Čtečky elektronických knih

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Čtečky elektronických knih

Příspěvekod klasik51 » 11 bře. 2016, 19:37

Pavel píše - Tak bych poprosil o nějaký typ na nepodsvícený display, a asi ne dotykáč. Dík
A potom - Děkuji, přátelé, volba byla provedena. Vyhrála PB 626, ne kvůli vlastnostem, ale má sqělej monogram.

pitrson píše:Nechtel jsem se ti do vyberu montovat s mnou drive doporucovanou PB 626, anzto je dotykova a jeste s podsvicenim.

Čtečkám nerozumim a tomuhle už vůbec ne. :shock: To jste mu chádovi malému poradili uplně něco jiného, než bylo zadání?
A Pavel koupí něco co nechtěl?
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Čtečky elektronických knih

Příspěvekod Slonice » 11 bře. 2016, 19:48

Zděndo, pusť to z hlavičky, vybrat čtečku je příšerně složitá věc!! :lol: Mám dotykovej telefon a příšerně mě vytáčí, proto jsem původně chtěla nedotykovou čtečku, a protože jsem velikananánskej čtenář a dokážu číst třeba celej den, chtěla jsem čtečku nepodsvícenou, aby mě nebolela kukadla. Udělala jsem kompromis. Večer jsem lampičku na čtení vyměnila za světýlko v samotném zařízení a jelikož se PB dá ovládat tlačítkama i dotykem ( a doma i hlasem :lol: :mryellow: ), vyhrála PB 626 :ok: . Už to chápeš?
Uživatelský avatar
Slonice
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 69
Věk: 49
Registrován: 16 srp. 2015, 18:13
Bydliště: 100D

Re: Čtečky elektronických knih

Příspěvekod klasik51 » 11 bře. 2016, 19:55

Slonice píše: a jelikož se PB dá ovládat tlačítkama i dotykem ( a doma i hlasem :lol: :mryellow: ), vyhrála PB 626 :ok: . Už to chápeš?

Nechápu :D ale to neni důležité. Ale tohle mě zajímá, on má PB schovaná někde nějaká tlačítka? Kde? Klidně na SZ. :wink:
A to tim hlasem, to bych chtěl někdy vidět :twisted: :pray:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Čtečky elektronických knih

Příspěvekod S.hort.Y » 20 bře. 2016, 16:06

Já bych naopak nechtěl nic jinýho než Kindle.. Co se podpory formátů týče - pro mě je mnohem jednodušší stažený soubor poslat mailem jako přílohu a do předmětu napsat „Convert“, než brát kabel, připojovat Kindle a někam něco kopírovat.. Nebo použít Amazoní „Send to Kindle“, což je položka pod pravým tlačítkem myši a je to ještě o poznání rychlejší..
Naopak, hromada čteček „podporuje“ různé formáty ale vlastně jen tak, že přečtou text - formátování, obrázky a já nevím co ještě vesele ignorují..
A nevím, jak na tom jste vy, ale já ještě nepotkal soubor, který bych do Kindle nedostal (s e-knihou :) )..
Uživatelský avatar
S.hort.Y
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 288
Věk: 35
Registrován: 24 kvě. 2011, 23:48
Bydliště: Olomouc

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků