Česká filmová tvorba a pohádky

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Simon » 04 led. 2005, 14:44

Twineryy píše:
Simon píše:treba afrika je slabsi :)


Zrovna včera jsme u piva vedli zasvěcenou (postupem času a piv stále zasvěcenější a hlučnější :D ) debatu o Cimrmanových hrách a shodli jsem se, že Afrika je sice nejslabší, ale je to hlavně tím, že není ještě úplně zajetá. Třeba Švestku jsem viděl ještě v syrovém podání a teď je taky o 50% lepší. Oni jak to hrají dýl, tak si i nějaký fórky přidají, něco vypustí a ta hra vykrystalizuje. Já bych Africe dal ještě čas.
Copak čas, ale jmelí :!: :lol:


jo, jo.....proto sem taky nerekl slaba ale slabsi :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 04 led. 2005, 15:05

Twineryy píše:
Simon píše:treba afrika je slabsi :)


Zrovna včera jsme u piva vedli zasvěcenou (postupem času a piv stále zasvěcenější a hlučnější :D ) debatu o Cimrmanových hrách a shodli jsem se, že Afrika je sice nejslabší, ale je to hlavně tím, že není ještě úplně zajetá. Třeba Švestku jsem viděl ještě v syrovém podání a teď je taky o 50% lepší. Oni jak to hrají dýl, tak si i nějaký fórky přidají, něco vypustí a ta hra vykrystalizuje. Já bych Africe dal ještě čas.
Copak čas, ale jmelí :!: :lol:


Copak jmelí, ale jmelí :!: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 04 led. 2005, 15:41

jj Afrika se mi take zdala trochu slabsi, ale bylo v ni i dost skvelych veci (viz jmeli :lol: ) Dost trapni mi prisli domorodci :?

Co se tyce pohadek tak ty nove jsou opravdu des a hruza :-/ Jinak mym pohadkovym oblibencem (nepocitam fantasy filmy :) ) je princezna Fantagiro (ale jen prvni, max druhy dil) - hodne se mi tato pohadka libila, nejen kvuli Bouzovu :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod meduard » 04 led. 2005, 15:46

imagoo píše:
bromden píše:jakožto ostatně i poslední dílka páně Kleinova... ke stáru trochu ztrácí cit anebo soudnost...

Mě stejně jeho díla nezaujaly nikdy - ani ty básníci, jedu na jinejch vlnách. Mě seděl Olda Lipský - kromě řady dalších z minulé generace. Ze současných beru snad jenom mladýho Svěráka a to vůbec ne pro toho Oskara. Zelenka s otazníkem a na váhách, Menzel byl dobrý, ale ten zblbl úplně.

a ako prosim ta zblbol menzel...?
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod meduard » 04 led. 2005, 15:49

Twineryy píše:
imagoo píše:Jinak pro mě je výborný film Svěrákův Akumulátor, zdá se, že celkově dost nepřijatý.


Akumulátor byl skvělej.
Mě zase celkem úplně minul Kolja, za tenhle film bych Svěrákovi nic nedal. Co člověk, to názor :wink: .

presne tak...
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod piter » 04 led. 2005, 15:55

jinak co se tyce me a filmu posledni doby tak - Kolja - jakz takz, Tmavomodry svet - hruza, Pelisky - bezkonkurencni, Musime si pomahat - hruza, Pupendo - az na par momentu rovnez hruza :?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Simon » 04 led. 2005, 15:59

meduard píše:
imagoo píše:
bromden píše:jakožto ostatně i poslední dílka páně Kleinova... ke stáru trochu ztrácí cit anebo soudnost...

Mě stejně jeho díla nezaujaly nikdy - ani ty básníci, jedu na jinejch vlnách. Mě seděl Olda Lipský - kromě řady dalších z minulé generace. Ze současných beru snad jenom mladýho Svěráka a to vůbec ne pro toho Oskara. Zelenka s otazníkem a na váhách, Menzel byl dobrý, ale ten zblbl úplně.

a ako prosim ta zblbol menzel...?


filmove i v realu, viz story kolem jak sem obsluhoval anglickeho krale a to, ze dneska uz to neni reziser, ale spis vymetac VIP parties .... osobne ho neznam a kvuli vlakum a samote bych se opravdu rad mylil
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod meduard » 04 led. 2005, 16:02

ja by som mu za snežienky, postrižiny, vlaky, rozmarné leto, vesničku a skrivánky dal doživotnú nedotknutelnosť...
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 04 led. 2005, 16:04

meduard píše:ja by som mu za snežienky, postrižiny, vlaky, rozmarné leto, vesničku a skrivánky dal doživotnú nedotknutelnosť...

doživotnú nedotknutelnosť neznam :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod meduard » 04 led. 2005, 16:11

to je taká, že menzela zdupeme až po smrti... :)
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod imagoo » 04 led. 2005, 16:15

piter píše:jinak co se tyce me a filmu posledni doby tak - Kolja - jakz takz, Tmavomodry svet - hruza, Pelisky - bezkonkurencni, Musime si pomahat - hruza, Pupendo - az na par momentu rovnez hruza :?


To ne, Musíme si pomáhat je výbornej film, Pelíšky atd. je hrůza, pár úseků z Knoflíkářů by taky šlo, kdyby to po formální stránce nebyly obšlahnutý Pulp Fiction
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod imagoo » 04 led. 2005, 16:16

Simon píše:filmove i v realu, viz story kolem jak sem obsluhoval anglickeho krale a to, ze dneska uz to neni reziser, ale spis vymetac VIP parties .... osobne ho neznam a kvuli vlakum a samote bych se opravdu rad mylil


—"— :!:
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Alferi » 04 led. 2005, 19:29

Cimrmani mají dost sofistikovaný humor - to jest takový, že ikdyž to člověk vidí (slyší) třeba potřicátý, objeví nějaký subtilní vtip, který mu až dosud unikal. Jenom jednou to prostě nestačí.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod ondrech » 23 bře. 2007, 21:11

i když je film český v úpadku, stále v něj věřím, neboť co jsem viděl filmy mladých režisérů, tak mají rozhodně šanci zatratit všechny kameňáky a doblby.
Uživatelský avatar
ondrech
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 200
Věk: 34
Registrován: 12 srp. 2006, 20:07
Bydliště: Okolí Brna

Příspěvekod Mačin » 24 bře. 2007, 02:14

Troška humoru uškodí !
Uživatelský avatar
Mačin
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 108
Věk: 55
Registrován: 26 říj. 2006, 02:11
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků