PC hry II.

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: PC hry II.

Příspěvekod Nevill » 16 čer. 2019, 05:38

Rog píše:A čo si chceš zahrať? Nostalgicky si niečo zopakuješ, alebo sa pustíš do hier, na ktoré si nemal čas a odkladal si to... až ten čas bude? A teraz to prišlo? :joy:


Mám tam aktuálně hru Syberia 2, mám ji už léta a nějak jsem se k tomu nedostal. Krásná klasická klikací adventura se spoustou hádanek. A má to i docela slušný soundtrack, hudbu dělal Inon Zur. :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: PC hry II.

Příspěvekod Haluziak » 16 čer. 2019, 07:57

Na starém noťasu potřebuješ jen dvě hry na spoustu hodin zábavy :D

Jagged Alliance 2
Baldur's Gate

Když se nad tím tak zamyslím, tak na mém umírajícím (8 let) noťasu mám nainstalovaných několik her (jsem PC game generace) a kdyby byl ochoten fungovat ještě deset let tak ho nevyměním, ale jelikož to má za pár tak si pořídím stolní abych si konečně užil Witchra 3 a KC:D,
Uživatelský avatar
Haluziak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 80
Věk: 35
Registrován: 21 úno. 2019, 16:46
Bydliště: Brno

Re: PC hry II.

Příspěvekod Alferi » 16 čer. 2019, 08:44

A přidej ještě letité prově(a)řené legendy Transport Tycoon a Dungeon Keeper. :wink:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Re: PC hry II.

Příspěvekod Haluziak » 09 črc. 2019, 07:53

Tak jsem o weekendu nainstaloval Diablo II + LOD a hned jsem tam utopil sobotu a neděli :D než jsem si uvědomil, že jen sbírám magické předměty a chodím je do města prodávat protože všechno vymlátí kostlivci s golemem - aneb Necromancer rulez
Uživatelský avatar
Haluziak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 80
Věk: 35
Registrován: 21 úno. 2019, 16:46
Bydliště: Brno

Re: PC hry II.

Příspěvekod Nevill » 24 črc. 2019, 08:42

V poslední době jsem se znovu pustil do Fallout 4, nějak jsem to načnul před třemi lety, ale moc mi to nešlo takže jsem to chvíli hrál s použitím cheatů a moc mě to nebavilo...a taky byly jiné skvělé hry které více upoutaly mou pozornost. Na všechno asi musí být ta správná doba, dal jsem to znovu od začátku, věnoval jsem velkou pozornost úpravě zbraní, sbírání předmětů na výrobu všeho možného, silné protivníky jsem začal likvidovat s pomocí granátů a nášlapných min, od začátku jsem začal používat power armor atd. Plus je tam několik frakcí ke kterým je možno se přidat, tak jsem to opět začal hrát takovým oportunistickým stylem že jsem vstoupil do všech z nich abych si mohl projet jejich questy a získat pár expů a nějaké předměty navíc. Z toho ostatně vznikla taková docela kuriozní situace, kdy se v bitvě střetnou proti sobě tři strany a na mě kupodivu nikdo z nich nestřílel. Když to srovnám, tak Fallout New Vegas mělo určitě lepší příběh, ale pokud jde o hratelnost a možnost si všechno přizpůsobit, čtyřka je fakt dobrá... :smoke1:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: PC hry II.

Příspěvekod klasik51 » 05 pro. 2019, 09:19

Ahoj kamarádi, potřebuji radu. :idea:
Tomáš by rád našel pod stromečkem tohle. Má to smysl, je to k něčemu? A další otázka je, jestli to bude zvládat, na to ale může
odpovědět jen ten, kdo ho zná. :think:
https://www.czc.cz/logitech-driving-for ... 92/produkt
https://www.czc.cz/thrustmaster-ferrari ... 34/produkt
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: PC hry II.

Příspěvekod DragonSoul » 05 pro. 2019, 09:54

Ahoj Zdeňku.
Podle informací ta řadící páka je pouze pro volanty G29 a G920, takze tvoje kombinace nebude fungovat.
Uživatelský avatar
DragonSoul
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 46
Registrován: 11 led. 2013, 09:43
Bydliště: Praha 9

Re: PC hry II.

Příspěvekod zid@n » 05 pro. 2019, 20:27

ale jo, nechá se upravit na USB je pak přípojná přímo do PC.. ale jestli můžu radit, úplně nej pro začátek Thrustmaster T150 ideálně s trojpedálem(pro řazení je potřeba spojka, i když nutnost to není) + TH8A(ta jde přehodit buď na kvaltovou nebo sekvenční kulisu, sama o sobě je provedením nezničitelná). Ten volant ferrari nemá ani forcefeedback, úhel otáčení 180°, to snad ani otáčení není :) - T150 má 1080°, 28cm průměr věnce..... Když tak mrkni na Balónovu recenzi https://www.youtube.com/watch?v=dTC18Fx ... dex=5&t=0s
Uživatelský avatar
zid@n
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 137
Věk: 48
Registrován: 07 bře. 2010, 12:41
Bydliště: Královéhradecko

Re: PC hry II.

Příspěvekod klasik51 » 07 pro. 2019, 09:47

Děkuji pánové. :ok:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků