Koutek duchovní útěchy

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Koutek duchovní útěchy

Příspěvekod marcusio » 23 pro. 2010, 10:37

:arrow: maigret
Díky za úžasný příspěvek a také za oživení vlákna (ani jsem netušil, že je).
Měl jsem možnost osobně mluvit s člověkem, který přežil svou vlastní smrt. Takže ve zkratce:
Vznesl se nad postel a viděl se jak leží dole . Všiml si, že má něco za zády, připomínalo mu to kmitající ruce ( říkal jsem mu jestli to nebyly křídla, ale nedokázal to přesněji popsat). Popisoval tunel, vedený spíše dolů a ve stěnách byly nepřijemně nastrčeny různé a zvláštní parohy(větve). Prosil Bytost o to, aby mohl zůstat a starat se o svou ženu a dítě, že ho potřebují. I když ležel v kómatu byl doma s rodinou a viděl jak všichni sedí v obýváku a baví se o něm(vzdálenost 50km) Dále byl u své sestry v Čechách( 250km)
Když mu hned po probuzení z kómatu říkali, že jeho sestra má novorozeně, říkal, že to ví, že tam byl s nima. Přesně popsal, kde kdo jak seděl a jak se věci měly!
Poučení ze zážitku: vůbec nemá strach ze smrti
Můj pohled na něho: úplně normální 40 ti letý chlápek, žádný fantasta a snílek, dál kouří cigára a rád si dá dobrou pálenku, žije pro rodinu, silný flegmatik
:arrow: fanýs
jen do nás
jenž ke klacku zahnutému
modloslužbu svou konáme
:lol:

Jinak, já svou útěchu nalézám v četbě evangelií ( zrovna louskám Tomášovo) nebo bhagavatgítě, a taky ji občas nacházím v tichém usebrání.
Uživatelský avatar
marcusio
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 340
Věk: 48
Registrován: 31 srp. 2008, 14:22
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Koutek duchovní útěchy

Příspěvekod Namornik » 23 pro. 2010, 11:10

OT: vedle toho článku je výmluvná reklama na vodku boom:-D

Jinak mám věřící kamarádku, která na víru kouká z trochu jinýho pohledu a mám jí moc rád a dokážu si sní povídat nekonečné hodiny. Když nemám na nikoho náladu na ní vždy.
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Re: Koutek duchovní útěchy

Příspěvekod Maigret » 23 pro. 2010, 13:32

:arrow: marcusio:

Rádo se stalo...

Inu, jak říká Nikola Šuhaj v legendární "Baladě pro banditu" ( a jak občas cituje má drahá žena :think: ):

"Jsou věci mezi nebem a zemí... a čarodějnice taky jsou!" :plaster:
Uživatelský avatar
Maigret
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 493
Věk: 53
Registrován: 14 úno. 2008, 17:31
Bydliště: Prostějovsko

Re: Koutek duchovní útěchy

Příspěvekod beda » 26 pro. 2010, 13:44

Namornik píše:OT: vedle toho článku je výmluvná reklama na vodku boom:-D

Vždyť přeci Ježíš mění vodu na víno a nezapomínej na eucharistii :twisted: Každý náboženství má svý drogy a každá droga má svého ducha, jehož svatost je na našem uvážení. Ewige Blumenkraft :twisted:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků