Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Holá hlava

27 črc. 2011, 15:43

dalik píše:...(Za mlada jsem nosil máňu do půl zad, ale dnes, když už mi na hlavě rostou tři chlupy ve čtyřech řadách to jaksi nejde :-) )

To je v pohode,len to musíš zdôvodniť tým,že vlasov máš dosť,ale na menšiu hlavu :wink:

Re: Holá hlava

27 črc. 2011, 17:24

pepson píše:To je v pohode,len to musíš zdôvodniť tým,že vlasov máš dosť,ale na menšiu hlavu :wink:


Takto podobně zdůvodňuju váhu: Vážím správně, ale málo jsem vyrostl...

Re: Holá hlava

27 črc. 2011, 18:45

Nosim to tak, ze boky mam vyholene (nie na kozu ale asi 3jkou) a hore si nechavam a cesem to do boku. Casto sa stretavam s pomenovanim "fašoun" no moc mi to nejak neprekaza. Mne osobne sa to paci z cite estetickeho hladiska a ziadne spatie s historiou tam nehladam :naughty: :D

Re: Holá hlava

27 črc. 2011, 20:35

2Oliviero: Tak to je asi taky něco na ten styl co mám já...
Jenže já chci boky a zadek dohola úplně, ale nějak mi to bagrem nejde :(

Nemáte někdo zkušenosti s HeadBlade?

Re: Holá hlava

02 srp. 2011, 23:13

Tak vidím, že zde asi není moc holých hlav :-D
Jak to tak vidím, tak se budu muset asi spokojit jen s bagrem a zdokonalovat se v holení s ním.

Re: Holá hlava

02 srp. 2011, 23:17

Apevia píše:Jenže já chci boky a zadek dohola úplně, ale nějak mi to bagrem nejde :(


neptal ses původně na hlavu ? :twisted:

Re: Holá hlava

03 srp. 2011, 00:08

No teda, já si prvně přečetl ten poslední příspěvek od Fenixe a fakt jsem myslel, že rozebírají úpravu naprosto jiných částí těla.
Teď mi to došlo a mám poprskanej monitor.... :palm: :lol: :lol: :lol:

Re: Holá hlava

03 srp. 2011, 05:17

tak už pár let se stříhám strojkem bez nástavce cca jednou za měsíc a asi dvakrát jsem to ještě vzal vícebřitým strojkem nahladko, ale to mi moc nevyhovovalo

Re: Holá hlava

03 srp. 2011, 07:03

Raz do týždňa so strihačom na vlasy s nástavcom na najkratšom stupni... holiť by som nechcel... mal som dlhé vlasy asi 5 rokov (okolo 18ky) no ale odkedy som sa ostrihal na krátko, neexistuje na svete moc, ktorá by ma presvedčila, aby som mal dlhšie vlasy, ako 1cm 8) Klasické účesy neprichádzajú ani do úvahy, lebo vlasy mi rastú debilne "od hlavy" a nepriliehajú vôbec... tak asi do 5-7cm dĺžky mi rastú radiálne, vyzerám debilne jak pumukel... takže ich nosím pekne do 1cm :ok:

Re: Holá hlava

03 srp. 2011, 08:37

:arrow: Sobpeta,Fénix: :rofl: :rofl: :rofl: Též mi to nějakou dobu trvalo....

Re: Holá hlava

11 srp. 2011, 08:31

ja mam 1 mm vlasy :P Ale mam ich dost svetle, takze .. :mryellow:

Re: Holá hlava

11 srp. 2011, 10:14

Kazdy tyden strojkem bez nastavce, uvazuju o britve na tvar a pozdeji pokud se nepodrezu treba u na hlavu:-)

Re: Holá hlava

23 srp. 2011, 20:08

este par dni bude taketo teplo a ku holej hlave sa prida aj hola hrud a nohy :lol:

Re: Holá hlava

25 led. 2012, 20:35

Tak jsem opět shodil vlasy a když už, tak pořádně... Však Břitvou jsem nebyl schopen se oholit... Tak přišel na slovo opět klasický bagr. No, dělal jsem už i příjemnější věci :-D

Re: Holá hlava

25 led. 2012, 21:14

K čemu to stříhat, když se to obměňuje samo? Denně mi vypadne tak 100 vlasů, tak co? :mrgreen:
Odeslat odpověď