Kvalita pití, jídla a života

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod klasik51 » 14 dub. 2007, 18:43

ono než mu to v té jeho délce dojde,tak už je zase zdravej :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Příspěvekod bigdragon » 15 dub. 2007, 14:31

chlapci moji včera večer přijela velitelčina kamarádka a tak mě přemluvily abych s nimi zašel na pivo a pizza tyčinky návrat v 00:30 7 zubrů (+ další dva lahváče doma) skvělý kubánský doutníček asi tři cigarillos o půl třetí odchod do postýlky a od půl deváté do teď zahrádka sekačka, provzdušňovač a letmý pořádek v garáži :D prostě pohoda
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Breer » 15 dub. 2007, 14:41

ved vravim kus chlapa :twisted: :twisted: sedem piv vypit :roll: to by ma uz teraz porazilo ,..aj ked vcera som s kamaratom ( trosku pomohla aj jeho manzelka) vydegustovali 5 flias vinka a dnes som na treningu bez problemov zvladol 70km a vyhral horsku premiu :lol: a potom 4 pivecka, aby sa organizmuz z toho sportu nezblaznil a teraz si dam kaficko a nieco dobre do fajocky :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod bigdragon » 15 dub. 2007, 14:44

Breer píše:ved vravim kus chlapa :twisted: :twisted: sedem piv vypit :roll:
celkem 9, vím, že to není nic moc, ale po té oslavě :twisted:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 15 dub. 2007, 15:09

bigdragon píše:
Breer píše:ved vravim kus chlapa :twisted: :twisted: sedem piv vypit :roll:
celkem 9, vím, že to není nic moc, ale po té oslavě :twisted:


He he he... tolik jsem jich ještě nevypil od začátku roku.
Njn, já vím, že kazím republikový průměr, ale když já musím na pivo dostat chuť... :wink:
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Příspěvekod paulie » 15 dub. 2007, 20:18

S pivem sem to přehnal zrovna v pátek.......od sedmi do cca jedenácti večer jsem pil stylem objednat 2 piva -> vypít jedno -> mávnout na servírku -> vypít jedno...........a to všechno pekelně rychle, nakonec sem zaplatil asi jenom 10 piv čemuž se divím doteďka......asi nestíhala dělat čárky.....imho sem jich měl >15....k tomu pár cigarill a 2 kotlíky (chocolate flake + hal). V sobotu mi na návštěvě u příbuzných nabízeli pivo......začal se mi svírat žaludek jen při pomyšlení že se ho napiju.
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod ypres.bass » 15 dub. 2007, 20:29

paulie píše:S pivem sem to přehnal zrovna v pátek.......od sedmi do cca jedenácti večer jsem pil stylem objednat 2 piva -> vypít jedno -> mávnout na servírku -> vypít jedno...........a to všechno pekelně rychle, nakonec sem zaplatil asi jenom 10 piv čemuž se divím doteďka......asi nestíhala dělat čárky.....imho sem jich měl >15....k tomu pár cigarill a 2 kotlíky (chocolate flake + hal). V sobotu mi na návštěvě u příbuzných nabízeli pivo......začal se mi svírat žaludek jen při pomyšlení že se ho napiju.
1.pokud nejsi třicátnice které tak rády lžou o svém věku, tak by ses k tomu přiznávat neměl...
2.až budeš oficiálně moct, tak tě to alko-nadšení přejde - vím o čem mluvím - ale teď jdi žít podle hesla "odříkaného chleba, největší krajíc"
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod paulie » 15 dub. 2007, 20:42

ypres.bass píše:1.pokud nejsi třicátnice které tak rády lžou o svém věku, tak by ses k tomu přiznávat neměl...
2.až budeš oficiálně moct, tak tě to alko-nadšení přejde - vím o čem mluvím - ale teď jdi žít podle hesla "odříkaného chleba, největší krajíc"


To nevím, já obvykle takhle strašně nepiju, a chlácholím se tím, že kvůli takový kravině se státní matrix nebude ptát providera kdo že je ten anonymní občasnej piják.
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod beda » 16 dub. 2007, 01:38

Tchyne ma ma bezva sklenici s napisem : Boze, ja rad piju, je to bezva zenska.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod madriguera » 16 dub. 2007, 06:58

Drazí kolegové, musím se připojit. Tak jsem včera zajel (na kole) za kamarádem, popili jsme, nějak mi chutnalo, vypil jsem litr a půl vína, zakouřil si dvě dýmečky (skiff - vřele doporučuji) a odjel domů. Bohužel si nemohu vybavit, kudy jsem to vlastně jel :D .
madriguera
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 441
Věk: 46
Registrován: 09 říj. 2006, 11:39
Bydliště: Kozlovice, Ústecký to kraj

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 16 dub. 2007, 10:35

madriguera píše:Drazí kolegové, musím se připojit. Tak jsem včera zajel (na kole) za kamarádem, popili jsme, nějak mi chutnalo, vypil jsem litr a půl vína, zakouřil si dvě dýmečky (skiff - vřele doporučuji) a odjel domů. Bohužel si nemohu vybavit, kudy jsem to vlastně jel :D .


Hlavně že jsi dojel... Horší by bylo, kdybys dnes přemýšlel, kdeže to vlastně jsi a proč kolem Tebe všichni mluví holandsky, nebo třeba ukrajinsky... :twisted:
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Příspěvekod bigdragon » 15 kvě. 2007, 09:57

Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod bigdragon » 01 srp. 2007, 11:55

Na své dovolené na Slovensku jsem navštívil v malé obci Krušovce podnik Premier Pizza sice nekuřácký (vevnitř), ale velká spokojenost, dobré jídlo, dobré ceny doporučuji
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod beda » 11 srp. 2007, 14:51

Tabak je tabak, ale hovezi gulas s kolinkama od manzelky, zahusteny chlebem a posypany cerstvou cibuli je to, co mne prave potesilo. Ona vari uzasne.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod messin » 31 srp. 2007, 11:50

Včera jsem si dělal ryzce na másle s kmínem-LAHŮDKA! http://sweb.cz/amessin/PICT0001.JPG
Uživatelský avatar
messin
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 640
Věk: 52
Registrován: 10 bře. 2005, 10:52
Bydliště: Odolena Voda

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 návštevníků