Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

02 srp. 2018, 09:31

Můžu to dát za Tebe, ale musím mít hodinky u sebe. Nebo někdo z Prahy, ke komu dáš po čas prodeje hodinky.
Tím je splněno pravidlo. :puffy:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

02 srp. 2018, 13:42

S tím jsem i počítal. Tak třeba se někdo vyvrbí, pokud ne, budu rád, když se domluvíme. Bude to ale až po prázdninách.
Děkuji za nabídku.
Pavel

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

13 bře. 2019, 14:32

Tak po 9 rokoch mi začal blbnúť eco-drive od citizen. Čakal som, že ten dobíjací akumulátor vydrží dlhšie :think: . Máte s tým niekto skúsenosti?

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

13 bře. 2019, 15:46

Dneska jsem si konečně přinesl od hodináře své velké hranaté Omegy :smoke1:
image_id: 27251

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

13 bře. 2019, 19:21

hranaté :clamp:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

31 bře. 2019, 19:44

Udělal jsem si radost a po 15 letech jsem si pořídil nový časostroj :smoke1:

image_id: 27312

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

01 dub. 2019, 13:25

Rog píše:Tak po 9 rokoch mi začal blbnúť eco-drive od citizen. Čakal som, že ten dobíjací akumulátor vydrží dlhšie :think: . Máte s tým niekto skúsenosti?

ahoj, mám je taky a vesměs píšou, že déle jak 10 let nevydrží. výměna údajně není problém. vesměs jsem si ale všiml, že vzhledem ke zhoršujícím se mechanickým vlastnostem celého ústrojí už ty další baterie (nebo celé hodinky) vydrží třeba ještě pět let a pak je úplný konec. výrobce prý pak poskytne z kulance 25% slevu na nákup nových hodinek. jsou ale i jedinci, kterým hodinky po výměně akumulátoru ještě drží, takže uvidíš. jedná se o údajně to, že se s postupem času zhoršuje kvalita mechanických převodů a různé přechodové odpory. dokonce to nějací borci měřili a zatímco u nových hodinek ty motorky uvnitř odebírají řádově jednotky mikroampér, u starých hodinek už je to třeba 12 mikroampér ( :smoke6: :wink: ), takže ta baterie musí být docela pod tlakem.

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

01 dub. 2019, 22:29

Vďaka za info. Nakoniec sa to spamatalo, stačilo trošku viac slniečka a zase šlapú ako.. no ako hodinky :-)
Uvidíme do kedy. Pri nákupe som počítal tak 12 - 15 rokov do výmeny. Mám vizitku na autorizovaný servis, výmena vyjde na 1500.
Takže tak. Uvidíme.

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

02 dub. 2019, 08:43

No, do podzimu... ;-) Jakmile prestane svitit slunicko, tak tududum tum. ;-) :ot:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

03 dub. 2019, 19:11

Tapinek píše:No, do podzimu... ;-) Jakmile prestane svitit slunicko, tak tududum tum. ;-) :ot:


Pak je asi dobré nosit si s sebou baterku, aby to člověk mohl občas trochu prosvítit... :think:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

03 dub. 2019, 21:55

Tu kamaráti vždy poradia :mrgreen: . A nebolo by lepšie nisiť vo vrecku vreckové slnko? Aby to netrpelo umelým svetlom...? :mrgreen:
Rahmed. Pekne. Kde si nakupoval?

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

03 dub. 2019, 22:31

Hodinky-365... moje stařičké Wenger pilotky si zase žádají opravu a má moudrá žena navrhla, že bych si možná měl koupit raději nové :ok:
Tak jsem strávil "trochu" času na chronomagu a táhlo mě to k potápkám od Seika. Dlouho jsem zvažoval jestli želvy nebo samuraje, až jsem zkusil SKX za poloviční cenu. Měli poslední kousek... no láska na první pohled :pray:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

04 dub. 2019, 05:33

Tak já jsem šel lehce jinou cestou, taky jsem si je neplatil sám dostal jsem je jako dárek k promocím.

image_id: 27323

Solární pohon, vydrželi semnou sauny a výřivky v Morávii, vydrželi blbnutí na střelnici, akorát na airsoft hledám nějaký levnější model, bo s mým štěstím bych to schytal rovnou doprostřed sklíčka.

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

04 dub. 2019, 06:58

Asi bych se toho nebál, ale na jistotu máš tyhle https://www.hodinky.cz/hodinky/casio-g- ... 6bb-1.html
image_id: 27324
Koupil jsem si je na střílení, kolo a oslavy, kde by mohly normální hodinky přijít k úrazu.

Géčka obecně vydrží moc a nejraději mám tyhle, ale furt mi je tahá junior..
image_id: 27326

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

07 kvě. 2019, 15:20

Můj nový přírůstek, včera dorazil z USA.
image_id: 27419
Velikost "jumbo", měřeno 38,5mm, dle čísla na strojku je to rok cca 1949. :smoke1: Jen potřebuju nový řemínek, ten původní je krátký :palm:
Odeslat odpověď