Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Jaké auto

17 bře. 2010, 14:46

Hmmm, jelikož se mi rozpadá můj Rudý šíp /filcka z rohu omrdesát/ tak budu muset koupit něco. Velitelka velí toto:
Renault Scénic. Má to její otěcko a je velice spokojený. Já v tom jel kdysi do Chorvatska a byla to paráda....no uvidíme jak to dopadne. Nemáte s tímto vozítkem někdo zkušenosti? :wink:

Re: Jaké auto

17 bře. 2010, 18:32

Nemohu posoudit s vlastní zkušenosti jelikož jsem zatížen spíše na terénní japonce, ale kolega ze služebny si jej pořídil před dvěma léty (vozí caparty-karatisty na závody po celé Evropě) a nemůže si jej vynachválit, spolehlivý, prostorný . . . :wink:

Re: Jaké auto

17 bře. 2010, 19:56

diamondking píše:Hmmm, jelikož se mi rozpadá můj Rudý šíp /filcka z rohu omrdesát/ tak budu muset koupit něco. Velitelka velí toto:
Renault Scénic. Má to její otěcko a je velice spokojený. Já v tom jel kdysi do Chorvatska a byla to paráda....no uvidíme jak to dopadne. Nemáte s tímto vozítkem někdo zkušenosti? :wink:


Dobrý vozítko - u nás v tom jezdí polovina mých příbuzných s malýma prckama. My jsme měli taky spadeno na scenica, ale potom jsme si výhodněji koupili renault kangoo - dost dobrý. Jediná vada, kterou to auto mělo, byla ta, že bylo jenom pro pět lidí.....

Re: Jaké auto

17 bře. 2010, 21:21

Myslím si že to není špatná volba, sám mám sice lagunu, mám ji šest let a jsem s ní naprosto spokojen.Jen některé náhradní jsou celkem drahé, ale naštěstí
těch poruch moc nebylo, je vcelku spolehlivá.

Re: Jaké auto

03 dub. 2010, 09:45

Tak nakonec tohle :wink:
Obrázek
Naposledy upravil diamondking dne 03 dub. 2010, 12:55, celkově upraveno 1

Re: Jaké auto

03 dub. 2010, 11:39

dejmone, nevím proč bych se měl přihlašovat kvůli obrázku do "atlasu hub"... :lol:

Re: Jaké auto

03 dub. 2010, 12:53

Mack píše:dejmone, nevím proč bych se měl přihlašovat kvůli obrázku do "atlasu hub"... :lol:

ty brďo....vídíš, já si to neuvědomil :D OPRAVENO :ok:

Re: Jaké auto

03 dub. 2010, 17:20

Jsi se rozvedl ne? Ze Scenic na Fusion :lol:

Re: Jaké auto

04 dub. 2010, 08:09

beda píše:Jsi se rozvedl ne? Ze Scenic na Fusion :lol:

Jj, už dvakrát :D

Re: Jaké auto

15 kvě. 2010, 21:32

Co hovorite na kia ceed sw 1,6, crdi ?? ma ju niekto ? nejake skusenosti ?

Re: Jaké auto

16 kvě. 2010, 07:40

jossi píše:Co hovorite na kia ceed sw 1,6, crdi ?? ma ju niekto ? nejake skusenosti ?

nemám ji a ani zkušenosti, ale bylo to auto které jsem doporučoval velitelce než si koupila Chevrolet Lacetti (a pořád tvrdím, že ta Kia je lepší)

Re: Jaké auto

18 kvě. 2010, 11:31

No takze ak potrebujete nieco pomoct poradit ohladom SUZUKI mozete otazky smerovat na mna kedze ich predavam a milerad poradim...

Re: Jaké auto

19 kvě. 2010, 23:42

Za kolik je Samurai v úplně základní výbavě s nejsilnějším motorem?

Re: Jaké auto

20 kvě. 2010, 13:00

servus takze samurai ako taky sa uz nevyraba nahradil ho jimny a ten sa pre slovensky trh vozi iba v jednej vybave a to s klimou centralom 4x4 a redukciou a ten je za 15599 €, ale najprv sa este spytam na ake jazdenie sa hlada auto ci teren alebo aj na cestu taky univerzal lebo aj jimny aj samuraj boly bud 1,0 alebo 1,3 motory benzin a s tym auto je na ceste utrapa kedze ma ramovu konstrukciu a obe napravy su pevne.. pripadne samurai robi spanielska santana ako licencovane vozidlo ale od spanielov by som ho urcite nekupil neboly s tym dobre skusenosti co sa tyka kvality vyroby...

Re: Jaké auto

20 kvě. 2010, 13:18

Právě bych ho bral kvůli tomu, že je do terénu. Jimny se mi už nezamlouvá, už to není ta správná koza. Má to stálou 4x4, nebo přiřaditelnou? Novýho Samce bych bral, neni nad nový auto a garáž. Navíc Samurai měl pořád takový ty armádní retro rysy, kdežto Jimny je spíš Vitara a tu moc teda nemusím, moc bokatý, holčičí.
Odeslat odpověď