Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

09 bře. 2016, 15:22

Hotovo :D

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

09 bře. 2016, 15:24

Jakto že tam nikde nevidím knížku jednoho fousatýho strejdy z Milevska ? :smoke6:

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

12 bře. 2016, 11:01

Odesláno :ok:

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

15 bře. 2016, 12:24

Děkuji, přátelé :puffy:

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

20 dub. 2016, 17:27

Organizátoři se budou možná mnohým z vás zdát příliš levicovými příliš zelenáči,

nicméně bez ohledu na to se domnívám, že jakékoli omezování veřejnosti ve jménu myslivecké lobby je nežádoucí.
Národní parky etc., to je něco jiného. Ale soukromá honitba, nebo pronajatý a hospodářsky vysávaný státní les, to je jiná písnička.
Máme u nás mnohem lepší situaci, než ve většině ciziny, lidé jsou zvyklí daleko víc chodit do přírody, tak se snažme o to nepřijít!

http://www.bezpenezdolesanelez.cz/

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

21 dub. 2016, 05:44

Abych já tohle nepodepsal :lol:

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

21 dub. 2016, 06:25

Pod toto jsem musel svůj podpis taky připojit.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

21 dub. 2016, 07:29

Bohužel toto podepsat nemohu :cry: a to ze tří důvodů:
1. Osoby ktré tuto petici daly dohromady na mě, díky jejich členství v SZ působí naprosto nevěrohodně.
2. Pokud jsem dobře tu novelu pochopil, jedná se o zákaz vstupu do lesa, kde probíhá řádně nahlášená naháňka. Většinou se honí zvěř černá a takové setkání postřeleného divočáka s rodinkou na vycházce nemusí být zrovna moc příjemné. Navíc všichni, kdo se účastní a jdou do "tlaku", tak nosí oblečení s reflexními prvky. Takže se jedná jen o bezpečnostní opatření. Vzpomínám, že před pár lety byl vstup do lesů také zakázán, z důvodů orkánu, který lesy značně poškodil a následkem toho mohlo dojít ke zranění. Toto je něco podobného.
3. Myslivci jsou jedinní, kdo za užívání lesů platí, veřejnost, která tam chodí na procházky, trampové a další, pokud vím, tak vlastníkům neplatí nic.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

21 dub. 2016, 07:47

Podepsáno

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

21 dub. 2016, 08:22

Též jsem podepsal

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

21 dub. 2016, 09:40

Podepsáno.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

21 dub. 2016, 22:36

Rudolf Steiner píše:Bohužel toto podepsat nemohu :cry: a to ze tří důvodů:
1. Osoby ktré tuto petici daly dohromady na mě, díky jejich členství v SZ působí naprosto nevěrohodně.
2. Pokud jsem dobře tu novelu pochopil, jedná se o zákaz vstupu do lesa, kde probíhá řádně nahlášená naháňka. Většinou se honí zvěř černá a takové setkání postřeleného divočáka s rodinkou na vycházce nemusí být zrovna moc příjemné. Navíc všichni, kdo se účastní a jdou do "tlaku", tak nosí oblečení s reflexními prvky. Takže se jedná jen o bezpečnostní opatření. Vzpomínám, že před pár lety byl vstup do lesů také zakázán, z důvodů orkánu, který lesy značně poškodil a následkem toho mohlo dojít ke zranění. Toto je něco podobného.
3. Myslivci jsou jedinní, kdo za užívání lesů platí, veřejnost, která tam chodí na procházky, trampové a další, pokud vím, tak vlastníkům neplatí nic.


Ač mám obvykle jiný názor, souhlasím s Rudolfem. Je to jen zbytečné vyvolávání hysterie. A dle mé osobní zkušenosti kromě těch co si osobují právo na dělání prakticky čehokoliv v lese jsou myslivci jediní, kteří pro les a související ekosystém něco dělají. Ale to je na širší debatu v jiném, dlouho spícím vlákně viewtopic.php?f=11&t=2960&hilit=myslivost.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

22 dub. 2016, 17:18

Podepsáno.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

03 čer. 2016, 21:27

Tohle už jsem podepsal docela dávno.


No a mám taky hlasovací prosbu pánové a dámy.
Jsme letos v soutěži o nejoblíbenější kapelu Mohelnického dostavníku, tak pokud tam nemáte jiné oblíbence zahlasujte nám prosím (Brzdaři Olomouc)

http://www.mohelnickydostavnik.cz/index ... nkety.html

Díky :D

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

03 čer. 2016, 22:14

Když jsi tak hezky poprosil, tak jsem hezky zahlasoval :smile:
Odeslat odpověď