Tetování

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Tetování

Příspěvekod Breer » 10 kvě. 2013, 17:15

:arrow: Naware, tá džungľa s tygrom ok, ale prečo tam máš nouplisákov a bruselské atomium, mi nejde do hlavy :think: :wink:
ale nemusím všetkému rozumieť :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6014
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Tetování

Příspěvekod Scalex » 11 kvě. 2013, 16:51

Všude jsou jen samé tetovací salóny a nikde žádný strejdovací.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Tetování

Příspěvekod bigdragon » 11 kvě. 2013, 17:42

kradu na FB :mrgreen: :ok:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Tetování

Příspěvekod Šimi » 11 kvě. 2013, 20:02

Scalex píše:Všude jsou jen samé tetovací salóny a nikde žádný strejdovací.


Strejdovací saloon? K čemu to asi bude ? :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=48XreePDi8k
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Re: Tetování

Příspěvekod Naware » 15 kvě. 2013, 08:12

Breer píše::arrow: Naware, tá džungľa s tygrom ok, ale prečo tam máš nouplisákov a bruselské atomium, mi nejde do hlavy :think: :wink:
ale nemusím všetkému rozumieť :smoke1:


To tetování má 2 významy. Ten první je moje rodina - otec pracoval dlouhou dobu v zoo a měl na starosti velké kočky, z toho tygři jsou jeho oblíbenci. Moje maminka je blázen do kytek a její nejoblíbenější je narcis. No a mám dva sourozence, bratra a sestru a tak jsem si tam dal jednu jejich fotku. No a já jsem vzděláním biochemik, proto ten atom uhlíku. Ten má navíc symbolizovat život (voda mořský koník, souš žába, vzduch pták) a že spojuje člověka, zvíře i rostlinu.
Uživatelský avatar
Naware
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 389
Věk: 37
Registrován: 26 kvě. 2009, 11:37
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Tetování

Příspěvekod basa333 » 15 kvě. 2013, 10:07

no, snad budeš stejně nadšený i za dvacet let.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Tetování

Příspěvekod jeleniste » 15 kvě. 2013, 11:15

Mě tam trochu matou ty motivy z lidový keramiky.
Uživatelský avatar
jeleniste
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1353
Věk: 42
Registrován: 19 zář. 2011, 13:22
Bydliště: Lipník (okres Mladá Boleslav)

Re: Tetování

Příspěvekod basa333 » 15 kvě. 2013, 11:23

mě tam mate úplně všechno a nevidím ani jeden důvod, proč bych si to měl dávat na tělo. jsem ale stará konzerva a tetování se mi vždycky hnusilo, takže tohle vlákno čtu jen z jakéhosi mně samotnému nepochopitelného sebemrskačství - neberte mé názory vážně.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Tetování

Příspěvekod Copatej » 15 kvě. 2013, 11:56

:shock: Basíno, když jsem viděl tvůj poslední příspěvek v tomto vlákně, už jsem ani nedýchal, že sis také pořídil nějakou pěknou kérku :lol: :palm: ...uff, to se mi ulevilo, že ses jen nechal zlákat do debaty :lol:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Tetování

Příspěvekod basa333 » 15 kvě. 2013, 12:06

jasně, otazník na čelo a vykřičník na nos, to by bylo taky originální, a takovou tu hliněnou destičku jako piercing do dolního rtu, to by bylo na tlumočení prima, to by všichni sr...li smíchy, aniž bych řekl jediné slovo :lol:. a když tu destičku sundáš, tak se ti ten dolní ret houpe jako provázek na bradě. nedávno jsem to viděl někde z brazílie nebo co, fakt masakr :lol:

kdepak, na tetování kašlu a pinďour taky zůstane tak, jak je, po padesátce už nebudu vymýšlet chujoviny :lol:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Tetování

Příspěvekod mrcos » 15 kvě. 2013, 12:25

Proti tetování nic nemám, sám do toho asi teda nepůjdu, ale se chce někdo pokreslit, je to jeho věc. Kamarád má třeba draka + ornamenty, od levý ledviny, přes rameno až na hruď. Má to pěkně udělaný, je to postupně dodělávaný a pěkně to do sebe zapadá. Naware, je fajn, že to má pro tebe nějakej další význam/smysl, než jenom kreslení po těle. Ale kdybych do toho šel já, tak bych uvažoval víc o propojení jednotlivejch kusů. Trochu mi to připadá jako že byly jednotlivý prvky vymyšlený sólo, taková koláž bez většího přemýšlení. Plácnu - ornamentura by mohla bejt nějak hezky propojená s tím atomem, stylizaci rodiny do jádra, zvířata obíhající v orbitalech, celý to drží tygr... Tak něco.
Pokud bych si měl nechat udělat na těle takhle trvalou ozdobu, tak bych to házel/nechal házet na papír, konzultoval s dalšíma výtvarně nadanejma lidma a nechal to pořádně uzrát, dokud by z toho nevyšlo něco, u čeho bych si řek "ku.va, tohle je geniální, to chci!". Ale možná tomu nerozumim. My vymysleli akorát s bráchou u piva jednu kérku a to je kohoutek na teplou a studenou vodu do podbřišku a tak dál... prostě celou vodovodní baterii :lol:
Uživatelský avatar
mrcos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1892
Věk: 37
Registrován: 29 črc. 2008, 14:52
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Tetování

Příspěvekod Copatej » 16 kvě. 2013, 07:07

mrcos píše:My vymysleli akorát s bráchou u piva jednu kérku a to je kohoutek na teplou a studenou vodu do podbřišku a tak dál... prostě celou vodovodní baterii :lol:


No a na záda si můžete nechat vytetovat nějakej pěknej bojler :lol:

:arrow: basa
:ok: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Tetování

Příspěvekod Mathias Sandorf » 16 kvě. 2013, 08:32

No, mě tetování taky nikdy nelákalo, ale je mi vcelku jedno, když ho někdo má. Poslední dobou mě však značně začala zneklidňovat a nadchávat myšlenka, proto ten můj předchozí dotaz, nechat si vytetovat Mistra Třísku. Klasicky ze starejch Ninjaželv, nejspíš v tureckym sedu (i když bylo by to asi větší, než těch 5 cm...). Asi se mi vysmějete, ale možná do toho fakt půjdu :smoke1:
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Re: Tetování

Příspěvekod basa333 » 16 kvě. 2013, 09:00

Mathias Sandorf píše:No, mě tetování taky nikdy nelákalo, ale je mi vcelku jedno, když ho někdo má. Poslední dobou mě však značně začala zneklidňovat a nadchávat myšlenka, proto ten můj předchozí dotaz, nechat si vytetovat Mistra Třísku. Klasicky ze starejch Ninjaželv, nejspíš v tureckym sedu (i když bylo by to asi větší, než těch 5 cm...). Asi se mi vysmějete, ale možná do toho fakt půjdu :smoke1:


:palm: :pray: :roll:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Tetování

Příspěvekod Scalex » 16 kvě. 2013, 10:45

Když už mistra Třísku, tak Igora Hnízda.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků