Pro zdraví *

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod vodrap » 23 bře. 2015, 13:01

Zdendo, upravuješ si také jídelníček?
Uživatelský avatar
vodrap
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 896
Věk: 48
Registrován: 19 črc. 2009, 20:36
Bydliště: Tábor

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod klasik51 » 24 bře. 2015, 06:57

Yetenek píše:Proč za každou větou "Fuj"? Piješ to, aby ses léčil, ne aby sis pochutnal. :lol:

A na ten měsíc vystačí 1 lahvička (30 ml)?

Protože je to víc než hnusné. Podezříval jsem ho, že se mi chce za něco pomstít, ale on nemá za co.
Je to hnusnější než ten rozpuštěnej asfalt fernet, tak to už je něco. :plaster:
Vodrap - sice ne jako ty :wink: ale upravil. :yum:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod vodrap » 24 bře. 2015, 10:55

Já používám na detoxikaci tyto kapky v kombinaci s čajemimage_id: 20502
Nechal jsem se do toho uvrtat od drahé polovičky :D
Uživatelský avatar
vodrap
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 896
Věk: 48
Registrován: 19 črc. 2009, 20:36
Bydliště: Tábor

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod muf » 24 bře. 2015, 11:20

Těch přípravků jsou mraky není lepší pořádně se prolejvat kvalitním čajem. Vono v podstatě co tělu moc neubližuje a chutná tak je pro mě zdravé.
Uživatelský avatar
muf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 510
Věk: 50
Registrován: 02 úno. 2015, 07:58
Bydliště: Čehovice u Prostějova

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod klasik51 » 25 led. 2016, 19:57

klasik51 píše: A ještě něco užívám, ale to je můj osobní recept a kdo
je náchylný na různé formy nachlazení a vše okolo, tak je to super. Jenom upozorňuji, je to trochu síla na "dych" :wink: Chce to polknout hned jak vstanete,
já než jdu do koupelny tak se zastavim ve špajzu a požiju. Za korunku jak se řiká, na lačno, odhaduji že to může být tak jeden malý panák. Vykloktám
a polknu. Už se z toho stal rituál, tedy nikdy nezapomenu.
Do nějaké bílé pálenky, žitovka, slivovice, meruňky, borovičky, atd. Do jednoho litru tak osm stroužků česneku, překrojit na půl, podélně, prostě tak aby
prošel hrdlem. Oloupat kousek zázvoru, zhruba 5cm a také ho tam nakrájet. A tohle rovnou z láhve požívat, tak jak už jsem předeslal. Fakt nevim, ale
odhaduji, že mi ten litr vydrží tak na dva měsíce. Když vidim, že dodělávám láhev, tak si už dopředu zase novou naložim.

Dovolím si ocitovat sám sebe. Vzhledem k oteplení tady bude určitě zase chřipková epidemie a když tady čtu, jak někteří nejdou na ten jejich srazík, páč
mají rýmičku, kašel, či chřipečku, kroutim hlavou. Ano, můžete mě poslat někam, třeba tam dozadu, ale proč to nezkusíte????? Jste líní :think:
Je to 15 minut přípravy, jednou za dva měsíce, možná za 1.5 :? Investice 250,- na tu samou dobu, 1L šňapsu, 8-10 stroužků česneku a 5 cm zázvoru.
Zapomněl jsem napsat, ten zázvor a česnek nežeru, pouze tekutinu polikat. Hele fakt to funguje. :ok:
4 roky bez nachlazení image_id: 20217
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod Fire Frog » 25 led. 2016, 20:23

Možná proto, že drtivá většina lidí nemůže každé ráno polknout, ikdyby malý panák, protože řídí, nebo jde jen do práce, kde má nějakou zodpovědnost a kde chodí i kontroly (ani nemluvím o úrazu). Vím Zdendo, že to všechno určitě víš a znáš, pouze ti odpovídám na otázku proč to většina lidí nejspíš nevyzkouší. Z lenosti to asi nebude :think: .
Já osobně nemám rád žádné podobné denní rituály ve kterých hraje roli pálenka, ale to je jen můj boj. Ikdybych neměl tuhle svou "úchylku", tak bych to stejně nemohl zkoušet. Proti česneku ani zázvoru nemám absolutně nic :ok: . Zrovna mám čaj se zázvorem a přijde mi velice Pro zdraví.
Slovo polikat jsem radši neviděl :palm: :lol: .

Abych také trochu přispěl, tak kromě čaje, zázvoru, česneku, cibule a dalších běžných, jsem zkoušel také domácí rakytníkový sirup a musím říct :ok: . Jen by toho člověk musel mít plantáž, aby mu to vystačilo alespoň na zimu a přechody.
Fire Frog
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 201
Registrován: 09 črc. 2009, 16:11
Bydliště: Plzeň

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod Baskervil » 25 led. 2016, 21:52

Zdendo!!! Lysý, lyže, polikati?
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod littlebull » 26 led. 2016, 05:42

Nechte toho, Zdendovo medicína nemá žádné vedlejší účinky. Až, .. až na jeden - po požití dochází k překlepům.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod klasik51 » 26 led. 2016, 09:59

Ach jó. Koukám, že by jste mně nejraději napařili 5 let na tvrdo za jedno i/y
Holt jsem si to po sobě nepřečetl, ale já tohle umim, já to o sobě vim. Akorát, že Vy to nevíte,
tak teď už to víte.
Mám Vás rád neomylní lidé. :ok: Kolikrát také vidím chybu u někoho, ale nic mě nevede k tomu, abych ho napomínal,
nebo abych všem ukázal jak jsem já dobrej, (ona by se taky dala napsat SZ, že) nebo já nevim prostě proč, já ten důvod neznám, Vy to musíte vědět. :think:
Popravdě ani bych nechtěl patřit ktěm neomylným.
Znám tady na fóru pár chytrých lidí, myslim opravdu chytrých, s neskutečným přehledem a obrovským záběrem znalostí.
Nevšiml jsem si, že by tady někoho někdo z nich upozorňoval na případnou chybu, či překlep. Ale vlastně jak řikal
pan Jan Werich "každý jsme ňákej"
K těmto lidem chovám velký respekt a mají můj obdiv, možná to ani netuší. Je zarážející, že to ani nijak zvlášť nedávají na odiv, oni považují ty svoje znalosti za normální, prostě to tak má být. Na první pohled to ani na nich nepoznáte, až když se k nim dostane člověk blíže a tim nemyslim na 10 centimetrů,
myslim BLÍŽ. Oni se ani nad nikoho nepovyšují a jsem rád, že to jsou moji kamarádi.
Jinak abych nebyl OT.
Už jsem to tady psal, ale je to potřeba asi znovu. Kloktat hned jak se probudim, také jsem jezdil do práce autem. Od vykloktání zhruba za 45 minut a v práci
když přišel bezpečák na kontrolu, tak jsem byl oblíbenec na dýchání, neb pan vedoucí nechtěl mít průser a věděl, že nechlastám. O kom věděl, že chlastá doma i v práci, toho na dýchání nevybíral. Tak to holt bylo. Takže bát se vykloktat a za hodinku do auta, toho bych se nebál. Vykloktat, ne si napustit plnou
hubu. Jsem to jednou měřil, nebyl to ani malý panák. Nekontroluji to po sobě, tak si případné chyby opravte. :puffy:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod Vorža » 26 led. 2016, 12:12

Hesky si to napsal, spysovateli!
Uživatelský avatar
Vorža
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1037
Věk: 69
Registrován: 10 říj. 2011, 14:22
Bydliště: Praha 4

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod Baskervil » 26 led. 2016, 12:48

To víš, měl jsem právě po kloktání… [emoji48]
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod Fire Frog » 26 led. 2016, 15:30

Jedna věc je dech, druhá věc je krev, ale opravdu nic proti, jen kloktejte přeji Vám to ;).

Jelikož na mě taky něco lezlo, tak jsem si dal čaj se zázvorem, topinky s česnekem (5 stroužků), pomeranč, červenou papriku, 4 lžíce RottenFoxových chilli papriček a musím říct, že dnes je mi o poznání lépe. Počítám, že to dnes zopakuji a zítra nebudu o ničem vědět :smile:.
Fire Frog
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 201
Registrován: 09 črc. 2009, 16:11
Bydliště: Plzeň

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod RottenFox » 26 led. 2016, 16:24

Jj, papričky a maté většinou zaberou.
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod Sobpeta » 26 led. 2016, 17:17

Zdendo ten Tvůj recept určitě vyzkouším, mezi věčně nachlazenými soustavně prskajícími lidmi se pohybuji denně. Sice opravdu skoro denně řídím, ale určitě se najde příležitost jak to užívat.
Vůbec takovéto přírodní zdroje na mě i v případě, že se opravdu nachladim, působí nejlíp. Veškeré ty Coldrexy, ACC a podobné shity mi nikdy nepomáhaly. Lichořešišnice a bylinkové čaje zabírají spolehlivě.
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Pro zdraví *

Příspěvekod Bob76 » 26 led. 2016, 17:36

Zdendo,zkrátka Tě tady už máme za toho spysovatele a tak jsi pod drobnohledem s tou češtinou :mryellow: :palm:
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 90 návštevníků