HLADOVKA

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod dix » 03 led. 2005, 17:11

zacnite chodit do posilovne alebo si kupte daky supergym 5000 od Chucka Norissa :twisted: a nemusite sa vobec trapit s dietami.Este Vam bude aj malo.Ja momentalne davam 250g bielkovin denne a sacharidov co snesu.../myslim co nejvice a komplexnich/...
Cele to je o nedostatku pohybu+vyvazena strava a je po problemoch.


dix mcdonald fun
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Jana » 03 led. 2005, 17:15

dix píše:zacnite chodit do posilovne alebo si kupte daky supergym 5000 od Chucka Norissa :twisted:


Fuj, ty myslíš jako cvičit a takový ty hrozný věci jak mě tím v mládí strašili? :evil: :roll: To já nemůžu, to bych snad radši nejedla vůbec než nějaký takovýdle hrůzy. Já teda necvičím a jsem na to hrdá :wink:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod bromden » 03 led. 2005, 17:16

harel píše:dokonca tento rok začína držať 30 dní bez jedla a pitia tekutín. Tak to som zvedavý aj ja ... :roll:


:shock: :?: :shock: :?: :shock: :?: :shock:
Pokud vím, tak pokud člověk není jogín, který se zastaví a hibernuje, tak po 3-4 dnech dochází k totální dehydrataci a kolapsu ledvin...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod piter » 03 led. 2005, 17:18

Co takhle zcela nahradit jidlo kourenim dymky? Kdyz je chut na sladke tak nejakou vanilku, misto uzeneho latakii apod. - no a kdyby byla opravdu nouze tak bychom kdykoli mohli trochu toho tabaku slupnout, vzdyt ono je to vlastne zdrava vlaknina :P
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bromden » 03 led. 2005, 17:18

dix píše:zacnite chodit do posilovne alebo si kupte daky supergym 5000 od Chucka Norissa :twisted: a nemusite sa vobec trapit s dietami.Este Vam bude aj malo.Ja momentalne davam 250g bielkovin denne a sacharidov co snesu.../myslim co nejvice a komplexnich/...
Cele to je o nedostatku pohybu+vyvazena strava a je po problemoch.


dix mcdonald fun


Což, pokud jde o dosažení optimálního poměru maximální síla+vytrvalost/tělesná hmotnost není samospasitelné :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Jana » 03 led. 2005, 17:20

bromden píše:Což, pokud jde o dosažení optimálního poměru maximální síla+vytrvalost/tělesná hmotnost není samospasitelné :wink:


Mě by to hlavně nebavilo :(
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod harel » 03 led. 2005, 17:38

bromden píše:
harel píše:dokonca tento rok začína držať 30 dní bez jedla a pitia tekutín. Tak to som zvedavý aj ja ... :roll:


:shock: :?: :shock: :?: :shock: :?: :shock:
Pokud vím, tak pokud člověk není jogín, který se zastaví a hibernuje, tak po 3-4 dnech dochází k totální dehydrataci a kolapsu ledvin...

on sa tomu , teda joge venuje celý svoj dlhý život, takže tak.
Ja nehladujem aby som schudol, lebo si myslím, že ma je tak akurát. Má to iné dôvody. A posilovňa mi tiež nevadí :)
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod harel » 03 led. 2005, 17:40

piter píše:Co takhle zcela nahradit jidlo kourenim dymky? Kdyz je chut na sladke tak nejakou vanilku, misto uzeneho latakii apod. - no a kdyby byla opravdu nouze tak bychom kdykoli mohli trochu toho tabaku slupnout, vzdyt ono je to vlastne zdrava vlaknina :P

..tak to práve teraz robím, akurát nemám vyváženú stravu stále len Irish Oak. Ale večer si dám nejaký zákusok asi vanilla flake, alebo holger čierny :D
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Simon » 03 led. 2005, 18:49

bromden píše:
Jana píše:Já jsem v podstatě odbourala pečivo a těstoviny jím pokud možno jen bez masa - princip dělený stravy. Ale je fakt, že občas zahřeším a to se pak snažím o výhradně celozrný pečivo. Jedinou vyjímkou je tatarák, ten jím klasicky s topinkou, ale zas max 2x do roka, tak to se dá.


I když vím, že si tzv "dělenou stravu" spousta lidí chválí, tak jsem tomu nikdy na chuť nepřišel... jednak se mi ani přes zvýšené úsilí nepodařilo pochopit, v čem mají spočívat přednosti, jednak to vedlo k jedinému efektu - měl jsem pořád hlad... (který mne jinak naprosto míjí, dostávám hlad tak 15 hodin po posledním jídle...)


no ono kdyz vezmes jak dlouho trva telu nez neco stravi tak selskym rozumem dojdes k zaveru, ze delena strava je placebo .... to by fungovalo jen kdybys zral tyden maso, pak pul roku v prechodovy fazi nic a pak presel na zeleninu .... :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod meduard » 04 led. 2005, 00:02

imagoo píše:
Simon píše:a duvod proc si cistit strevni sliznici?


Těžko odpovědět, aby to neznělo jak z blbé reklamy - běžné jídlo = málo vlákniny a v těch střevních klcích pak zůstává dlouhodobě to, co tam nemá zůstávat a kromě toxicity se v tom přemnožují jakési candidy a jiné breberky. Z jakýhosi chlapa prý vyšla ven i pecka, ale třešně jedl naposledy půl roku před tím. Prý se při tom tělo dokáže zbavit přes střeva i toxinů z jiných tkání. Já to před cca 13ti lety absolvoval asi 3× a ty účinky byly hodně výrazné - stav kůže to vyzrcadlil okamžitě, lepší paměť, celkové odlehčení a více energie - jsou to staré indické návody. Reklamu tomu ale nedělám, je to podle mě i dost nebezpečné. Dneska už se do toho taky nepouštím.

kamarát to robil minulý rok, a v pohode, človek musí byť v klude a pre istotu by mal niekto byť s ním, keby odpadol...určite je to prospešná vec raz to vyskúšam, inak dnes som nejedol nič, pil som bylinkové čaje a cítim sa ako bábatko skombinované z elvisom presley po smrti...to značí dosť rozkolísane
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod bromden » 04 led. 2005, 08:59

Simon píše:no ono kdyz vezmes jak dlouho trva telu nez neco stravi tak selskym rozumem dojdes k zaveru, ze delena strava je placebo .... to by fungovalo jen kdybys zral tyden maso, pak pul roku v prechodovy fazi nic a pak presel na zeleninu .... :)


Popravdě si taky myslím že pokud tělo potřebuje všechny složky mělo by je dostávat průběžně... a v dostatečném množství :-) na druhou stranu některý věci zas až tak potřeba nejsou. Třeba po nějaký oslavě na čištění organismu můžu vcelku dlouho přežívat na zelenině, tvarohu a jogurtech. a nic mi nechybí. Teda než dostanu chuť na maso.
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod imagoo » 04 led. 2005, 09:26

meduard píše: ... inak dnes som nejedol nič, pil som bylinkové čaje a cítim sa ako bábatko skombinované z elvisom presley po smrti...to značí dosť rozkolísane


Začátek půstu je vždy krizový, když se to ale dostane za určitý zlom, je to už v úplném klidu. Důležité je nepít nic sladkého a přichucovaného, aby se "neprobouzely" žaludeční šťávy, nejlepší je jen voda - pak už to není věc sebezapírání a vůle, ale jenom rychlejším sklonem k únavě z fyzické práce.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod harel » 04 led. 2005, 13:14

... no začína menšia kríza, ale zatiaž to celkom ide. Musím to vydržať do zajtra rána a už to bude dobré :roll:

kua stále mám chuť na pečené zemiaky v šupke s masielkom. Neviem sa toho zbaviť.
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod bromden » 04 led. 2005, 13:18

harel píše:... no začína menšia kríza, ale zatiaž to celkom ide. Musím to vydržať do zajtra rána a už to bude dobré :roll:

kua stále mám chuť na pečené zemiaky v šupke s masielkom. Neviem sa toho zbaviť.


To by mohl spravit GrouseMoor... ten je takovej "pečenej" :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod harel » 04 led. 2005, 13:24

bromden píše:
harel píše:... no začína menšia kríza, ale zatiaž to celkom ide. Musím to vydržať do zajtra rána a už to bude dobré :roll:

kua stále mám chuť na pečené zemiaky v šupke s masielkom. Neviem sa toho zbaviť.


To by mohl spravit GrouseMoor... ten je takovej "pečenej" :wink:

...tak to vobec nie je zly naaaaapad :D
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků