Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod jakamarus » 18 zář. 2013, 08:39

tak bohužel nevím jestli je to vtipné...nebo realita...posuďte sami :plaster:


Jeff Foxworthy je americký komik, televizní a rozhlasový bavič a také autor (např. Jste chytřejší než páťák?, seriál Jeff Foxworth Show aj.),

který se pozastavuje nad tím, že (citace):

"Je to zvláštní - můžete dělat vtipy na katolíky, papeže, židy, křesťany, Irčany, Italy, Poláky a bůhví na koho ještě,

ale je (prý) necitlivé, když vtipkujete o muslimech. Jsem přesvědčen, že čím dřív budeme mít všichni stejné měřítko a pravidla pro všechny,

tím bude lépe".



A nabízí své desatero:


1. Jestli se živíte rafinováním heroinu, přitom ale máte morální námitky vůči alkoholu, asi jste muslim.

2. Pokud máte samopal za 3 tisíce dolarů a odpalovací zařízení raket za 5 tisíc, a přitom si nemůžete dovolit koupit boty, asi jste muslim.

3. Jestli máte víc manželek než zubů, asi jste muslim.

4. Jestli si utíráte zadek holou rukou, ale vepřové považujete za nečisté, asi jste muslim.

5. Jestli si myslíte, že vesty existují jen ve dvou provedeních - neprůstřelné a sebevražedné našlapané výbušninami s hřebíky a ložiskovými kuličkami, asi jste muslim.

6. Pokud si nemůžete vzpomenout na nikoho, komu jste ještě nevyhlásil džihád, asi jste muslim.

7. Jestli se domníváte, že televize je nebezpečná a přitom běžně v šatech nosíte výbušniny, asi jste muslim.

8. Pokud jste ohromen odhalením, že mobilní telefon může sloužit i k jinému účelu, než k odpálení bomb u silnic, asi jste muslim.

9. Jestliže nemáte nic proti ženám a myslíte si, že každý muž by měl vlastnit alespoň čtyři, asi jste muslim.

10. Jestliže shledáte, že toto vše, co tady říkám, je urážlivé či rasistické, a nepošlete to dál, asi jste muslim.


Přátelé - nejsem muslim :D
Naposledy upravil jakamarus dne 18 zář. 2013, 10:50, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
jakamarus
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 595
Věk: 55
Registrován: 26 bře. 2013, 19:06
Bydliště: Kadaň a také všude tam,kam mě zavanou pracovní povinnosti-t.č. Kadaň

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod Baca » 18 zář. 2013, 09:00

KRADNEM :-D
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod Mack » 18 zář. 2013, 11:19

Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod Maigret » 18 zář. 2013, 13:24

Jak se pozná ULTRAVEGAN?

Nejí nic, co vrhá stín...
Uživatelský avatar
Maigret
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 493
Věk: 53
Registrován: 14 úno. 2008, 17:31
Bydliště: Prostějovsko

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod littlebull » 18 zář. 2013, 16:48

Již od nepaměti se vede spor o to, co je největší bolest.
Ženy většinou zastávají názor, že porod.
Muži naopak tvrdí, že kopnutí do koulí.

Bolest se dá těžko změřit, ale pokusme se rozhodnout tento spor logickou úvahou:
Poměrně často se stává, že rok či dva po porodu žena prohlásí: " Miláčku, co kdybychom měli další děťátko?"
Naproti tomu není znám jediný případ, kdy by nějaký muž po výše zmíněné zkušenosti řekl: "To by bylo krásné, kdyby mě dnes zase někdo kopl do koulí."
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod mihra » 19 zář. 2013, 15:25

Dopis od matky blondýnky pro dceru blondýnku:

Ahoj milá dcero,
jestli máš tento dopis, znamená to, že Ti přišel. Jestli ne, tak mi zavolej a jé Ti ho pošlu znova. Píšu Ti pomalu, protože vím, že neumíš číst rychle. Počasí je tady krásný, minulej týden pršelo jenom dvakrát, jednou na začátku týdne 3 dny a potom ještě 4 dny na konci týdne.
Jinak ten kabát, cos chtěla, strejda Nasko říkal, že s těma velkýme knoflíkama je do balíku moc těžký, tak jsem je odstříhala. Našij si je zpátky, dala jsem Ti je do malé kapsičky toho kabátu.
Tatínek si našel novou práci, teď je pod ním 500 lidí. Seká trávu na hřbitově. Tvoje sestra se vdala a čeká dítě. Ještě se neví, co to bude, tak Ti nemůžu říct, jestli budeš strejda nebo teta, ale kdyby to byla holčička, tak jí sestra chce pokřtít po mně. Je ale trošku divný, aby se dítě jmenovalo Máma. Nedávno si Tvůj bratr zabouchnul klíče v autě a musel se vrátit 10 km pro náhradní, aby mohl otevřít a pustit nás z auta. Kdybys potkala tetu, tak ji pozdravuj, když ji nepotkáš, tak jí nic neříkej.
Máma
PS: Chtěla jsem Ti poslat nějaké peníze, ale už jsem měla zalepenou obálku.
Uživatelský avatar
mihra
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1810
Věk: 91
Registrován: 14 kvě. 2007, 10:59
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod Jakub » 19 zář. 2013, 15:30

au!
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod sir » 19 zář. 2013, 17:36

sir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 239
Věk: 43
Registrován: 31 srp. 2010, 10:06
Bydliště: Trencin

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod jakamarus » 20 zář. 2013, 06:24

Sedí takhle v jedné hospodě u jednoho stolu Rusák, Vietnamec, cikán a Čech. Rusák dopije své pivo a vyhodí sklenici do vzduchu. Vytáhne kalach, sklenici rozstřelí a povídá: "My jsme tak bohatí, že nikdy nemusíme pít z toho samého půllitru dvakrát." Dopije Vietnamec a také vyhodí půllitr do vzduchu. Vytáhne revolver, střelí do půllitru a povídá: "Na našich tržištích jsou sklenice tak laciné, že nikdy nepijeme z té samé dvakrát." Českej štamgast pomalu dopije, vytáhne pistoli a zastřelí Vietnamce a cikána. Rusák jen zděšeně zírá! A českej kolík v klidu povídá: "U nás je tolik Vietnamců a cikánů, že nikdy nemusíme pít s těmi samými dvakrát!"
Naposledy upravil jakamarus dne 21 zář. 2013, 07:14, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
jakamarus
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 595
Věk: 55
Registrován: 26 bře. 2013, 19:06
Bydliště: Kadaň a také všude tam,kam mě zavanou pracovní povinnosti-t.č. Kadaň

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod Gobra » 20 zář. 2013, 23:13

Ženy o mě říkají, že jsem ošklivý. Ale jen do chvíle, než zjistí, kolik mám na bankovním kontě. Poté jsem pro ně ošklivý a chudý.
Uživatelský avatar
Gobra
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 222
Věk: 34
Registrován: 01 dub. 2013, 09:41
Bydliště: Praha

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod Mille » 22 zář. 2013, 20:32

Je vědecky dokázáno, že kouření zkracuje vaši cigaretu.

Kroužek na klíče je starý vynález, který nám umožňuje ztratit všechny klíče najednou.
Uživatelský avatar
Mille
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 164
Věk: 53
Registrován: 10 črc. 2012, 20:49
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod pitrson » 23 zář. 2013, 09:31

Japonec, Němec, Američan a Čech seděj v hospodě u stolu a Japonec se začne navážet do Němce, jak jsou proti nim v Japonsku vyspělí. Po chvilce to Němce naštve a říká: "Hele Japonec, pojď ven a já ti dám přes držku".
Jdou ven - ozve se několik ran a za chvíli se vrátí jen Japonec a říká: "To bylo karate. Od nás z Japonska".
Po chvilce se zase začne navážet do Američana. Toho to taky naštve a tak jde s Japoncem ven, ozve se několik ran a žuchnutí. Japonec se vzápětí vrátí a říká: "To bylo judo, taky od nás z Japonska".
Nato se Japonec začne navážet do Čecha. Jdou ven - ozve se jedna rána a vrací se Čech se slovy: "To byl hever z Mazdy, taky od nich z Japonska."
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod Jerry1 » 23 zář. 2013, 16:32

Starý McQuillan přijde do baru a začne si objednávat jedno martini za druhým. Z každé nové sklenky vyndá olivu a vhodí ji do zavařovačky. Když je zavařovačka plná, zaplatí, vstane a odchází. Barman už to nevydrží a ptá se, co to všechno mělo znamenat. "Ale nic," odvětí McQuillan. "Manželka mě poslala pro sklenici oliv."
Uživatelský avatar
Jerry1
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3202
Věk: 52
Registrován: 26 zář. 2010, 11:31
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod Tapinek » 24 zář. 2013, 10:13

Štúr, Hurban a ostatní národovci sa stretli, že uzákonia slovenčinu. Nakoniec sa aj podarilo, všetko prebehlo ako malo, pomaďarčené názvy sa premenovali, nespisovné sa pospisovnili, až tu sa prihlási z publika jeden ujko a vraví:
"Ešte jeden problém sme nevyriešili páni bratia! Na Považí je jedna obec čo sa volá Bačov k.k.t. To je nedôstojné a urážlivé, treba s tým niečo robiť!"
Všetci mu dali za pravdu a dumali ako obec nazvať, ale akosi nikto na nič príznačné a slušné nemohol prísť.
Naveľa, naveľa, ku večeru sa prihlási sám Štúr a hovorí:
"I pôvodný význam sa zachová, i slušného významu názov dospeje! Ja navrhujem aby sa táto obec volala Púchov!" / Pohlavný Úd Chovateľa OViec/
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Vtipy 9 - vstup na vlastní nebezpečí !

Příspěvekod Baca » 24 zář. 2013, 13:47

Tapinek :ok: :rofl:

P.S.

Stretnú sa 4 kamarátky, ale nemajú sa o čom rozprávať, lebo prišli všetky.
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků


cron