Den BLBEC neboli erekce na slunci

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod bigdragon » 11 črc. 2005, 11:54

tak tohle se mi ještě nestalo snažil jsem se najet kurzorem myši na čtvrtek 14.7. v kalendáři umístěném na monitoru :oops: :D :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Michal Hubacz » 11 črc. 2005, 12:00

bigdragon píše:tak tohle se mi ještě nestalo snažil jsem se najet kurzorem myši na čtvrtek 14.7. v kalendáři umístěném na monitoru :oops: :D :D


Tak to je docela drsný..)))) To já dneska učil lítat manželčino kolo při 130km/h na dálnici. Prdnul držák a kolo se vzneslo.... Naštěstí neulítlo hned ale ještě chvíli drželo na prasklém držáku takže řidič za mnou stihnul přibrzdit a kolo dopadlo před něj když už skoro stál. Dovedu si představit tu paseku kdybych jel v koloně.... Bacha na ty jednoduché držáky na kola, nic nevydrží......!!!!
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod bigdragon » 11 črc. 2005, 12:05

to určitě nebylo nic příjemnýho asi by na držák měli výrobci přidat hodnotu max rychlosti :?
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Návštěvník » 11 črc. 2005, 12:34

Michal Hubacz píše:Tak to je docela drsný..)))) To já dneska učil lítat manželčino kolo při 130km/h na dálnici. Prdnul držák a kolo se vzneslo.... Naštěstí neulítlo hned ale ještě chvíli drželo na prasklém držáku takže řidič za mnou stihnul přibrzdit a kolo dopadlo před něj když už skoro stál. Dovedu si představit tu paseku kdybych jel v koloně.... Bacha na ty jednoduché držáky na kola, nic nevydrží......!!!!

Jak dopadlo kolo :?:
Návštěvník
 

Příspěvekod Michal Hubacz » 11 črc. 2005, 12:43

Kyri píše:
Michal Hubacz píše:Tak to je docela drsný..)))) To já dneska učil lítat manželčino kolo při 130km/h na dálnici. Prdnul držák a kolo se vzneslo.... Naštěstí neulítlo hned ale ještě chvíli drželo na prasklém držáku takže řidič za mnou stihnul přibrzdit a kolo dopadlo před něj když už skoro stál. Dovedu si představit tu paseku kdybych jel v koloně.... Bacha na ty jednoduché držáky na kola, nic nevydrží......!!!!

Jak dopadlo kolo :?:


Nevalne...kostra vydrzela, evidentne je v kyblu prehazka na kterou to dopadlo, sedlo se sedlovkou a uvidime jak dopadne zbytek.... cca pocitam kdyz to dobre pujde oprava kolem 4000,-
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Fénix » 11 črc. 2005, 13:01

Michal Hubacz píše:
Kyri píše:
Michal Hubacz píše:Tak to je docela drsný..)))) To já dneska učil lítat manželčino kolo při 130km/h na dálnici. Prdnul držák a kolo se vzneslo.... Naštěstí neulítlo hned ale ještě chvíli drželo na prasklém držáku takže řidič za mnou stihnul přibrzdit a kolo dopadlo před něj když už skoro stál. Dovedu si představit tu paseku kdybych jel v koloně.... Bacha na ty jednoduché držáky na kola, nic nevydrží......!!!!

Jak dopadlo kolo :?:


Nevalne...kostra vydrzela, evidentne je v kyblu prehazka na kterou to dopadlo, sedlo se sedlovkou a uvidime jak dopadne zbytek.... cca pocitam kdyz to dobre pujde oprava kolem 4000,-


Nam takhle spadly nosiče hned se třemi koly, naštěstí na okresce :o
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 11 črc. 2005, 13:05

mate jezdit na kole a nebejt lini .... kdyz uz tuhle zbytecnost musite mit :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod mycroft » 11 črc. 2005, 13:17

Ach jo, když jsem ráno rozlepoval oči, něco mi říkalo, že mám zustat ležet, ale já nakonec neposlech. V sobotu jsme naložili dva krásný kousky vepřový panenky a těšil jsem se, jak je dneska udělám k večeři až se vrátim z práce. Před chvílí mi volala ženuška, že odmrazovala lednici a všechny věci z ní vyskládala do lavóru a ten lavór položila na zem. Pak prej nějak dítě začalo řvát a šup naloženou panenku už žrala čubina. :x Proboha živýho, jak já jsem nasr.... a nešťastnej. Teď tu sedim v práci, venku slejvák, mě škrundá v břiše a doma na mě čeká akorát suchej chleba. :cry:
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 45
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod dick » 11 črc. 2005, 13:22

Upřímnou soustrast :cry:
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bromden » 11 črc. 2005, 13:22

...bych toho psa asi seřezal jak koně... :roll:
...ledaže by mu to bylo dáno přímo na zem...pak bych mu nemohl nic vyčítat... (jenže ženu zbít nebývá nejlepší nápad... ale pošli ji za trest nakupovat :wink: )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod dick » 11 črc. 2005, 13:34

bromden píše:... ale pošli ji za trest nakupovat :wink: )

a potrestáš tím sebe :!:
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod mycroft » 11 črc. 2005, 13:46

dick píše:
bromden píše:... ale pošli ji za trest nakupovat :wink: )

a potrestáš tím sebe :!:

Tak, tak. Dojdu k řezníkovi pro nějakou flákotu sám a po dobu přípravy psa zavřu na záchod. Nebude to sice ono, protože dva dny naložení v česneku oleji a důmyslné směsi koření se syrový maso nevyrovná, ale pať.
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 45
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod Šimi » 11 črc. 2005, 13:51

Já měl včera den BLBEC. Normálně sem jel autem (rezavý favorit) v poho 70 a najednou prdnul pravý pant kapoty. Kapota se vznesla, utrhla se úplně a rozbila mi přední sklo. Naštěstí se nic víc nestalo, jen ježibáby z toho byly v šoku. Kapotu sem jaksi narovnal a přivázal špagátem :lol: abych dojel dom.

Sklo už jsem vyměnil a kapotu dal na nové panty, ale ta teda vypadá. Na podzim de kastle na opravu a asi vyměním i kapotu.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod dick » 11 črc. 2005, 14:21

Taky jsem zvednutou kapotu za jízdy kdysi zažil s Š100. Naštěstí panty tehdy vydržely, takže další škoda nebyla.
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod country » 11 črc. 2005, 17:47

bromden píše:... (jenže ženu zbít nebývá nejlepší nápad... ale pošli ji za trest nakupovat :wink: )


Když uhodíš ženu, jako když políčko pohnojíš! :lol:

- nojo, já vím, ženu ani květinou neumlátíš! :lol:
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam [Bot] a 33 návštevníků