HLADOVKA

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod meduard » 04 led. 2005, 15:57

ja som raz držal pôst tri dni a mal som utkvelú chuť na kakao a rohlík s maslom, ale úplne šialenú, tak som si povedal, že telo z nejakého mne neznámeho dôvodu potrebuje kakao a rohlík s maslom, že je to otázka života a smrti, tak som si ho radšej dal :oops:
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod piter » 04 led. 2005, 16:00

meduard píše:ja som raz držal pôst tri dni a mal som utkvelú chuť na kakao a rohlík s maslom, ale úplne šialenú, tak som si povedal, že telo z nejakého mne neznámeho dôvodu potrebuje kakao a rohlík s maslom, že je to otázka života a smrti, tak som si ho radšej dal :oops:


to je naprosto rozumne, neni prece duvod se bezduvodne trapit . . . . a presne tak, kdyz telo neco potrebuje tak si rekne
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 04 led. 2005, 16:07

piter píše: kdyz telo neco potrebuje tak si rekne


Nevím jestli se to dá brát nějak obecně, ale pokud jde o mě, souhlasím.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod imagoo » 04 led. 2005, 16:10

meduard píše:ja som raz držal pôst tri dni a mal som utkvelú chuť na kakao a rohlík s maslom, ale úplne šialenú, tak som si povedal, že telo z nejakého mne neznámeho dôvodu potrebuje kakao a rohlík s maslom, že je to otázka života a smrti, tak som si ho radšej dal :oops:


To se mi stalo při tom ruským půstu asi po 4 týdnech, že jsem si udělal silný holandský kakao se sojovým mlíkem (živočišné tuky byly tabu) - takovou malou energobombu a pak jsem to vypil a sedl si ke komplu. A pak se děly věci - dostal jsem se z toho do jakéhosi rauše, kdy se najednou moje tělo úplně odhmotnilo a musel jsem se chytit stolu, protože jsem myslel, že se vznáším. Drogy jsem vyjma jednoho dávného pokusu s houbičkami nikdy nezkoušel, ale i psychicky jsem byl po tom kakau dobře sjetej. Oni i ti staří inkové nebo kdo to byl to používali jako božský nápoj, ne? Docela jsem pak začal chápat askety, proč se trýzní hladem...
Fakt to bylo jen kakao :)
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod meduard » 04 led. 2005, 16:13

bacha, lebo si to všimnú blbci a kakao bude zakázané...
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 04 led. 2005, 16:21

meduard píše:bacha, lebo si to všimnú blbci a kakao bude zakázané...


Já to radší smáznu, ne?
j/k :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 04 led. 2005, 17:12

Tomu věřim... předpředloni nám v kopcích došlo jídlo, a po třech dnech pochodu hlady, s pětadvacítkou na zádech a po hřebenech jsem dal v první hospodě (ehm, spíš kůlně co se tvářila být hospodou - rumunská podhůří - zanlci pochopí :) ) na ex půlitra místní jako-kofoly a zfetoval jsem naprosto amfetaminově halucinogením stylem :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod POGO » 04 led. 2005, 23:01

bromden píše:Tomu věřim... předpředloni nám v kopcích došlo jídlo, a po třech dnech pochodu hlady, s pětadvacítkou na zádech a po hřebenech jsem dal v první hospodě (ehm, spíš kůlně co se tvářila být hospodou - rumunská podhůří - zanlci pochopí :) ) na ex půlitra místní jako-kofoly a zfetoval jsem naprosto amfetaminově halucinogením stylem :lol:


Nesnažil jsi se dozvědět z čeho to výrábějí?Možná že bys to mohl hodit na náš trh.A po očekávaném úspěchu by jsi získal první cenu za nejlepší marketinkový počin roku :twisted:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

nemůžu si pomoct

Příspěvekod bigdragon » 05 led. 2005, 08:19

hladovky nedržím dietu jsem zkoušel jednou nebo dvakrát nebaví mě to. Ale to neznamená že bych si nevážil těch lidí co tohle dokáží držím palce aby se to povedlo.
Ale čím dál víc se začínám držet hesla, že tělo má jít do hrobu zhuntovaný.
Zvlášť potom co mě umřel kamarád během 4 měsícu na rakovinu v pouhých 36.
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Twineryy » 05 led. 2005, 08:38

Myslím, že jste se zfetovali cukrem. Párkrát se mi stalo něco podobnýho při nezřízeném pití sladkých limonád :lol: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod harel » 05 led. 2005, 09:08

..................4 deň

moje pracovné výkony zčínajú klesať. Včera večer som mal úžasnú krízu. Bol som na návšteve a na stole boli toasty so šunkou, syrom a kečupom a ja som to skoro nevydržal ... No prekonal som sa. Ráno som sa zobudil a už nie som hladný. Začína sa to ustalovať, len ako to vždy chodí, prišla do toho nepredvidatežná vec, idem sa sťahovať na budúci týždeň mi prerábajú byt. A v tomto stave si neznesiem ani knihy do pivnice. Som z toho smutný ...
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Alferi » 05 led. 2005, 10:13

Ještě že pivnice u vás znamená jenom obyčejný sklep :). Já jsem momentálně taky na režimu nízké spotřeby, ale nedobrovolně. Předevčírem mě napadl zákeřný virus smrkavice a kašlavice, takže nemám ani na nic chuť. O dýmkách nemluvě :( .Dnes ráno: 1 mandarinka, ženšenový čaj, vykloktání slivovicí (a vyplivnutí do sebe).
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod bromden » 05 led. 2005, 10:32

Já mám náladu dneska snést do pivnice sám sebe... teda přesněji do nějaké vinné... tak půllitřík sauvignonu z kobylí... nebo rýnského... ach jo...
K tomu by se hodil FVF... 8)
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod POGO » 05 led. 2005, 20:04

bromden píše:Já mám náladu dneska snést do pivnice sám sebe... teda přesněji do nějaké vinné... tak půllitřík sauvignonu z kobylí... nebo rýnského... ach jo...
K tomu by se hodil FVF... 8)


Tak do toho bych šel s tebou. 8) Zdá se mi že lidi v mém okolí začínají být nemocní,asi ta předvídaná pandemie. :shock: Takže vzhůru ať si stihnem něco užít. :twisted:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod Alferi » 06 led. 2005, 10:45

Vzhůru do toho, ať vás pandemie skolí s fajfkou v zubech, flaškou v ruce a slečnou (svlečnou?) na klíně :D .
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 návštevníků


cron