Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

07 lis. 2016, 20:05

OK fotečku dodám a návod také. :wink: vydržte. :puffy:
I marmeládu :yum:

Krhút píše:Ale to přece všichni víme, že 51 je pěkný číslo :wink:

Jirkojirko, dlouho jsme spolu nebyli a tak zapomínáš, že umim číst mezi řádky. :cool:

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

08 lis. 2016, 10:17

To je ti fakt hodně platný Zdendo, když to Krhút napsal jen na jeden :rofl:
:offtopic1:

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

08 lis. 2016, 11:53

:offtopic1: Zdeněk vie čítať aj medzi jedným riadkom. :cool:

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

08 lis. 2016, 14:47

Aby jste se kolouškové nepřetrhli. :wink: Pravidla jsem neporušil, neb byl rozdíl datumově jednoho dne.
Jsem si toho jeden den nefšim a fšim sem se až druhý den, no. Tak jsem napsal / reagoval druhý den. No. :smoke1:
:offtopic1: :offtopic1:
Suma sumárum, jste mi spojili jeden příspěvek a místo něj tady máme tři. :think: CHjó :D

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

18 lis. 2016, 21:24

Tapinek píše:A... Fotecka by nebyla? Myslím toho sekáčku... A pro lamy návod, jak se trefit vícekrát do jednoho místa... Anzto mám obě ruce levý, musím si vystačit s nožem... ;-)

Fotečka by byla a sekáček v akci. :smile:
image_id: 24704
A jak sekat? Nesmíš se toho bát, prsty nedržící sekáček dostatečně stranou :D a na první dobrou. :ok: Prostě jednou pořádně, než se bát
a třikrát málo. :wink: Jasně že velké/silné kosti nesekám. Maso vykostim a když kost potřebuju, řežu na cirkule.
A hlavně sekat na pevném podkladu, ne třeba na stole mezi nohama. Pozor pánové, bavíme se o sekání kostí. Podobnost čistě
náhodná. :palm:

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

21 lis. 2016, 09:51

:ok: Já věděl že pro někoho se to vyrábět musí.

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

30 lis. 2016, 21:10

Tak jsem Janičce jen tak pro legraci ukázal totok... Musel jsem pak koupit tři... ;-)

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

01 pro. 2016, 16:56

Nejpíš je zatížená na damašek........... :puffy:

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

09 pro. 2016, 14:55

No, damašek pěkný. :)

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

28 lis. 2017, 14:53

Chlopi, u koho v Praze nechat brousit kvalitní kuchyňské nože ? Dík :)

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

28 lis. 2017, 18:04

No, v Praze nevim, ale v Mokropsech brousim já :smoke1: na Tormeku s japonskými kameny SunTiger (Matsunaga Stone Co.)...

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

30 lis. 2017, 09:04

Nechci do toho zabrušovat, abych pak z toho nemusel nějak vybrušovat, ale je možné se domluvit ? Jinak není to pro mě, jen jsem byl poptán, zda někoho neznám.

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

30 lis. 2017, 09:10

:lol: :mryellow: :ok:

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

30 lis. 2017, 10:05

:arrow: Fénix
Kolik toho je a jak moc to chvátá? Domluvit se nechá takřka cokoli :wink:
Dál asi pře SZ, ať to tady neplevelíme...

Re: CHLADNÉ ZBRANĚ II

12 led. 2018, 11:24

Jenom taková zajímavost - na vánoce jsme s kolegy v práci měli takovou dárkovou tombolu, že každý přinesl nějaký drobný dárek a pak se to vylosovalo, tak jsem tam do dárkového balíčku dal jednu nepoužitou rybičku od Mikovu co se mi tu pár let válela v šupleti. Vylosovala si ji moje kolegyně co pochází z Mongolska a byla z ní naprosto nadšená. Dnes za mnou přišla s tím že u nich mají takovou tradici/pověru že když někdo daruje někomu nůž, tak obdarovaný mu za to musí alespoň něco malého dát zpátky. Tak jsem dostal bankovku, jeden mongolský tugrik, což je v přepočtu asi tak jeden halíř... :puffy:
Odeslat odpověď