Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

21 kvě. 2011, 20:55

Ono to není tak hrozné .... Jen to chce hned na počátku zablokovat otravné aplikace :think:

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

21 kvě. 2011, 22:40

Já pořád říkám - každý má takový facebook, jaký si ho udělá. Jaká je skladba vašich FB přátel a co vše na facebooku povolíte či zakážete (mimochodem nejlepším přítelem aktivního facebookaře je aplikace F.B.Purity, která dokáže facebook krásně pročistit od balastu; případně aplikace Better FaceBook, která je dost složitá na optimální vyladění - ladil jsem to dva dny - ale má víc možností).

A ještě jedna věc je důležitá: Facebookový přítel nerovná se přítel. Řadu svých reálných přátel jsem si na Facebooku nepřidal (nebo jsem si je odebral, neboť tam posílali věci, co mě nezajímaly) a naopak, mezi svými přáteli na FB mám i lidi, se kterými se v reálu moc neznám nebo kterým bych neříkal vyloženě "přítel". Jsou to lidé, kteří se mým životem mihli třeba jen okrajově, ale je zajímavé pro mě sledovat jejich postřehy ze života nebo linky, které mi doporučují ke zhlédnutí.

Jo a včera mi Facebook opět pomohl vystopovat člověka, se kterým jsem se neviděl přes 20 let a nemohl na něj najít žádný kontakt.

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

24 srp. 2011, 07:24

teď když mě scalex pozval na G+, bych se chtěl zeptat kdo víc je na téhle sociální síti

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

24 srp. 2011, 07:37

já jsem využil pozvánky od scalexe

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

24 srp. 2011, 07:57

dtto

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

24 srp. 2011, 08:20

Já už tam nějakou dobu též sem :smoke1:

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

24 srp. 2011, 10:36

Ho, už jsem si tam vytvořil svůj první kruh - PipE club :pipe1:

Re: Dýmkaři z DYMKA.NET na facebooku

11 lis. 2011, 21:42

Najdete ma ak chcete, pod obcianskym menom Vladimir Petruf :-)
Odeslat odpověď