Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Houby & houbičky II.

29 zář. 2019, 12:46

:joy:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Re: Houby & houbičky II.

30 zář. 2019, 10:16

Brr, při tomhle se zavilý houblesák otřese...
...ať si to sbíraj, ať si to i žerou, když jim to chutná... :lol:

Re: Houby & houbičky II.

14 říj. 2019, 17:37

Pořád rostou. :ok:
Obrázek

Re: Houby & houbičky II.

14 říj. 2019, 19:06

Jo, rostou. Po týdnu, kdy jsme ráno a večer rovnali sušák a nasušili cca 13 l hub, tak jsme přestali chodit do lesa. A když už, tak jen po cestě a koukat si na špičky. Žádný rozhlížení. :twisted:

Re: Houby & houbičky II.

13 dub. 2021, 18:54

Dneska jsem s velkou radostí sebral velkou hrst kačenek. Možná bych jich posbíral i víc, lokalita byla velmi slibná, ale nechtěl jsem zdržovat kolegu a nejsem nenažraný hamoun. Mám jich tak na 2 - 3 topinky, což mi bohatě stačí. A nedaří se mi dohledat recept na salát z májovek, myslím, že ho sem jcp snad i dával. Pomůžete mi?

Re: Houby & houbičky II.

14 dub. 2021, 07:06

Tak jsem chvilku hledal :think: Jirkův recept :smoke5:

Re: Houby & houbičky II.

15 dub. 2021, 07:35

Díky! Že je to až tak jednoduchý... :roll: :puffy:

Re: Houby & houbičky II.

16 dub. 2021, 22:05

mrcos píše:Dneska jsem s velkou radostí sebral velkou hrst kačenek. Možná bych jich posbíral i víc, lokalita byla velmi slibná, ale nechtěl jsem zdržovat kolegu a nejsem nenažraný hamoun. Mám jich tak na 2 - 3 topinky, což mi bohatě stačí. A nedaří se mi dohledat recept na salát z májovek, myslím, že ho sem jcp snad i dával. Pomůžete mi?

kde jsi na ně narazil? já je ne a ne najít

Re: Houby & houbičky II.

23 dub. 2021, 06:52

V takovým "smetí", co se tváří jako kousíček luhu skoro ve Hrobu :) Osobně jsem je našel prvně, šel jsem na brouky. Ale zarazil jsem se nad tím, že "teď a tady" by vlastně mohly být - a byly :)

Re: Houby & houbičky II.

25 lis. 2021, 11:14

Na Netflixu skvělý dokument Fantastic Fungi

Re: Houby & houbičky II.

26 lis. 2021, 10:13

Díky za tip, super film.

Re: Houby & houbičky II.

27 lis. 2021, 22:11

Ona to bude otázka asi nejspíš na Béďu ovšem napsat může kdokoli. Co si myslíš o Housenici čínské? :puffy:

Re: Houby & houbičky II.

28 lis. 2021, 08:48

kovářskej píše: Co si myslíš o Housenici čínské? :puffy:

:think: že je to parazit jak naši politici :wink:

Re: Houby & houbičky II.

28 lis. 2021, 16:36

Zrovna to mám rozkoukané. Zajímavý, i když závěry některých účínkujících mi přijdou hodně odvážné. "Veselé" houbičky můžou rozšířit vědomí stejně jako rozjet duševní poruchu. :smoke6:

Re: Houby & houbičky II.

28 lis. 2021, 17:26

Loni jsem po karanténě vyrazil na podzimní houby. Čirůvka dvoubarvá, pár kozáků, ale lysin bylo nepočítaně. Ty jsem tam nechal, nicméně synovec stále loudí lokalitu :D
Odeslat odpověď