Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 led. 2015, 12:26

Ty ho vyplněný máš, tak o co Ti touto poznámkou jde?

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 led. 2015, 12:39

Nejsem lékař, věci nerozumím, tak se do toho nebudu míchat, jen mne rozesmál důvod sbírání DNA občanů. U nás když si stát vzpomene, tak DNA sbírá a nemusí nic zastírat.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 led. 2015, 12:41

Bedřich 2 píše:Přesně tak, teď to tady smolím dokupy. Problém je zákon a postih, který jde do čtení sněmovny v úterý. S nikým se nepřu jestli je očkováni dobré nebo ne. Ale když několik hodin sbírám informace o této problematice, tak najednou vše má jiné parametry. A jestli mi P.B. napíše ironicky "aha, tak to jo", tak prosím, podívejte se na poslední odkaz: Bílý dům přiznává zinscenování operace falešného očkování kvůli sběru DNA od veřejnosti. Podle některých to je blábol, někdo se nad takovou možností zneužití pozastaví. A jestli chcete věřit farmaceutickým fy, tak prosím pusťte si první odkaz video od 11:40, když už se nebudete chtít obtěžovat to shlédnout celé. A pro J.Č. Proč přednášku o "argumentačnímu klamu", proč odklon k homeopatice a proč citace různých vět. Není právě tohle využívání tzv. argumentačního klamu?
A jestli P.Č. vše co není podle jeho přesvědčení diskvalifikuje na demagogii, tak děkuji, o takovou diskusi nemám zájem.


Já také ne a vítám rozhodnutí B.2 co není ani B.( zřejmě fobie z odhalení identity), že nebude pod rouškou diskuze šířit se zápalem fanatika všechny bludy internetu. Inu každý si může věřit čemu chce, ale jen fanatik (a je jedno jestli konspirativní, náboženský nebo politický, kombinace nejsou neobvyklé :wink: ) si bez kritického zhodnocení vybírá jen to co se mu hodí do jeho teorií. Šířit takové bludy jako univerzální pravdu, skrytou nevědomým a neosvíceným považují podobné osoby za své poslání. Sečteno podtrženo, ve stávajícím společenskopolitickém uspořádání se takto fanatik chovat může, stejně tak jako se proti jeho chování mohu vymezit já, pokud chci či to považuji za nutné.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 led. 2015, 18:04

Já bych byl pro, aby byl systém nastaven následovně. Očkování dobrovolné, ale pokud člověk onemocní chorobou, u které odmítl očkování, veškerou léčbu by hradil ze svého, nikoli ze zdravotního pojištění. Stejně by se postupovalo v případě, že by takový člověk někoho nakazil..

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 led. 2015, 21:31

Ajaj,tak koukám že se přiostřilo.
To:Bedrich2 Vždycky se najde někdo kdo s tebou nebude souhlasit a když tomu tak nebude,je to krajně podezřelé.
To:Gimli Některé konspirační teorie jsou úsměvné a jiné stojí k zamyšlení,ale nikoho bych za jeho názory neodsuzoval a osočovat z toho jakou si B2 zvolil přezdívku mi připadá dost ubohé.Předpokládám že taky nemáš v OP fotku trpaslíka jménem Gimli a nikdo s tím nemá problém.
To:jcp Já bych vyděl hlavní problém a zároveň důvod této petice v tom že se jedná o děti,které za sebe nemohou rozhodovat.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 led. 2015, 23:00

MrKopr

Bedřich co není Bedřich si není ochoten vyplnit do profilu jméno a příjmení, které tam já mám. Když si pak může Bedřich dovolit použít v diskuzi iniciály jiných, mohu si s klidným srdcem rýpnout do toho, že své jméno, natož příjmení do profilu nevyplnil. Kdepak prosímtě vidíš, že ho osočuju za tvar přezdívky? Ten je mi úplně fuk. Považuju za své právo, (všimni si že ho neupírám i těm s jiným názorem) říct v diskuzi své. Pokud mi konspirační teorie a jejich zdroje jak obecně, tak k tomuto tématu přijdou zavádějící a zcestné, nebudu zticha. To jsem psal snad dostatečně srozumitelnou formou v prvním příspěvku. Tak bych to vYděl já :wink: . Ale s fotkou v občance předpokládáš správně, mám v ní snímek svého obličeje a nikdo s tím problém nemá, bohužel , ta paní na MěÚ byla fakt neoblomná, o avataru nechtěla ani slyšet :naughty: :mryellow: .

K věci :

JaNův názor by se mi osobně zamlouvá nejlíp. Bohužel vidím dost problematicky jeho možnou vymahatelnost. Tzn. nakažený neočkovaným "normálním" jedincem se může svých práv domoci, ale nakažený někým z nepřizpůsobivých se zcela jistě nedočká ničeho. Proto mi přijde rozumné nechat rozhodování o povinném očkování na odbornících, stejně jako vývoj a testování očkovacích látek včetně zjišťování nežádoucích reakcí.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

04 led. 2015, 23:17

Nejsem v této věci žádný odborník, ale imho to očkování, o kterém je řeč, není otázkou zájmu jednotlivce, ale zájmu společnosti. Vždyť se díky němu podařilo zlikvidovat několik nemocí, které hubily miliony lidských životů. Ten boj proti očkování mi připadá tak nějak dekadentně sebedestruktivní :think:
P.S. Někde jsem tuším četl, že nedávný značný nárůst výskytu černého kašle má příčinu právě v omezení očkování.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

05 led. 2015, 00:48

V NHL řádí příušnice. Jak je to možné? http://www.zdravotnickydenik.cz/2014/12/v-nejlepsi-hokejove-lize-sveta-radi-priusnice-jak-je-to-mozne/

Shrnutí pro toho, kdo to nechce číst celé:

1) V Kanadě a USA se kdysi proti příušnicím očkovalo.
2) Po nějaké době se příušnice považovaly za vymýcené, ale očkovalo se dál.
3) Pak přišel ten kripl doktor, co tvrdil, že očkování a autismus má souvislost a co až po 20 nebo kolika letech přiznal, že nepokrytě lhal a podváděl a že ta souvislost tam není.
4) Během těch let se v Kanadě a USA zdobrovolnilo a tedy omezilo očkování proti příušnicím, zejména v populaci pojašených odmítačů očkování a v náboženských komunitách (kde čas od času epidemie příušnic vypukla).

A šup, najednou nám příušnice řádí v Kanadě a Americe v dospělé populaci (což je sakra nebezpečné). Kvůli mnoha nakaženým jedincům se totiž narušila kolektivní imunita. Poděkujme odmítačům očkování, kteří, když to bylo dobrovolné, nedali své děti očkovat.

Dovolím si citát ze závěru článku:

Příušnice jsou mezi nemocemi hlavní celosvětovou příčinou umrtí malých dětí, přestože je k dispozici finančně přístupná vakcína.
V roce 2013 zemřelo 145 700 lidí, to znamená, že jich zemře 400 denně a 16 každou hodinu
Celosvětově přineslo očkování vakcínou proti příušnicím pokles počtu úmrtí mezi lety 2000 a 2013 o 75 procent
Očkování proti příušnicím tedy zachránilo před smrtí odhadem v letech 2000-2013 více než 15 milionů lidí. Jde o jedno z nejúspěšnějších opatření v oblasti ochrany veřejného zdraví.

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

05 led. 2015, 07:10

JaN píše:Já bych byl pro, aby byl systém nastaven následovně. Očkování dobrovolné, ale pokud člověk onemocní chorobou, u které odmítl očkování, veškerou léčbu by hradil ze svého, nikoli ze zdravotního pojištění. Stejně by se postupovalo v případě, že by takový člověk někoho nakazil..

To je pekny, ale pokud neockovany clovek onemocni chorobou, na kterou zemre (nebo bude postizenej a tim padem treba bez prace), jak po nem pak budes vymahat penize za lecbu? A co, pokud takovy clovek nakazi nekoho Tobe blizkeho (a ten bud zemre, nebo bude postizenej az do konce zivota)? Taky pak budes mit k ockovani tak demokraticky pristup a reknes, ze to je v poradku, se se nic nedeje, nebot to dotycny (v lepsim pripade) zaplatil? :think: :palm:

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

05 led. 2015, 07:37

No od těch nepřizpůsibivých a naboženských pošuků :arrow: nenormálních jedinců se dá získat všelicos a očkování to nevyřeší :smoke5: Já až tak moc na očkování nevěřím,ale jestli zabraňuje epidemijím tak už do toho dál vrtat nebudu.V zájmu většiny jsou drobné ztráty povoleny.
Nvm jestli jsem nepřizpůsobivý nebo náboženský pošuk,ale nenormální jsem docela rád :plaster:
Naposledy upravil MrKopr dne 05 led. 2015, 08:03, celkově upraveno 1

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

05 led. 2015, 07:48

Pánové taky si přiložím polínko do ohně. Očkovat ano ale, podotýkám ano ale. Podle mne rozumný očkovací plán je nezbytný, ale co mi přijde jako totální nesmysl a zbytečná rána do imunitního systému jsou všeliaké ty hexa, hepta vakcíny, jestli se nepletu tak v době mého dětství (jsem r. 1981) byla jedinná kombinovaná vakcína tetanus, černý kašel a něco co si nevzpomenu. Osobně netuším, kdy se zavedlo očkování proti příušnicím (měl sem je jako malej kluk a nikomu bych to nepřál), bohužel někté nemoci se vracejí protože se proti nim přestalo očkovat (černý kašel a částečně TBC). Rozhodně bych byl pro částečnou indvidiulizaci očkovacích plánů. Jack

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

05 led. 2015, 08:02

Fénix píše:P.S. Někde jsem tuším četl, že nedávný značný nárůst výskytu černého kašle má příčinu právě v omezení očkování.

Jak se díváte na „epidemii černého kašle“ v roce 2013? Jak to, že největší počet nemocných jsou právě proočkovaní tzv. hexavakcínou a ne starší, kterým přeočkování chybí ?

ZDROJ

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

05 led. 2015, 08:43

Jack.Grave píše: jestli se nepletu tak v době mého dětství (jsem r. 1981) byla jedinná kombinovaná vakcína tetanus, černý kašel a něco co si nevzpomenu. Jack

záškrt 1947 - zahájeno očkování dětí
tetanus 1952 - očkovány děti v kolektivech
dávivý kašel 1958 - všechny děti byly očkovány kombinovanou vakcínou proti záškrtu, tetanu a dávivému kašli (DTP vakcína)
dětská obrna 1960 - očkovány všechny děti
spalničky 1969 - očkovány všechny děti
zarděnky 1982 - očkovány dívky ve 12 letech
zarděnky 1986 očkovány - všechny děti ve 2 letech
příušnice 1987 - všechny děti očkovány vakcínou Mopavac

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

05 led. 2015, 08:48

:arrow: klasik51 díky. Jack

Re: Prosím hlasujte se mnou II.

12 led. 2015, 17:15

tak pánové co si zasejc jednou zahlasovat
http://www.countryradio.cz/bonanza/
pro neznalé je to mateřská skupina Copajdy :-)
Odeslat odpověď