Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Diskuse o politice VIII

10 pro. 2020, 00:14

Ticho po pěšině a tak se mi to líbí. Já lidi rád, skvělé voněj a fantasticky chutnaj :twisted:

Re: Diskuse o politice VIII

10 pro. 2020, 06:45

I generál s může zbláznit. Jako ve Švejkovi. :mrgreen:

Re: Diskuse o politice VIII

10 pro. 2020, 08:09

Ostatně není to poprvé co jsem se houbama přežral, cca čtvrt kila čerstvejch bohemik :mrgreen: Stará a nekonečná politika :mrgreen:

Re: Diskuse o politice VIII

10 pro. 2020, 15:30

beda píše:Ticho po pěšině a tak se mi to líbí. Já lidi rád, skvělé voněj a fantasticky chutnaj :twisted:

Hele sorry, ale člověk má i jiný věci na práci, než 24 hodin denně refreshovat dýmka net a probírat se tvým shitpostingem. :smile:


Věděl jsi, že se rozinky dělají z hroznového vína?

Re: Diskuse o politice VIII

10 pro. 2020, 16:15

Sušíš rozny? :mrgreen: Hrozně jsem si smlsnul. Pátý děcko bude Sára, dá-li Božství veškerenstva. Pak možná Rozinka, když budou prachy :twisted: Ale jsem rád, že víš wo co jde. Tenhle svět stojí na babeťácích, kterým stačej kečupy a domácí práce :palm: Štěstí, že už končí každou chvílí. Asi nevíš kam co strkat :roll: Až zapustíš a odchováš, tak mne ty tvé produkty začnou zajímat :twisted Doteď jsi jen mrzák, dobrej tak na zetlení pod další sadbu :twisted:

Re: Diskuse o politice VIII

10 pro. 2020, 20:16

Njn, drogy a mindráky jsou svinstvo.

Re: Diskuse o politice VIII

10 pro. 2020, 20:42

Bedo, prosím o trochu soudnosti, tvé příspěvky jsou už lehce nadpozemské a někdy i dost na hraně. Nerad bych zasahoval.
Děkuji za pochopení. Dejmal

Re: Diskuse o politice VIII

11 pro. 2020, 17:45

Rozumím. Stručný, jasný a bez napadání. Radost vyhovět. Díky :joy:

Re: Diskuse o politice VIII

19 pro. 2020, 13:27

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pale ... dci-134527 Solidní vymejvání mozku :palm: Tak wono se lidstvo vyvinulo u otevřenýho ohně a namnožilo taky díky uhlí a média do nás serou tyhle hovna a vědci kdesi i teď kutěj nějakej dalši "covid" Druhá smrt, už aby tady byla.

Re: Diskuse o politice VIII

19 pro. 2020, 15:11

To řikám furt, hanba vystřízlivět. Du narazit pivo...

Re: Diskuse o politice VIII

25 čer. 2021, 20:43

Tohle o politice nebude, ale nevím kam to dát. Pokud admin usoudí, ať klidně smaže! Myslím na všechny na postižené Moravě, doufám, že jste v bezpečí a zdraví! Klidně se, chlapci a děvčata spoludýmající, ozvěte, že jste v pořádku!

Re: Diskuse o politice VIII

26 čer. 2021, 07:25

U nás jen kroupy velikosti tenisových míčků, máme dotlučené auta, rozbité skla a světlomety. Tašky na střeše na antuku a letošní úroda je v háji. Synovi v Hodoníně tornádo zlikvidovalo byt a urvalo falcovanou střechu. Podstatné ale je, že se nikomu nic nestalo.

Re: Diskuse o politice VIII

26 čer. 2021, 13:11

No je to v řiti. Tady není co dodat, hlavně že je aspoň to zdraví. Však kam přispět si každý může najít. Ještě tady byl někdo další z Valtic, kdo mi dokonce posílal něco z vinohradu ... tak ten bude asi taky na ohrabky. :(

Re: Diskuse o politice VIII

08 kvě. 2022, 17:35

K zamyšlení...
https://www.les-crises.fr/expansion-de- ... re-froide/

Re: Diskuse o politice VIII

09 kvě. 2022, 19:34

Peťáku, :clamp:
Díky za obnovení diskuse, já už myslel, že bílá je černá…
Odeslat odpověď