Detektor kovů, militárie

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Detektor kovů, militárie

Příspěvekod vitav » 15 kvě. 2015, 21:54

Myslím,že to k tabáku jde.Najdeš stříbrňák a po tom šoku si dáš cigáro,nebo doutníček. :ok: Mám dojem,že jme se na LP a DW pošťuchovali o sekeru. :joy:
vitav
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 72
Registrován: 04 srp. 2013, 15:36

Re: Detektor kovů, militárie

Příspěvekod Miky V-2 » 01 čer. 2015, 21:19

Ahoj..jsem.tady po delsi době..a jsem.rad,ze uz jsou tady dalsi kolegové :D ..tak co noveho v hledani a hlavne v dymkareni ? :wink:
Uživatelský avatar
Miky V-2
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 103
Věk: 51
Registrován: 13 led. 2015, 20:37
Bydliště: Frýdlant n.O.- Široká Niva

Re: Detektor kovů, militárie

Příspěvekod kocour100 » 17 říj. 2015, 20:35

Jsem tady nový a jen žasnu.
Nikdy bych nevěřil, že mezi dýmkaři je toliko lidí co mají takové široké spektrum zájmů. Dokonce i detektoring. :lol:
To je ostatně i důvod proč píši sem. Taky chodím s klacíkem. Sbírám druhou válku, mým oblíbeným lovištěm je vysočina.
Pokud nic nenajdu, tak nevadí. Okolo Nového Města jsou tak krásné lesy, že i ta procházka sama o sobě lesem o samotě je moc fajn. Když k tomu člověk najde nějaký odznáček, tak je to jen příjemný bonus.
Mate to také tak detektoráři? Hlavní je prostě vypadnout do lesa , do přírody.
Uživatelský avatar
kocour100
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: 17 říj. 2015, 20:26
Bydliště: Brno

Re: Detektor kovů, militárie

Příspěvekod Mathias Sandorf » 19 říj. 2015, 20:54

Druhá válka, bydliště Brno, působení Vysočina - neznáš náhodou Kubu Těsnohlídka? :)
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Re: Detektor kovů, militárie

Příspěvekod kocour100 » 19 říj. 2015, 21:23

Jméno mi nic neříká, kopáče co znám, tak spíše podle přezdívky. Jinak se s detektoráři moc nedružím, spíše jsem vlk samotář. Snažím se to trochu užít, než nam to archeologové zakážou jako na slovensku. V demokracie když je něco populární, tak se to zakáže :( Osobně jsem detektorář slušný, archeo lokality neplením. Kdybych něco významného našel, tak bych to státu oznámil. Byť bych za to nedostal tržní hodnotu jako to mají v anglií, ale jen zlomek ceny. O peníze mi nejde. Jen o ten klid, pohodu v lese a to vzrušení když člověk pípne a neví co vytáhne. 99% bodel, 1% něco zajímavého.

Ještě dodatek k tomu Slovensku. Dneska už archeologové přiznávají že ten kopání zakazují zákon byl špatný. Protože slušní detektoráři, kteří spolupracovali s archeology už toho nechali, protože by se tím vlastně přiznali k páchání trestného činu. Ti skalní stejně chodí kopat dál, ale už nic neoznamují a a nespolupracují. Takže nakonec nevyhrál nikdo.
Uživatelský avatar
kocour100
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: 17 říj. 2015, 20:26
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků