Dokument dýmka

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Dokument dýmka

Příspěvekod Ondřej » 30 kvě. 2013, 20:20

Před chvílí jsem dokument dokoukal a musím vyslovit velkou chválu :clamp: Uplně mi bylo líto, že tak brzy končil. Určitě by se uchytila i nějaká delší verze, kde by se dýmky rozebraly trochu detailněji. Taky se přimlouvám za ty popisky (jména účinkujících apod.). Ale jinak každopádně paráda :ok:
Uživatelský avatar
Ondřej
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 64
Věk: 30
Registrován: 12 kvě. 2013, 21:14
Bydliště: Dobříš

Re: Dokument dýmka

Příspěvekod Filty » 31 kvě. 2013, 10:12

Na popisky se nějak zapomnělo :/

Dokument možno šířit, nahraji vám ho i někam na net, abyste měli možnost si ho stáhnout a schovat doma do archívu. Nakládejte s ním jak uznáte za vhodné, jenom s ním nesmíte vydělávat, to by se škola zlobila :D ale za jakoukoliv propagaci budeme samozřejmě rádi =)

Co se délky týče, měli jsme omezení ve škole, které se holt musí nutně dodržet.

Na druhou stranu jak se u nás říká, je lepší, když film skončí a divák chce víc, než aby se v polovině začal cukat a říkat si, že už je to moc dlouhé...;)
Uživatelský avatar
Filty
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 16
Věk: 32
Registrován: 02 úno. 2013, 13:44
Bydliště: Písek

Re: Dokument dýmka

Příspěvekod peťák » 31 kvě. 2013, 15:17

:ot: Pomocí nějakého download manažera (např. FreeRapid Downloader) to jde stáhnout i z YouTube :mryellow:
Uživatelský avatar
peťák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2031
Věk: 50
Registrován: 05 úno. 2011, 19:18
Bydliště: Mokropsy

Re: Dokument dýmka

Příspěvekod Fraug » 31 kvě. 2013, 15:26

Filty: Rozšíření by bylo super :ok: A jak bylo řečeno dříve, nějaké veselé historky z natáčení by taky byly fajn.
Uživatelský avatar
Fraug
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Věk: 38
Registrován: 27 pro. 2011, 11:23
Bydliště: Písek

Re: Dokument dýmka

Příspěvekod Scalex » 31 kvě. 2013, 20:38

peťák píše::ot: Pomocí nějakého download manažera (např. FreeRapid Downloader) to jde stáhnout i z YouTube :mryellow:


Doporučuju český YTD - kromě YouTube stahuje z asi 150 dalších serverů a jeho velkou výhodou je, že umí stahovat i titulky (takže třeba nějaké webseriály z videacesky.cz, které chci mít k offline sledování, to automaticky stáhne včetně titulků).
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Dokument dýmka

Příspěvekod Rubenstein » 01 čer. 2013, 11:02

Myslím, že pouštět se do podrobností by znamenalo otevřít téma typu "filtry". Oceňuju hlavně tu pohodu, která z toho plyne. Jen při sestupu ze schodů se mi málem zamotala hlava. Ocenil bych taky popisky a vystřihnul bych to zapomenutí na napití. To už je snad úplně do jiného dokumentu.
Uživatelský avatar
Rubenstein
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1130
Věk: 51
Registrován: 07 črc. 2005, 08:50
Bydliště: Praha

Re: Dokument dýmka

Příspěvekod RottenFox » 26 zář. 2014, 19:06

A to je hezký dokument. :) Dříve jsem neobjevil, až teď. :ok:
Nechal jsem si to až do titulek a pobavil jsem se nemálo, když jsem zjistil, že vás kameramanoval náš kamarád, který nám loni fotil svatbu. :D
Mimochodem fotilo se i s dýmkou. :D
Obrázek
Tohle není náhoda. :naughty:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků