Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Holá hlava

25 led. 2012, 21:15

Chapem, ze nemam chodit do threadu, ktory ma takyto nazov. Ale bohuzial som tak spravil. Naposledy. Krasne to casy, ked nam tu Lubo posielal preklady clankov o fajkach...
Hold casy sa menia. Som tolerantny, ale priznavam, ze tato tema ma zabila...

Re: Holá hlava

25 led. 2012, 21:37

No tak, víš jak by vlákno "O hovně" bylo nepřehledný? :lol: :lol:

Re: Holá hlava

25 led. 2012, 22:02

2isch: Nevím proč máš třeba právě s tímto vláknem takový problém. Tohle je snad sekce "O všem možném" a řeší se tu snad úplně všechno od aut, kol, dřeva na topení, muziky až někam po politiku a já nevím co...

Re: Holá hlava

25 led. 2012, 23:49

Ano, dá se tak brát. Isch ale smutní po těch odbornějších tématech, vlákna o politice, holejch hlavách, pc hrách atd se nám na foru rozlejzají narozdíl od těch odbornějších - dýmkařských. Samozřejmě se nerozlejzají samy od sebe, ale zásluhou přispěvatelů. Ironií osudu (chceme-li to takhle nazvat) začínají být pro zdejší osazenstvo jaksi zábavnější než témata dýmkařská, resp. chybí tu postava podobná např. Lubovi, který nás vytrvale zásoboval články o dýmkařských mistrech, zajímavostech atd., atd. My služebně starší to asi holt vnímáme poněkud jinak a rozhodně se nejedná o nedostatek vnímavosti či tolerance z naší strany. Nebo to Ivane chápem špatně? Třeba je to vývoj, co já vím. :think:

Re: Holá hlava

26 led. 2012, 17:56

:think: to nieje vývoj, skor úpadok :roll:

Re: Holá hlava

26 led. 2012, 18:06

že ses ozval zrovna ty zrovna tady :twisted:

Re: Holá hlava

26 led. 2012, 18:26

Breer píše::think: to nieje vývoj, skor úpadok :roll:

Diskuse nebo vlasů? :twisted: :plaster:

Re: Holá hlava

26 led. 2012, 18:56

Fénix píše:že ses ozval zrovna ty zrovna tady :twisted:

El Comandante, nezlob :alfajka:

hoochie coochie man píše:Diskuse nebo vlasů? :twisted: :plaster:

to prvé samozrejme, vlasy nepotrebujem už asi 20 rokov, ale raz pochopíš aj ty tie výhody :twisted: :twisted: :smoke1:

Re: Holá hlava

26 led. 2012, 19:32

chci říci něco plešce, ne o o vyholené hlavě...
bývalo běžné, že u výděrových řízeních, kdy kandidáti měli stejný věk i znalosti , býval vybrán ten s pleší, neboť jaksi vypadal důvěryhodněji, usedleji a rozuměji...
ale v této hektické době, kdy člověk nad 50 je už pomalu do šrotu, už to neposoudím, když tak nastřílet vlasy, nějakou plastiku apod... :lol: :lol:

Re: Holá hlava

26 led. 2012, 19:42

No jo, to je to krásně nespecifikovatelný, co jsou starý časy...
Podle mě ctihodní kmeti a vážení stařešinové, měli určitě dlouhý vlasy i vousy bílé barvy :wink:
:arrow: Breer
Já ty výhody naprosto chápu proto ty nepotřebný a zbytečný vlasy, který mi k ničemu nejsou nechávám svýmu osudu....a mám je pod lopatky :twisted:

Re: Holá hlava

26 led. 2012, 22:57

isch píše:Chapem, ze nemam chodit do threadu, ktory ma takyto nazov. Ale bohuzial som tak spravil. Naposledy. Krasne to casy, ked nam tu Lubo posielal preklady clankov o fajkach...
Hold casy sa menia. Som tolerantny, ale priznavam, ze tato tema ma zabila...


Ivánku, kamaráde, tak to neber tak přísně. Zkrátka když budeš chtít radu o dýmkách světových mistrů, tak jistě poradí Lubo nebo někdo jiný. A když dojdeš k tomu že ti vypadají vlasy nebo si budeš chtít oholit hlavu, tak ti rád poradí někdo z nás plešounů... :lol:
Odeslat odpověď