Offroady a čtyřkolky v lese

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod RottenFox » 05 úno. 2014, 12:13

sonorek: On jí kupoval holou černou, ale už jí vylepšil:
Obrázek
A tohle je to co měl předtím:
Obrázek
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod sonorek » 05 úno. 2014, 12:37

Tak to se mu nedivím, že je spokojený. Já bych byl taky :smile: To první byl Patrol?
Uživatelský avatar
sonorek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 170
Věk: 48
Registrován: 26 zář. 2013, 09:38
Bydliště: Bystřec

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod beda » 05 úno. 2014, 13:46

Jasnej Tatrol, poznáš podle nápravy :twisted: Pěkný hovada :ok: Tundru má v plynu?
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod RottenFox » 05 úno. 2014, 14:27

Jistě nevim, ale řekl bych že ne. Nějak jsem o plynu nic neslyšel.
Jo a vyhrabal jsem i to poslední off road co měl:
Obrázek
Já se v tomhle moc nevyznam. To spíš v těch audinách. Zrovna tuhle prodává:
Obrázek
Tu bych bral na dálnici a na zahradu tu Toyotu. Ale to abych si sehnal tu čumáčkovskou masku a šel do trafiky... :think: :D
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod klasik51 » 05 úno. 2014, 18:30

RottenFox píše:Jo a vyhrabal jsem i to poslední off road co měl:
Obrázek

Krásnej obrázek, jako když tam to auto patří odjakživa. :ok: :(
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod RottenFox » 05 úno. 2014, 19:53

Každej jezdíme holt do práce jinam a něčím jiným. ;)
Jinak já osobně když vidim, jak pak po těch jeho těžebních strojích lesy vypadaj, když je "sklidí", tak se mi to taky nelíbí. Já radši lesy neporušený. :ok:
Ale tady jsem teď dal do vlákna jen fotky aut který má někdo koho znam a který se mi líbí a nechci tady soudit nebo se zastávat lidí, co se živí těžbou dřeva, případně obchodováním se stroji na těžbu. ;)
(nic ve zlém)
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod beda » 05 úno. 2014, 19:55

:arrow: RottenFox Standartní vývoj má ten tvuj známej, od Hnissana k Toyotě a od úprav k serii :mryellow: Je dobrý nechat se svézt někym kdo to fakt umí s nějakou seriovkou, dřív než začne člověk zdvihat, rozšiřovat atd. Osobně na offech nejvíc žeru to, že je to vpodstatě normální auto. Dost lidí si terénní auta démonizuje a můžou za to vlastně i tyhle nazdvihaný obludy, ono koukat někomu do vedlejšího pruhu okýnkem na náboj kola je trochu frustrující :mryellow: Jde mi o to, že dokud se v tom člověk nezačne vrtat, tak nejsou moc problémy a takový auto je fakt pořád víceméně normální povoz, krapet hladovější a línější ale pořád je to auto a ne traktor :mryellow: Nikdy bych nevyužil auto s takovejma kolama jako jsou na fotkách. Terénu na který jsou potřeba je fakt minimum i v mém okolí a jezdit do nich nepotřebuju vpodstatě vůbec :think: ikdyž čím horší cesta, tím lepší dřevo :mryellow: Ne fakt, obyč seriovej off dá nesmysly pokud s nim řidič umí. Stačí upustit kola na 1,5 a i ATéčka uměj. Mam offroady prostě jinak, mnohem blíž mam k myslifcum se seriovejma Nivama a Samicema, než k nějakym 35'MT. Patrola mam jenom proto, že jsem potřeboval auto s koulí na 3,5t. Jinak bych měl Jimny :joy:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod RottenFox » 05 úno. 2014, 20:15

:arrow: beda: Tak jasný, při jakýchkoliv neužitečnejch customech už pak jde spíš o koníček, o to co se ti líbí a do čeho chceš vrazit prachy. ;)
Jinak před vánoci jsem ve Varech viděl vystavenou nějakou novou Nivu a takový auto bych klidně bral. :ok:
I ta stará co měli v Top Gearu byla supr. Nebejt na mobilu, hodim link na YouTube. :D Jak tam s ní zalítnou do bláta, May čumí ze šíbru a Jeremy tam dá zpátečku. :D Supr scéna. :D Tak nějak jsem vypadal, když jsem cestou na zahradu s kamarádem zapad s tim mym francouzem. :D To už nechci nikdy znova zažít. :pray:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod littlebull » 06 úno. 2014, 08:24

RottenFox píše:Každej jezdíme holt do práce jinam a něčím jiným. ;)
Jinak já osobně když vidim, jak pak po těch jeho těžebních strojích lesy vypadaj, když je "sklidí", tak se mi to taky nelíbí. Já radši lesy neporušený. :ok:

Jenže tohle se neděje v lese, když se "sklízí" to se děje v lesích, které mají růst, kam se má chodit na houby atd... Pole brambor taky vypadá jinak v červenci a po sklizni. A vezmi si, kolik lidí se nechalo zblbnout politickou enklávou a bylo a je pro kácení v NP Šumava. A kolik lidí tam drásá krajinu a les na kroskách, čtyřkolkách a offroadech přímo v rezervacích. Konkrétně mám na mysli oblasti Mrtvý luh, Bílou Strž, Ždánidla a další. Oni sami si svoje počínání omlouvají taky nějakými pseudo důvody.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod RottenFox » 06 úno. 2014, 09:10

Ty jsi z týhle fotky poznal, že o 500m dál v lese nemá 3 mašiny od John Deera?
To jsem psal, že má v lese mašiny a v tomhle je jezdí kontrolovat.
To není žádnej pseudodůvod. Já chodim na houby mimojiné na Kšice, a taky - louka, takovýhle keře, kus lesa s houbama a hned zatim to likvidujou dřevorubci. Jen jsem tim celym chtěl říct, že v tom lese nedělá pitchoviny s off roadem jako ty co tu na ně nadáváte.
Ale mě osobně je to jedno, já dojedu na bábě k lesu, kde jí zdechnu, schovam za křoví a jdu na houby.
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod littlebull » 06 úno. 2014, 11:06

Ne, z tý fotky jsem to nepoznal. Ale když takovou fotku dá na net, kde ji může vidět každej, pak si piš, že najdeš desítky pokračovatelů... když může on, můžu taky.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod sonorek » 06 úno. 2014, 11:40

RottenFox píše::arrow: beda: Tak jasný, při jakýchkoliv neužitečnejch customech už pak jde spíš o koníček, o to co se ti líbí a do čeho chceš vrazit prachy. ;)
Jinak před vánoci jsem ve Varech viděl vystavenou nějakou novou Nivu a takový auto bych klidně bral. :ok:
I ta stará co měli v Top Gearu byla supr. Nebejt na mobilu, hodim link na YouTube. :D Jak tam s ní zalítnou do bláta, May čumí ze šíbru a Jeremy tam dá zpátečku. :D Supr scéna. :D Tak nějak jsem vypadal, když jsem cestou na zahradu s kamarádem zapad s tim mym francouzem. :D To už nechci nikdy znova zažít. :pray:


Jestli se ti líbí Top Gear, pak pro mne je toto asi nejlepší díl. Video na sebe plynule navazuje,

http://www.streetfire.net/video/top-gear-season-14-ep-6_726802.htm
Uživatelský avatar
sonorek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 170
Věk: 48
Registrován: 26 zář. 2013, 09:38
Bydliště: Bystřec

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod RottenFox » 06 úno. 2014, 11:59

Ok, příště než podobnou fotku někam veřejně dám, připojím k tomu varování a là parte na tabáku. Něco jako "Ježdění autem po lese škodí přírodě" ;)

Ale do téhle diskuze už se zapojovat nebudu, chodím si sem odpočinout, poklábosit s kamarády o dýmkách a tabáku a ne se dohadovat. Kort o něčem co se mě ani netýká. Takže doufám, že jsem nikoho nepohoršil ani nerozlobil a můžu si s čistým svědomím tohle vlákno odstranit ze záložek.
Rozhodně jsem tu nic zle nemyslel.
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod sonorek » 06 úno. 2014, 12:49

RottenFox píše:Ok, příště než podobnou fotku někam veřejně dám, připojím k tomu varování a là parte na tabáku. Něco jako "Ježdění autem po lese škodí přírodě" ;)

Ale do téhle diskuze už se zapojovat nebudu, chodím si sem odpočinout, poklábosit s kamarády o dýmkách a tabáku a ne se dohadovat. Kort o něčem co se mě ani netýká. Takže doufám, že jsem nikoho nepohoršil ani nerozlobil a můžu si s čistým svědomím tohle vlákno odstranit ze záložek.
Rozhodně jsem tu nic zle nemyslel.


Neblázni, dyk se nic nestalo.

littlebull píše:Ne, z tý fotky jsem to nepoznal. Ale když takovou fotku dá na net, kde ji může vidět každej, pak si piš, že najdeš desítky pokračovatelů... když může on, můžu taky.


Tak o to strach nemám. Lidi jsou líný a ten off něco stojí.
Uživatelský avatar
sonorek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 170
Věk: 48
Registrován: 26 zář. 2013, 09:38
Bydliště: Bystřec

Re: Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod RottenFox » 06 úno. 2014, 12:57

sonorek > Zatím snad ne, ale nerad bych byl účastníkem, či přímo zakladetelem nějaký zbytečný hádky. :naughty:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků