PC hry II.

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: PC hry II.

Příspěvekod bigdragon » 03 črc. 2012, 05:07

to Scalex nehodlám, po reportech od tankistů co létali betu mě to nějak neláká a lodě mě nebrali nikdy. A abych řekl pravdu tanky mě dost vytěžujou i teď co aktivně nescoutuju a rozhodně nemíním dráždit velitelku dalším "žroutem času".
Jinak po patchi 7.4 mám co dělat abych se znovu stal tankovým esem. Včera potěšila drobná třešnička na dortu Hallonenova medaile s Marderem II. Použil jsem recept na zvýšení FPS (skutečně to zabralo zvýšilo se o 5-10) a musel jsem znovu všechno nastavoval (ovládání) a tak jsem mezi prokliky do menu a zpět sejmul dvě KV-1 a Matyldu přičemž jsem se prakticky nehnul z místa startu a bylo vymalováno :mrgreen:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: PC hry II.

Příspěvekod bigdragon » 02 srp. 2012, 07:41

koukám, že je tohle téma nějak divně opomíjeno :shock: Copak tankisti už nehrajete? A co patch 7.5 a desítková TD? No já si pořídil object 268 a musím říct docela maso, ještě si musím vydělat na E-50 Ausf M a budu spokojen (a časem i toho Jagdpanzera E-100)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: PC hry II.

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 02 srp. 2012, 08:51

Já si včera k Arma 2 přikoupil Operation Arrowhead a začínám zkoušet Day Z...
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Re: PC hry II.

Příspěvekod Visual » 02 srp. 2012, 09:13

Ja se vyprd na vsechny hry, mel jsem velka ocekavani na D3, ale po zabiti Diabla na Inferno jsem kompletne ztratil zajem, max. jdu s nakyma lidma, kdyz potrebujou pomoct.

Takze gaming prestavka az do 25.8. kdyz vychazi Guild Wars 2, asi jedina hra co planuju hrat.
Uživatelský avatar
Visual
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 328
Věk: 39
Registrován: 27 bře. 2012, 13:01
Bydliště: Praha

Re: PC hry II.

Příspěvekod Ubous » 02 srp. 2012, 23:37

Ja opustil wow i D3 a začal Masseffect2 - bomba, škoda, že mi na žádným noťasu nešla jednička...
Uživatelský avatar
Ubous
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 337
Věk: 42
Registrován: 26 dub. 2011, 08:23
Bydliště: Chotěboř

Re: PC hry II.

Příspěvekod bigdragon » 03 srp. 2012, 06:34

aha :shock: takže, jak sem si mohl myslet WoT je na dýmce.net mrtvá liška :? no ještě, že je pár bláznů v Al Fajká :mrgreen:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: PC hry II.

Příspěvekod Mirik » 03 srp. 2012, 10:46

Ja tanky vobec .... cakam na Guild Wars 2
Diablo 3 ma nejak nebavi
Uživatelský avatar
Mirik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 290
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2011, 10:44
Bydliště: Newport,UK

Re: PC hry II.

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 03 srp. 2012, 19:08

Diablo 3 mě přestalo bavit po začátku druhého aktu... od té doby jsem ho už nepustil.

Poslední dva dny zkouším DayZ - super atmosféra survival akce v postapo světě plném zombíků... zatím je to alfa, ale je to už teď hodně dobře hratelné. Sand box hra podobně jako Minecraft, ale udělaná jako mod do české Arma 2. A není to žádná bezduchá střílečka, jelikož výstřel se hlavně na začátku rovná sebevraždě, jelikož se na vás sesypou všichni zombíci z okolí. Musíte se starat o jídlo, pití, přežití a přitom pokud možno zůstat neviděni a neslyšeni... protože krom zombíků můžete natrefit na jiného přeživšího, který vás kvůli vašim věcem třeba odstřelí... je to hodně o interakcích hráčů a dost lidí to spíš považuje za sociální experiment než hru.

Nevěš hlavu Draku... tanky občas pustím, ale už u toho nesedím hodiny jako kdysi... třeba upgrade na verzi 7.5 jsem si stáhnul teprve před cca půl hodinou.

A jestli je nějaká hra, na kterou letos ještě čekám? Hodně jsem zvědav na remake starého dobrého UFA... Assasin Creed III nevypadá špatně a nedávno zveřejnili info, že se chystá remake super RPG Baldur´s Gate... :ok:
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Re: PC hry II.

Příspěvekod Ubous » 03 srp. 2012, 23:26

Gotrek_z_Agary píše:A jestli je nějaká hra, na kterou letos ještě čekám? Hodně jsem zvědav na remake starého dobrého UFA... Assasin Creed III nevypadá špatně a nedávno zveřejnili info, že se chystá remake super RPG Baldur´s Gate... :ok:


Cože? Baldur remake? Nejde to už jen pokazit? :wink:
Uživatelský avatar
Ubous
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 337
Věk: 42
Registrován: 26 dub. 2011, 08:23
Bydliště: Chotěboř


Re: PC hry II.

Příspěvekod czumyl » 04 srp. 2012, 12:53

DayZ vypadá zajímavě...dá se rozjet i na ARMA 2: Operation Arrowhead (400Kč)? Na stránkých DayZ píšou , že je potřeba Combined Operations, ale nechce se mi dávat 1000Kč, když chci jen DayZ (kterej je k tomu ještě beta)....
Uživatelský avatar
czumyl
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 335
Věk: 44
Registrován: 24 lis. 2011, 13:00

Re: PC hry II.

Příspěvekod Jack.Grave » 04 srp. 2012, 18:17

:arrow: czumyl na tomhle shopu (viz odkaz) mají Arma 2 COA za 599 CZK.
https://store.bistudio.com/arma2-combined-operations
Jack
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re: PC hry II.

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 05 srp. 2012, 00:53

czumyl píše:DayZ vypadá zajímavě...dá se rozjet i na ARMA 2: Operation Arrowhead (400Kč)? Na stránkých DayZ píšou , že je potřeba Combined Operations, ale nechce se mi dávat 1000Kč, když chci jen DayZ (kterej je k tomu ještě beta)....


Dá... já právě měl jen Armu 2, tak jsem dokoupil Operation Arrowhead a snažím se přezít v DayZ...
Combined Operations je v podstatě Arma a Arrowhead v jednom balení.
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Re: PC hry II.

Příspěvekod czumyl » 06 srp. 2012, 10:35

Tak sem po dvou dnech googlení a prolejzání warezfor našel řešení jak pařiti zadara.

Návod, kde co ztáhnout a jak nainstalovat - torenty - je zde:
Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=2cD6UyDQOio
Sou to 3DVD A2OA + DayZMod.
Po instalaci se dostanete na verzi patche 1.60. Pro většinu herních serverů je nutná v.1.62.95417.

Pak si např. zde:
Kód: Vybrat vše
http://www.armaholic.com/page.php?id=17252
stáhněte patch 1.62.95248. Další patche by měly být na
Kód: Vybrat vše
http://www.arma2.com/beta-patch.php/
, ale mě to pořád zůstávalo na ty starý verzi.

Takže je třeba stáhnout Worrom´s Day Z Mod Updater
Kód: Vybrat vše
http://www.worrom.com/
, ten spustit, updtatovat na kýženou 1.62.95417 a přes updater spustit gamesu.

Pak jde hrát přes to tunngle (jako hamachi), ale dost serverů je buglejch (místo chození se plazim, nejde střílet,..), ale když dáte vyhledaj v Multiplayeru Internetový servery a filtrujete ty s názvem "no cd" (no cd-key) tak vás to pustí i s cracklou verzí.

Jinak tady je jak hrát přes tunngle, ale mě ta mrcha pořád schazuje na noťasu wifinu.
Kód: Vybrat vše
http://www.tunngle.cz/
install, register a spustit tunngle. V tunngle interface jděte do Dayz kanálu (Network Explorer - Shooter - ArmaII-Dayz Mod x) a tím vám přidělí IP adresu - a teď už najdete servery v Multiplayer - LAN.

Ufff...hotovo. teď dám sušit pár listů tabáku a du hledat zombíky.
Uživatelský avatar
czumyl
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 335
Věk: 44
Registrován: 24 lis. 2011, 13:00

Re: PC hry II.

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 06 srp. 2012, 10:51

No jestli by mi to stálo za to... :mrgreen:
Ale taky jsem v sobotu řešil problém - po hodině hraní mě server vyhodil, že mám špatnou verzi battleye... dvě hodiny jsem strávil tím, že jsem to různě zkoušel, až jsem přišel na to, že dll téhle potvory je na PC asi na třech místech... na dvou se provedl update na novou verzi a na třetí nee

Jinak jsem zvědav, jak dlouho Ti to hledání zombíků vydrží... DayZ je ultimátní survival akce, kde víc času strávíš na břiše, než v poklusu, případně panickým útěkem před zombíky (jsou jen o fous pomalejší než postava). Taky časem zjistíš, že vystřelit po zombie uprostřed města = pokus o sebevraždu.

A jeden zážitek ze včerejška... Při prohledávání dědinky jménem Mista došlo k tomu, že jsem si zlomil nohu (nechápu jak, možná tam někdo nastražil past... je to alfa a prostě se stalo). Takže bez léčby (je třeba morfium) se člověk nepostaví. Po reálné hodině a půl plazení přes lesy a kopce jsem dorazil do Elektrozavodsku (cca 5 km přímou cestou - já to bral oklikou přes jeden posed, kde jsem našel M16 a přes přehradu, kde jsem doplnil polní láhev... cestou jsem ještě musel sekerou ubít 2 neodbytné zombie) kde je nemocnice... cca 300 metrů od ní to do mě našil nějaký dobrák (zřejmě zakempený sniper), kterému se asi líbila má nová M16 na zádech a kterému střílení přeživších připadá lepší zábava, než střelba do zombíků... Takže dnes večer budu zase začínat od začátku (už po několikáté).
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


cron