Muzikantský koutek

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod bromden » 21 pro. 2004, 09:32

Todík píše:Naprosto s Tebou souhlasím a proto říkám "Za peníze v Praze dům". Bez peněz dnes sotva najdeš někoho, kdo je ochotný jít hrát a bude to umět. Zkus říct třeba Stivínovi, aby si šel s tebou v pátek do klubu jen tak zahudlat.... :lol:


Právě proto slevuji z toho umět, asi na úroveň na které umím já, čímž se mi spektrum rozšiřuje i na absolventy alespoň dvou let lidušky... :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Prorok » 21 pro. 2004, 11:34

Todík píše:Zkus říct třeba Stivínovi, aby si šel s tebou v pátek do klubu jen tak zahudlat.... :lol:


beze srandy... ja uz si takhle se Stivinem zahudlal, i kdyz teda ne v klubu a taky sem za to neco vysolil :D
Uživatelský avatar
Prorok
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 175
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 09:50
Bydliště: Brno

Příspěvekod Todík » 21 pro. 2004, 23:32

bromden píše:
Alferi píše:Co mám teprve říkat já, člověk z maloměsta :? .Jědině, že bych zasondoval po Olomouci. Ale i tak pochybuji o sehnání 3 - 4 lidí na něco jako underground, industrial, melodramatickou tvorbu :lol: .


Odchytem zdatných gymnazistů znalých alespoň dvou akordů a výchovou k obrazu svému... v Brně by to tak šlo, tam under dost jede porád... tady v metropoli je kytara u mladších 25ti známkou zpozdilosti a umělci hrajou gramce... přese, "ses posral v jednadvacátým století s kytarou vole... to nemá bípíem"


Je fakt, že se tu zdatní konzervatoristi dají lépe odchytit než v matičce Praze...
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod Todík » 22 pro. 2004, 00:02

Prorok píše:
Todík píše:Zkus říct třeba Stivínovi, aby si šel s tebou v pátek do klubu jen tak zahudlat.... :lol:


beze srandy... ja uz si takhle se Stivinem zahudlal, i kdyz teda ne v klubu a taky sem za to neco vysolil :D


No fidííííš! :D
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod Alferi » 24 pro. 2004, 00:03

bromden píše:
Alferi píše:Co mám teprve říkat já, člověk z maloměsta :? .Jědině, že bych zasondoval po Olomouci. Ale i tak pochybuji o sehnání 3 - 4 lidí na něco jako underground, industrial, melodramatickou tvorbu :lol: .


Odchytem zdatných gymnazistů znalých alespoň dvou akordů a výchovou k obrazu svému... v Brně by to tak šlo, tam under dost jede porád... tady v metropoli je kytara u mladších 25ti známkou zpozdilosti a umělci hrajou gramce... přese, "ses posral v jednadvacátým století s kytarou vole... to nemá bípíem"


No jo, umělci. S gramcema. A na nás poctivý bigbíťáky už ani ty ženský tak neletěj. Asi už zpraktičněly...
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Alferi » 24 pro. 2004, 00:07

Prorok píše:
Todík píše:Zkus říct třeba Stivínovi, aby si šel s tebou v pátek do klubu jen tak zahudlat.... :lol:


beze srandy... ja uz si takhle se Stivinem zahudlal, i kdyz teda ne v klubu a taky sem za to neco vysolil :D


Nebylo to náhodou v jazzové škole ve Frýdlyntě?
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Prorok » 24 pro. 2004, 00:21

Alferi píše:
Prorok píše:
Todík píše:Zkus říct třeba Stivínovi, aby si šel s tebou v pátek do klubu jen tak zahudlat.... :lol:


beze srandy... ja uz si takhle se Stivinem zahudlal, i kdyz teda ne v klubu a taky sem za to neco vysolil :D


Nebylo to náhodou v jazzové škole ve Frýdlyntě?


Ne-e, primo u nej ve Vsenorech. Sou to takove vikendove akce, jmenuje se to CAP-ART
Uživatelský avatar
Prorok
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 175
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 09:50
Bydliště: Brno

Příspěvekod ms » 26 pro. 2004, 23:09

tak vo ZVOLENE je to podobne Len ludi jesto nastroje nie
Fender TO JE MOJ SEN len SK chýbaju zatial iba JOLANA.........
Aspon ze elektricka

VIVAT DEATH METAL :twisted:
http://www.don-roberto.sk/maso/2000.html
Naposledy upravil ms dne 27 pro. 2004, 20:46, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ms
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 70
Registrován: 29 srp. 2004, 17:02

Příspěvekod Alferi » 27 pro. 2004, 20:46

Jestli se chceš podívat na můj Samick, tak je v mojí fotogalerii.
Naposledy upravil Alferi dne 28 pro. 2004, 00:03, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

to ALferi

Příspěvekod ms » 27 pro. 2004, 20:48

neviem to najst porad
Uživatelský avatar
ms
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 70
Registrován: 29 srp. 2004, 17:02

Příspěvekod archduke » 27 pro. 2004, 21:41

"ms"
ty jsi nejakej voteklej covece a nebo se mi to jenom zda? :lol:
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod meduard » 27 pro. 2004, 23:18

Alferi píše:
Prorok píše:
Todík píše:Zkus říct třeba Stivínovi, aby si šel s tebou v pátek do klubu jen tak zahudlat.... :lol:


beze srandy... ja uz si takhle se Stivinem zahudlal, i kdyz teda ne v klubu a taky sem za to neco vysolil :D


Nebylo to náhodou v jazzové škole ve Frýdlyntě?

jee vo frýdlante, tam som kedysi bol...
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Alferi » 27 pro. 2004, 23:56

archduke píše:"ms"
ty jsi nejakej voteklej covece a nebo se mi to jenom zda? :lol:


To jsou ti muzikanti. Pijou, kouřej, a potom takhle vypadaj.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod bromden » 28 pro. 2004, 09:05

Alferi píše:Jestli se chceš podívat na můj Samick, tak je v mojí fotogalerii.


Moc pěkná mašinka... hlavně ten bezpražcovej krk vypadá prostě geniálně... ale já bych si asi musel udělat značky na horní hranu krku a pak na ně furt koukat... hlavně v rychlejších pasážích to většinou trefuju +-cenťák...

Btw, jak se ti osvědčuje ten posunutej "precision" snímač? Teda, jaký to má rozdíl oproti normálnímu? (mám na base dvojáky, a jediný co mi trošičku vadí je to "okulatění" E-čka... tam bych snesl singlovej zvuk, takže basy většinou trochu stahuju... ale mít zdvojený jen A a D, to musí na Gčku stračné řvát výšky, ne?)
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Alferi » 28 pro. 2004, 10:09

bromden píše:
Alferi píše:Jestli se chceš podívat na můj Samick, tak je v mojí fotogalerii.


Moc pěkná mašinka... hlavně ten bezpražcovej krk vypadá prostě geniálně... ale já bych si asi musel udělat značky na horní hranu krku a pak na ně furt koukat... hlavně v rychlejších pasážích to většinou trefuju +-cenťák...

Btw, jak se ti osvědčuje ten posunutej "precision" snímač? Teda, jaký to má rozdíl oproti normálnímu? (mám na base dvojáky, a jediný co mi trošičku vadí je to "okulatění" E-čka... tam bych snesl singlovej zvuk, takže basy většinou trochu stahuju... ale mít zdvojený jen A a D, to musí na Gčku stračné řvát výšky, ne?)


Však ty značky tam taky jsou. Takovej profík zase nejsem 8) . Dá se na to hrát rychle, myslím když máš ruku víceméně na stejné poloze, ale horší je to s "lítáním nahoru dolů po hmatníku". Když hraji jenom přes krkový singl, tak na tom géčku je to fakt trochu víc "kytarový zvuk" - hlavně když hraješ blíž ke kobylce, u krku už to zní dobře.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků