Diskuse o politice VIII

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod beda » 23 lis. 2023, 15:20

Můžete přidat něco svýho. Takhle jen čekat a potichu doufat, že se objeví něco, co můžu zpochybnit, zesměšnit. Fajn hoši, charisma a odvaha k popukání :twisted:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod bob » 23 lis. 2023, 17:49

PŘESNĚ!

KAŽDOU BLBOST POŠLU MOCNOU RANOU KE DNU!

Vždy na stráži za bukem! Hochu, charismo, odvaho, Jarmilo. Ach.
Uživatelský avatar
bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 523
Věk: 50
Registrován: 13 led. 2009, 20:56
Bydliště: PRAHA Vyšehrad

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod beda » 23 lis. 2023, 17:53

Solidní výhřez :mryellow: Doma asi nesmíš viď? :twisted:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Gimli » 23 lis. 2023, 21:30

beda píše:Můžete přidat něco svýho. Takhle jen čekat a potichu doufat, že se objeví něco, co můžu zpochybnit, zesměšnit. Fajn hoši, charisma a odvaha k popukání :twisted:


„Vítám vás na výroční schůzi kolegia nejmocnějších tajných organizací k roku 2021. Než Vám sdělím, co plánujeme a jaká je v tom vaše role, uděláme si prezenčku,“ zahájil bratr Behemoth nutnou koordinační schůzku:
„Ing. arch. Nicolas F. Fulcanelli, Svobodní zednáři?“
„Zde,“ zdvihl ruku čiperný stařík.
„Stařec z hory, Bratrstvo asasínů?“
„V zastoupení, Muhammad Adžani, mistr mečíř a vrchní tvůrce digitálního obsahu,“ mávl rukou obtloustlý vousáč.
„Rabín Šimon Šimonovič Goldstein, Židovské spiknutí?“
Zasmušilý učenec jen tiše přikývl.
„Bratr Horák, Bratrstvo růžového kříže?“
„Jistě, že jsem tu,“ zabručel rozcuchaný mystik sklánějící se nedočkavě nad miskou čalamády.
„Rory John Gates, vojensko-farmaceutický komplex?“
„Jo,“ nezvedl oči od mobilu mladý dědic.
„Jeho Veličenstvo Cain Nosferatu, Prastrýc neklidných, Rána egyptská, Pokořitel Vlkodlaků, Regent transylvánský, Zakrývač Slunce, Hanobitel ferganský a vrchní pantatínek Sdružené obce baráčnické?
„Tady!“ usmál se růžolící dědoušek.
„Pak tu máme… Nějakou ženskou,“ zamračil se bratr Behemoth: „Pardon, ale co tu dělá? Myslel jsem, že děvky a chlebíčky budou až po zasedání!“
Na protější straně stolu se zvedla modrovlasá dívka v kapsáčích a tričku s pseudolidovým motivem dvou sýkorek doplněných nápisem „These Tits Kill Nazis“, přehoupla se bratru Horákovi přes čalamádu a plavným skokem nakopla bratra Behemotha do koulí.
„Čuně,“ plivla mu na hlavu, zatímco se snažil postavit.
Mistr Adžani na mne vrhnul tázavý pohled.
Pokrčil jsem rameny:
„Antifa. Budeme si na ně muset zvyknout.“

Snad to bude stačil. Nejde o moje dílo, ale Iluminátů. Holt nemám takovej talent jako ty :D
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod beda » 24 lis. 2023, 08:57

Jako aspoň trochu vtipný, kolega sklouznul minule až k lidový teatrální tragikomice, používám většinou na manželky :mryellow: Nicméně poloha pasivních bublinek v žabinci, schopných pšouknout jen když pšoukaj ostatní, je evidentní stále :roll:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod peťák » 03 pro. 2023, 19:53

Vážení kolegové, očekával jsem názorovou polemiku, ale koukám, že to 'dycky dopadne, jako 'dycky...
Uživatelský avatar
peťák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2031
Věk: 50
Registrován: 05 úno. 2011, 19:18
Bydliště: Mokropsy

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod bob » 07 pro. 2023, 17:43

ok:
- ne, pokud musím odpovědět.
Proč jsem na to nereagoval: Protože článek je klasická prokremelská kachna - krátká, stručná, snadno sdíletelná, neozdrojovaná, nechybí trefný citát Kissingera a tváří se to jako "ta pravá Amerika mimo mainstream". S tím polemizovat nejde.

Předejdu dalším mudrlantům: Prokremelská proto, že by si ty sráči ruský přáli, abychom si mysleli, že jen báťuška car ví, co je pro zeměkouli dobré. Je to pořád stejný, nudný a blbý - americký zlý imperialista číhá všude, ale my přece chceme všichni mír, válenky a vodku.

Peťáku v úctě k Tobě, že tu nevrháš létající talíře a nešíříš ufo-geni-geny.
Uživatelský avatar
bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 523
Věk: 50
Registrován: 13 led. 2009, 20:56
Bydliště: PRAHA Vyšehrad

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 návštevníků