Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 12:54

Gratulace obrovská pánové, já dneska dělal příjímačky na další výšku a jsem tak akorát zralý na panáka :)

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 14:30

:arrow: Piter: Gratulace. Musíš mít určitě červenej diplom, ne? Vzhledem k tomu, že jsi se kvůli učení tak dlouho neozval. :D

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 15:55

piter píše:Ing. piter :smoke1:

to by člověk neřekl jak ten čas letí, gratuluji :ok:

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 16:41

:arrow: Ing. Piter - velká gratulace :clamp: :ok:
Zároveň jsem dnes úspěšně absolvoval státnice na UP Olomouc - Mgr. Norbert a hujerovský s vyznamenáním :palm:

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 17:09

:arrow: Piter
:arrow: Norbert
gratulace Vám oběma :ok:

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 17:12

piter píše:Ing. piter :smoke1:


ne asi !

:ok: :ok: :ok: :smoke1:

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 17:19

akorát vás pánové budou srát ty státní úrednice, pokud si titul neuvedete na kdejakém přiblblém kusu státního papíru...
ale i tak, vám oběma :ok: :clamp: :clamp: :clamp:

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 18:33

Norbert píše: Mgr. Norbert a hujerovský s vyznamenáním :palm:

no tak to tě teď nevemou na dráhu :mrgreen: ale jinak gratulace :ok:

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 19:46

Norbert píše:Zároveň jsem dnes úspěšně absolvoval státnice na UP Olomouc - Mgr. Norbert a hujerovský s vyznamenáním :palm:


Však jsem na tebe dnes vzpomínal. Gratuluji. Ještě by jsi mohl hodit do placu tu tvoji historku se zkoušejícím dýmkařem. :D

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 20:23

:arrow: Norbert
také blahopřeji :ok: jsi šikulák :clamp:

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 20:29

Gratuluju chlapci. A co doktorát? :twisted:

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 21:30

:arrow: all
Mockrát děkuji
:arrow: Alferi
Už i na tom se pracuje :twisted:

Ohledně poznámky - zkoušející dýmkař:
Při státnicích z psychologie jsme si vytáhl otázku ohledně emocí a jak jsem se nervozitou klepal tak jsem začal rozdělením emocí na afekty, city, vášně atd... a pan docent zkušený psycholog a praktik nahodil téma zda i já mám nějakou vášen. Odpověděl jsem, že mám dvě za a) entomologie - broučky a za b) dýmky. A ejhle pan docent byl také dýmkař - tak jsme si pár minut povídali o dýmkách a tabácích, ze mne opadla nervozita a v klidu jsem pak dokončil zkoušku ke spokojenosti pana docenta.

Re: Zkoušky na VŠ

01 čer. 2010, 21:58

Pánové Ing. a Mgr., gratulace přijměte též od PUDr. easyho :ok: .

Re: Zkoušky na VŠ

02 čer. 2010, 10:41

Hades píše:akorát vás pánové budou srát ty státní úrednice, pokud si titul neuvedete na kdejakém přiblblém kusu státního papíru...
ale i tak, vám oběma :ok: :clamp: :clamp: :clamp:
to se fakt musí?

Re: Zkoušky na VŠ

02 čer. 2010, 10:55

Já se svým Bc. teda nechlubím, používám to jen při komunikaci s lidma ze školy - s těma který mě neznaj (aby měli jakous takous představu že jim nemejluje nějakej ztracenej prvák...). V občance to nemám, tak to jinak nikam nepíšu...
Odeslat odpověď