Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Knížka od klasika

20 úno. 2020, 18:44

Žabák Kryštof děkuje :ok: :D
Pohádka je dopsaná, tohle je jenom maličká část, někde v první čtvrtině pohádky. :wink:

Re: Knížka od klasika

21 úno. 2020, 00:40

Klasiku, právě jsi mi zevrubně osvětlil. že prof. Munclinger, uznávaný to pedagog a koncertní mistr na flétnu byl nadán čarovnou mocí. Po několika minutách sametových tónů jeho stříbrné flétny jsem upadal do hlubokého spánku. Většinou ostuda... :oops:

Re: Knížka od klasika

21 úno. 2020, 09:59

Dost dobrý. Zdendo tebe zajímá tarot, archetypy a mytologie? On sv. Kryštof je křestanským vyjádřením archetypu vědomí vyrážejícího na pouť za poznáním. Proto patron lidí na cestách. V tarotu je to trumf nula, začátek vývoje k dalším stupňům, dalším trumfům. Karta Blázen, mnohdy zobrazován s ranečkem. Pikantní je, že jej lze vystopovat do antiky, kde je jako Dionýsos součástí Panovi družiny. To jen k těm flétnám a píšťalám.Velkej RESPEKT Pane. Solidní synchronicita. Proto se snaží systém vymýtit užívání tabáku. Prostě je to vodič Ducha. Skoro bych zapomněl na práci pro sv. Anežku. Tabák patrně bezduchým škodí. Každý lék musí být i jed.

Re: Knížka od klasika

21 úno. 2020, 19:33

Bentley - asi měl koncertní mistr flétnu zapůjčenou ud babičky žabáka Kryštofa. :wink: :D
Bada - :ok: :ok: :puffy:

Re: Knížka od klasika

22 úno. 2020, 11:32

zdendo, jako spisovatel.... bada... :think:

Re: Knížka od klasika

22 úno. 2020, 17:48

Snadno :wink: :puffy:
A Bedovi se omlouvám.

Re: Knížka od klasika

24 úno. 2020, 19:05

No tak to jsem zvědav, jak to s tím žabákem dopadne... :think:

Re: Knížka od klasika

24 úno. 2020, 20:24

Anžto se vypravil na pouť za poznáním, tak bych očekával, že narazí na podivnou rostlinku, jejíž listy po zapálení produkují lahodný kouř. Akorát nevím jak to napasovat na to, že to má být pohádka pro děti. Aby ještě ke Klasikům nevtrhlo Králičí komando kvůli ohrožování mravní výchovy mládeže :smile:

Re: Knížka od klasika

25 úno. 2020, 07:50

já bych tipoval něco jako že někoho potkal, ten druhý čaroval a z fujarky pak vycházel kouř :plaster: :wink:

Re: Knížka od klasika

25 úno. 2020, 08:47

Ale pánové, no tak. Je to opravdu pro děti. :D
Batrachos - po několika velkých dobrodružstvích přiskákal zase domu. Ale bez fujarky by to nezvládl. Sám ve světě byl moc zranitelný.
Jak sám nejlépe víš, žába/ žabák má spoustu přirozených nepřátel. A doma mu jeho starý bývalý učitel nabídl, aby nastoupil místo něj.
Tak začal učit na místní škole. :wink: :smile:

Re: Knížka od klasika

27 úno. 2020, 18:52

:roll: Plochá historka okresního formátu... :roll:

Re: Knížka od klasika

28 úno. 2020, 09:45

Nn, profesore, VŠ tam u rybníka tenkrát ještě neměli. :wink:

Re: Knížka od klasika

02 bře. 2020, 23:02

... jsem myslel, že ho aspoň sežere čáp nebo nějaká jiná povzbudivá vize pro děti před spaním. :think:

Re: Knížka od klasika

03 bře. 2020, 10:07

... a čáp sežral toho učitele :plaster: :wink:

Re: Knížka od klasika

03 bře. 2020, 14:13

Jen se rouhejte :twisted: Už to smolim v hlavě. Tady se tne do živýho. Snad tu nejsou vegoši. On spin, kterej požírá sám sebe, vyžaduje trumfy.
Odeslat odpověď