HLADOVKA

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Jana » 20 led. 2005, 12:00

To chce leta praxe. Já jsem teď cca 36 hodin na očistě a mám v sobě asi 10 litrů čaje, vody a už nemám ani hlad. Po překonání určitý fáze u mě nastává pocit, že mi nevadí jídlo okolo mě a nechápu, proč bych ho měla jíst. Ale s přechodem na jezení tenhle pocit zmizne a zas normálně jím. Teď to zní jako anorexie, ale já delší hladovku držela naposled před 5 lety, spíš si dávám 1 až 3 denní očisty párkrát do roka.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod bromden » 21 led. 2005, 08:58

Závidím Vám vysíravým typům... já tloustnu vytrvale a důkladně... když jsem se dostal ke sporttesteru, tak to kromě fyzické výkonnosti (nějak to zohledňuje tlak a tep, v závislosti na nadmořské výšce či co) nějak počítá i energetickou spotřebu, počítačové vyhodnocení mi sdělilo, že mám klidovou spotřebu kolem 1100KCal. Kolik je normál netuším, ale myslím víc... maxima jsem dosáhl v den, kdy jsme ujeli 160km na kole - 3200KCal. Má to pravda svoje výhody - hlad dostanu obvykle tak 15-24 hodin po posledním jídle, takže jím jen pro radost :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Todík » 29 led. 2005, 15:45

Tak jsem se včera vrátil z téměř měsíční expedice v tropech a tím i měsíčního očistného režimu. Jedl jsem pouze ovoce (všechny možné tropiské druhy), sýry, jogurty, bagety a sem tam nudlovou polévku v sáčku a tyčinku Fit. Pil vodu (sem tam jsem si do ní napral nějaký ten rozpustný vitamín), a někdy mléko. Naprosto žádné maso. Kouřil jsem dvě dýmky denně. Přitom výkonnost šla o 100% nahoru. Bez problémů jsem lezl na sopky, skákal po lávových polích, slézal kaňony a prodíral se džunglí. Ráno jsem vstával svěží a odpočatý v 06,00 a byl jsem naprosto fit a připraven k dalším trekům. Shodil jsem 5 kg a za celou dobu jsem neměl ani hlad ani chuť na něco jiného.
Po příletu jsem si včera dal zelňačku s klobáskou, pečená žebírka z divočáka, pivko atd. Ráno jsem byl rozlámaný, jak kdybych slejzal Matterhorn, pajšl jak na vodě, prostě blbě jak po fetu....
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod Fénix » 30 led. 2005, 18:41

Já jsem za tři dny lyžování přibral 2 kila, rekord za poslední rok a půl, hurá! Už se mnou vítr po ulici tolik nemává :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Hajaja » 30 led. 2005, 20:41

Fénix píše:Já jsem za tři dny lyžování přibral 2 kila, rekord za poslední rok a půl, hurá! Už se mnou vítr po ulici tolik nemává :D


jak ty to děláš? jíst a hubnout , sportovat a tloustnout, nebo že by bylo i nějaké jiné lyžování co neznám :?:
Uživatelský avatar
Hajaja
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 27 črc. 2004, 08:39
Bydliště: Kdyně, okr. Doma_lice

Příspěvekod Fénix » 30 led. 2005, 22:23

Hajaja píše:
Fénix píše:Já jsem za tři dny lyžování přibral 2 kila, rekord za poslední rok a půl, hurá! Už se mnou vítr po ulici tolik nemává :D


jak ty to děláš? jíst a hubnout , sportovat a tloustnout


Inu, je to tak jak píšeš, sám tomu nerozumím :? :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dix » 31 led. 2005, 07:43

neni to az take nepochopitelne fenixi...pohyb Ti upravy metabolizmus...na vzduchu a pri namahe viac konzumujes atd.A keby aj ne, namaha viac zuzitkuje zo stravy.Ja som vplyvom posilky a to iba systemom hala bala pribral za dva roky 16 kg...

tucniak dix
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků