Movember

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Movember

Příspěvekod Gimli » 04 lis. 2015, 16:53

Jen nechápu, proč má někdo potřebu se proti něčemu takovému negativně nebo pohrdavě vyjadřovat. Vždyť pokud se Movember někomu nelíbí, může ho v klidu ignorovat.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Movember

Příspěvekod Honza777 » 04 lis. 2015, 17:33

Jen nechápu, proč má někdo potřebu se proti něčemu takovému negativně nebo pohrdavě vyjadřovat.


Navzdory všemu a všem, navzdory planetárně šířící se a všudepřítomné idiocii a zhloupnutí mas, stále existují lidé, kteří mají potřebu nazývat věci a jevy pravými jmény. Toť celé.

V každé společnosti a každé době najdeme lidi, kterým je nepříjemné být za hlupáky. Nejde ani tak o vzdor vedený racionální úvahou, jako spíše o dar, chcete-li břemeno, lepšího vkusu. Rituály samozřejmosti počítají se sklonem většiny k prostřednosti a vlastně ani není jejich ambicí oslovit pochybovače. Těm je bída samozřejmosti zřejmá a jsou odsouzeni osaměle se prodírat všudypřítomným balastem k vlastním, atypickým a nesamozřejmým řešením. Především na míře nonkonformity a na tom, jak jsme moudří, závisí naše schopnost být v tomto světě svobodně sami za sebe a vyhýbat se nástrahám, které se tváří být příležitostmi. Svět ani lidstvo už dávno nelze zachránit, ale určitě je možné individuálně minimalizovat škody. Je k tomu třeba dvou věcí: nenechat ze sebe dělat blbce. A nedělat blbce z druhých, neboť to není slušné. (Ivan Hoffman)

Teď už chápeš?
Honza777
Účet zrušen
 
Příspěvky: 85
Registrován: 27 dub. 2014, 18:40
Bydliště: Vesmír

Re: Movember

Příspěvekod Durisek » 04 lis. 2015, 17:36

Honza777> Jsem v rozpacích, ten citát se dá vyložit i tak, že si protiřečíš. Každopádně takový flejm úplně zbytečně. no... :palm:
Durisek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 538
Věk: 42
Registrován: 01 pro. 2013, 19:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Movember

Příspěvekod Honza777 » 04 lis. 2015, 17:44

Jsem v rozacích

To je v pořádku... :wink:

"...mým úkolem není hlásat správnou ideu, ale podpalovat závoje iluzí. Správné ideje přijdou samy, až závoje dohoří. Tak jako kopce v krajině získávají obrysy, jakmile noc ustoupí vlahému jitru." (Jan Stern)

To není flejm, to fakt funguje... :puffy:
Honza777
Účet zrušen
 
Příspěvky: 85
Registrován: 27 dub. 2014, 18:40
Bydliště: Vesmír

Re: Movember

Příspěvekod Durisek » 04 lis. 2015, 18:15

Honziku mluvit v citátech funguje ve vesmíru. Jak říkáš stát si za svým a nebýt průměr je i vyjádřit se vlastním slovem a ne se schovávat za hradbou citátů. Viděl jsi Saturnina? Tak asi tak:-)
Durisek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 538
Věk: 42
Registrován: 01 pro. 2013, 19:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Movember

Příspěvekod Honza777 » 04 lis. 2015, 18:35

Viděl jsi Saturnina? Tak asi tak:-)

Neviděl. Pravda, chvíli jsem zkoušel číst knížku, ale jen pár prvních stránek. Neuvěřitelná nuda. A jak se tady s železnou pravidelností objevuje krásný, že "každý kouří na svou hubu", stejně tak platí: "proti gustu žádný dišputát". Takže asi tak :smile:
Honza777
Účet zrušen
 
Příspěvky: 85
Registrován: 27 dub. 2014, 18:40
Bydliště: Vesmír

Re: Movember

Příspěvekod Durisek » 04 lis. 2015, 18:44

Tak tímhle přiznáním svého vztahu k Saturninovi jsi si krásně zabouchnul dveře před nosem. Je tím řečeno vše a podpořeny tvé názory (citáty).
Durisek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 538
Věk: 42
Registrován: 01 pro. 2013, 19:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Movember

Příspěvekod Honza777 » 04 lis. 2015, 18:55

Tak tímhle přiznáním svého vztahu k Saturninovi jsi si krásně zabouchnul dveře před nosem.

Možný je všechno. A co se nedá vyloučit, s tím je třeba počítat. Přiznám se, že je pro mě mnohem a mnohem důležitější vztah k Pravdě, než k Saturninovi. Ale jak už jsem řekl, "každý kouří na svou hubu" a "proti gustu žádný dišputát". Před pravdou, stejně jako před sebou samým, totiž ještě nikdo nikdy neunikl. Takže asi tak :wink:

Je tím řečeno vše a podpořeny tvé názory (citáty).

Máš tam třeba ještě i něco jinýho, podobně tekutě a třeskutě všeobjímajícího a o ničem? Mám docela pochopení pro ty, kterým tzv. "narost názor".

http://blisty.cz/art/28446.html
Honza777
Účet zrušen
 
Příspěvky: 85
Registrován: 27 dub. 2014, 18:40
Bydliště: Vesmír

Re: Movember

Příspěvekod RottenFox » 04 lis. 2015, 19:31

Nemáte někdo škrabošku Mikuláše?
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Movember

Příspěvekod Bukinoff » 04 lis. 2015, 19:38

Někde by být mohla, pokud jsem ji nevyhodil + nějaký ten kostelní obleček...ale je to na půdičce a na půdičku já nevylezu...((((
Uživatelský avatar
Bukinoff
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 199
Věk: 49
Registrován: 19 říj. 2014, 23:26
Bydliště: Praha

Re: Movember

Příspěvekod Gimli » 04 lis. 2015, 20:40

„Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist“ Albert Einstein
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Movember

Příspěvekod Mrbrain » 04 lis. 2015, 21:31

beda píše:Zato příroda dojebaná, pořád sucho, listnáče opadaly během tejdne a sypou i jehličnany, toho si nevšimne snad jen debil :(


A proto nesedím na prdeli a každoročně s rodinkou vyrážime do Novohradských hor vysázet 1000 kousků nového jehličí, jako malou záplatu za nezřízený konzumní život každého z nás, bez náhrady na odměnu, jen za střechu nad hlavou a svačinu :joy:
Uživatelský avatar
Mrbrain
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 34
Věk: 51
Registrován: 06 dub. 2015, 14:59
Bydliště: České Budějovice

Re: Movember

Příspěvekod Sobpeta » 04 lis. 2015, 21:44

cechura09 píše:Fousy prostě nedávám, jak mne to začne svrbět, se.e mě to tolik, že se du oholit. Obvykle to trvá týden, osobák mám 10 dní.
:puffy:


Můj osobák je zhruba 36hodin. Nejen že je nedávám, já je přímo nesnáším. Tím se samozřejmě nechci dotknout nikoho kdo je nosí. Jde čistě o osobní pohodlí. To dlouhý vlasy mi kupodivu nevaděj... :lol:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Movember

Příspěvekod Copatej » 05 lis. 2015, 00:05

Ani fousy ani vlasy...mě taky ne Petře :mryellow: :ok:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Movember

Příspěvekod vintage » 05 lis. 2015, 07:23

Sobpeta: nech je růst dva týdny a přestanou kousat a svědit. Je to fakt jen o zvyku... Mel jsem ještě nedávno stejný pocit jako ty a dnes bych už bez vousů nevyšel na ulici :-)
Uživatelský avatar
vintage
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 243
Věk: 44
Registrován: 07 led. 2015, 11:37
Bydliště: Mělnicko

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


cron