PC hry II.

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: PC hry II.

Příspěvekod Scalex » 11 srp. 2012, 01:42

Já tanky pár týdnů zanedbával, ale v poslední době si na ně zase nacházím čas. Mým hlavním záběrem jsou pořád dělostřelci, kredity vydělávám Hummelem a Priestem, mám i M41, ale ta mi pořád střílí nepřesně, i když v ní mám docela slušně vycvičenou posádku, a nedávno jsem konečně uškudlil zkušenosti na GW Panther. Jen je škoda těch dementů ve vlastních týmech, kteří nechápou, jak arty funguje a že když mám sedmnáctivteřinový zaměřování a půlminutový nabíjení, tak fakt nemůžu lítat po celé mapě a zasahovat všude, kde to zrovna hoří. Nemluvě o tom, o čem už jsem tu psal - že jako arty trefím osm různých tanků, každému užeru 80 % života a doražení nechám na ostatních a pak mi nějací kreténi vyčítají, že mám nula zneškodněných nepřátel.

Poslední update mě moc nenadchnul - desítkové tiery se mě netýkají (tedy jen do té míry, že je musím trefovat) a slibovaný vylepšený systém rozdělování tanků, aby se nepotkaly příliš rozdílné tiery, mi taky nepřijde, že by nějak moc fungoval oproti dřívějšku. Když se čtyřkovým Priestem stojím proti tieru 9-10, tak je to naprd. dám přesný dělostřelecký zásah a užeru tanku jedno procento. Tak samozřejmě, že se v takových bitvách zaměřím na likvidaci slabších podpůrných tanků, ale hlavní výhoda dělostřelectva je, že když scouti něco vyscoutí, tak já tam jebnu pořádnej náboj a pomůžu likvidovat těžké tanky... a to u takhle blbě rozdělené bitvy nejde.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: PC hry II.

Příspěvekod Stano » 11 srp. 2012, 13:45

Scalex..
Pre Arty a LT sa MM nemenil, zostal po starom(ba mám dojem, že sa ešte zhoršil). Menil sa len pre MT,HT a TD.. a je to poznať..
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 47
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

Re: PC hry II.

Příspěvekod Scalex » 20 srp. 2012, 21:26

V posledních dnech v tom hicu odmítám dělat cokoli jiného, než popíjet chladné drinky, jíst vychlazený meloun a co chvíli jebnout granát do protivníkova pancíře a dneska se podařila obzvlášť dobrá hra. Ještě před startem hry se jeden lehkotankař ujal velení a rychle rozdal role, kupodivu ho všichni poslechli a rozjeli jeho strategii, určil i, kde chce mít jakou arty, tak jsem se podle toho zařídil... ten kluk jel scoutovat, nechal se zabít a pak se přepínal do ostatních tanků, aby viděl, co děláme, a dál nás navigoval. Byl jediným mrtvým v celé bitvě, naložili jsme to protivníkovi neuvěřitelně. 8^)
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: PC hry II.

Příspěvekod Stano » 06 zář. 2012, 20:01

Vážení Dýmajúci Tankisti, Začína verejný Test 8.0, kde pridali nové CCCP stíhače tankov.. a fyziku.. WOT už nebude čo bývalo :-)
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 47
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

Re: PC hry II.

Příspěvekod bigdragon » 07 zář. 2012, 05:07

osobně jsem na to strašně zvědavej, tuším, že se budu věčně válet jak mrcha pod kopcem v převráceným tanku :mrgreen:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: PC hry II.

Příspěvekod LUBO » 21 zář. 2012, 14:57

Chcem sa len spýtať, lebo nemám v tom jasno.
Keď som voľakedy kúpil na PS3 Battlefield 3, bola to limitovaná verzia s možnosťou stiahnuť si neskôr " Back to Karkand", tú som stiahol a nainštaloval a v single playeri stále žiadnu misiu s takým názvom nevidím. Predpokladám teda, že to je hrateľné len v multiplayeri, je to tak?
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Re: PC hry II.

Příspěvekod Vart » 21 zář. 2012, 19:43

ano.. nové mapy, zbraně, vozidla do multiplayeru.. stejně tak i další rozšiřující balíčky BF3, i ty chystané, se týkají jen multiplayeru
Uživatelský avatar
Vart
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 357
Věk: 38
Registrován: 26 srp. 2005, 22:24
Bydliště: Ostrava

Re: PC hry II.

Příspěvekod Mirik » 22 zář. 2012, 09:03

No zial BF3 a vsetci predchodcovia boli sustredeni hlavne na multiplayer takze zial dokonca ak si pamatam tak prvy BF vobec nemal variantu singleplayeru
Uživatelský avatar
Mirik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 290
Věk: 43
Registrován: 19 srp. 2011, 10:44
Bydliště: Newport,UK

Re: PC hry II.

Příspěvekod LUBO » 23 zář. 2012, 10:42

dakujem
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Re: PC hry II.

Příspěvekod Dědek » 24 zář. 2012, 12:11

Hrajete někdo ještě World of Tanks, chtěl bych to zkusit, ale potřeboval bych trochu proškolit :smile: .
A ješte hraje tady někdo teamfortres 2, docela bych si zahral, ale nemam moc skym.
Uživatelský avatar
Dědek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 19
Věk: 33
Registrován: 09 zář. 2012, 17:02
Bydliště: Brno

Re: PC hry II.

Příspěvekod bigdragon » 24 zář. 2012, 17:16

Dědek píše:Hrajete někdo ještě World of Tanks, chtěl bych to zkusit, ale potřeboval bych trochu proškolit :smile: .

a co bys potřeboval vědět?
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: PC hry II.

Příspěvekod Dědek » 24 zář. 2012, 17:30

Potřeboval bych poradit sčím je nejlepší začít, poradit nějaký taktiky a s někým si zahrát :smile:
Uživatelský avatar
Dědek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 19
Věk: 33
Registrován: 09 zář. 2012, 17:02
Bydliště: Brno

Re: PC hry II.

Příspěvekod bigdragon » 25 zář. 2012, 05:29

Dědek píše:Potřeboval bych poradit sčím je nejlepší začít, poradit nějaký taktiky a s někým si zahrát :smile:

no tady je každá rada drahá :mrgreen:
S čím začít? Je potřeba "nastavit parametry" Jezíš rád rychle a střílíš "nemocné" kusy pak ti budou vyhovovat střední tanky.
Jestli rád pozoruješ, sám nepozorován pak to budou scouti (správná taktika je rychle přijet schovat se do křoví a pod maskovačku a jen čekat). Nebo styl kamikadze rychle projet mapou nasvítit všechny enemy a ještě jim postřílet artyny. PS nebudou tě mít moc rádi ani soupeři, ale ani vlastní, hlavně když chcipneš a nic nenasvítíš ani nesestřelíš (ale pokud budeš důsledný a pracovitý můžeš se jako já dostat do první desítky scoutů v místosti slávy)
TD jsou pro klidné povahy :mrgreen: stojíš maskovaný "za bukem a střílíš to co ti spojenci objeví.
Artyny jsou pro zbabělce (jak tvrdí spousta zarytých tankistů) ale pokud budeš chtít nepozorován ničit cokoliv a kdekoliv na mapě je to správná volby (bohužel vždycky může přijet scout a pak je to pro tebe rychlý konec)
HT znamená pomalu někam dojet, rozflákat to tam a nebo taky chcípnout když tě objeví Artyny.
No a nakonec za koho budeš hrát. V podstatě je to jedno, ale pokud budeš chtít "vyzobat to nejlepší budeš muset hrát dlouho a za všechny.
Můj nick je bigdragonAF není problém mě najít a napsat, že máš čas a potom mít skype, četa bez pořádného radiospojení je k ničemu (skype nick bigdragon_cs) Poslední otázku je zda se přitom něco naučíš, protože moje statistiky jsou postiženy scoutováním a to tak, že velmi, taky skoro se vším scoutuju :mrgreen: Ale občas se mi povede dobrá bitva.
Jo není špatný začít navštěvovat tohle forum http://wowp.cz/
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: PC hry II.

Příspěvekod Dědek » 25 zář. 2012, 17:04

Díky za takovou stať :)
Jen nevím co je HT a TD. HT je asi těžkej tank a HT stíhač tanků :think:
Jinak zatím mám jenom první tanky, což jsou všechno lehký tak si moc vybírat nemůžu :D
Uživatelský avatar
Dědek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 19
Věk: 33
Registrován: 09 zář. 2012, 17:02
Bydliště: Brno

Re: PC hry II.

Příspěvekod bigdragon » 25 zář. 2012, 17:24

LT light tank
MT medium tank
HT heavy tank
TD tank destroyer
jo a snaž se ať máš co nejdřív i nějaký jiný :mrgreen:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: MildaPajda a 17 návštevníků