Den BLBEC neboli erekce na slunci

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Michal Hubacz » 02 úno. 2005, 12:49

bromden píše:Čert sere vždycky na jednu hromadu, ale proč já musím být uprostřed, mi zůstává utajeno. Po dvou měsících překážek se dostanu na jeden den na hory, tlustá němka mi přejede ruku (což bych ještě přežil), a na závěr dne jsem rozštípl rok nový prkno... a vzhledem k tomu, že jedinýho idiota z vyškova po cestě z jeseníků, kterej neví co je blinkr a zrcátko potkám taky já, tak jsem kamošovi na xsaře rozbil reflektor. To zaplatí to pako vyškovský, takže vcelku OK, ale litr flastr za zapomenutej řidičák už byla skutečně ta poslední třešnička na dortu... :evil:


Ono těch idiotů bude bohužel více a nejenom z Vyškova.:))) Včera jsem se přesvědčil že čepičář nikdy nepochopí situaci kdy se dvouproudá silnice stáčí do esíčka že on musí do toho esíčka taky a ne to vzít rovně přes ten druhej pruh kde jede zrovna auto.:))) Ještě že jsem tolik nedůvěřivej, že jsem to od něj víceméně čekal. Takže si akorát vyslechnul zvuk mého klaksonu. Někdy si říkám proč do octávek nemontují klaksony z náklaďáků.:))
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod tuton » 02 úno. 2005, 13:11

Michal Hubacz píše:Ono těch idiotů bude bohužel více a nejenom z Vyškova.:))) Včera jsem se přesvědčil že čepičář nikdy nepochopí situaci kdy se dvouproudá silnice stáčí do esíčka že on musí do toho esíčka taky a ne to vzít rovně přes ten druhej pruh kde jede zrovna auto.:))) Ještě že jsem tolik nedůvěřivej, že jsem to od něj víceméně čekal. Takže si akorát vyslechnul zvuk mého klaksonu. Někdy si říkám proč do octávek nemontují klaksony z náklaďáků.:))


Muj otec mel ve starym skodylaku 120 namontovanej klakson z Volhy. Melo to docela zajimavy ucinky... :D
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 49
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Michal Hubacz » 02 úno. 2005, 13:13

tuton píše:
Michal Hubacz píše:Ono těch idiotů bude bohužel více a nejenom z Vyškova.:))) Včera jsem se přesvědčil že čepičář nikdy nepochopí situaci kdy se dvouproudá silnice stáčí do esíčka že on musí do toho esíčka taky a ne to vzít rovně přes ten druhej pruh kde jede zrovna auto.:))) Ještě že jsem tolik nedůvěřivej, že jsem to od něj víceméně čekal. Takže si akorát vyslechnul zvuk mého klaksonu. Někdy si říkám proč do octávek nemontují klaksony z náklaďáků.:))


Muj otec mel ve starym skodylaku 120 namontovanej klakson z Volhy. Melo to docela zajimavy ucinky... :D


Přesně o to mi jde....protože ty písklátka které montují do aut jsou neúčiné.
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod imagoo » 02 úno. 2005, 13:43

Znám borca, co měl v autě výstražné zvukové znamení z šaliny - prý s tím působil dost šoků.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Todík » 03 úno. 2005, 00:07

imagoo píše:Znám borca, co měl v autě výstražné zvukové znamení z šaliny - prý s tím působil dost šoků.


Je k dostání i houkání sanity, hasičů a švestek. :lol:
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod bromden » 04 úno. 2005, 10:09

Todík píše:
imagoo píše:Znám borca, co měl v autě výstražné zvukové znamení z šaliny - prý s tím působil dost šoků.


Je k dostání i houkání sanity, hasičů a švestek. :lol:


... a není to povolený, ale kamionovej klakson je :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod loom777 » 16 úno. 2005, 16:55

tak dneska je opravdu blbej den..nejdriv jsem absolutne neschopnej něco naučit, pak jedu skrz zapadaný město (ty silničáři jsou takový paka!! :evil: )
a mi to projistotu uklouzne a já prorazím duši o obrubník...a to vůbec nemluvím o tom, že jsem měl debilní hever, takže musel přijet technik z Unipexu s jeho heverem... :evil:
Uživatelský avatar
loom777
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 183
Registrován: 25 led. 2005, 11:48
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod bromden » 16 úno. 2005, 16:58

loom777 píše:tak dneska je opravdu blbej den..nejdriv jsem absolutne neschopnej něco naučit, pak jedu skrz zapadaný město (ty silničáři jsou takový paka!! :evil: )
a mi to projistotu uklouzne a já prorazím duši o obrubník...a to vůbec nemluvím o tom, že jsem měl debilní hever, takže musel přijet technik z Unipexu s jeho heverem... :evil:

Ten sníh se sypal shůry... hmmm... není to tedy zásah shůry a trest za hříšný automobilismus? :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Bohemund » 16 úno. 2005, 17:23

bromden píše:
loom777 píše:tak dneska je opravdu blbej den..nejdriv jsem absolutne neschopnej něco naučit, pak jedu skrz zapadaný město (ty silničáři jsou takový paka!! :evil: )
a mi to projistotu uklouzne a já prorazím duši o obrubník...a to vůbec nemluvím o tom, že jsem měl debilní hever, takže musel přijet technik z Unipexu s jeho heverem... :evil:

Ten sníh se sypal shůry... hmmm... není to tedy zásah shůry a trest za hříšný automobilismus? :lol:


Chacha :lol: :lol: Myslím, že Bromden uhodil hřebíček na hlavičku :wink:
(nic ve zlým :twisted: )
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod forgi » 21 úno. 2005, 19:10

Asi som mal dnes nejaký blbý deň, zapálil som si iba dva krát a ani raz to nebolo ono. Nestalo sa mi to prvý krát, proste blbá konštalácia hviezd alebo čo. Máte rovnaké skúsensoti?
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod piter » 21 úno. 2005, 19:12

forgi píše:Asi som mal dnes nejaký blbý deň, zapálil som si iba dva krát a ani raz to nebolo ono. Nestalo sa mi to prvý krát, proste blbá konštalácia hviezd alebo čo. Máte rovnaké skúsensoti?


bohuzel jo . . . . stava se mi to obcas (jen obcas nastesti), kdyz vetsinou nejsem uplne v psychicke pohode - dymku si vetsinou zapalim prave pro zlepseni nalady, ale casto mi ani ta nechutna . . . . :(
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 21 úno. 2005, 19:20

forgi píše:Asi som mal dnes nejaký blbý deň, zapálil som si iba dva krát a ani raz to nebolo ono. Nestalo sa mi to prvý krát, proste blbá konštalácia hviezd alebo čo. Máte rovnaké skúsensoti?


No jistě :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 21 úno. 2005, 20:58

forgi píše:Asi som mal dnes nejaký blbý deň, zapálil som si iba dva krát a ani raz to nebolo ono. Nestalo sa mi to prvý krát, proste blbá konštalácia hviezd alebo čo. Máte rovnaké skúsensoti?


mam .... a nejsu schopnej vysledovat duvody proc to tak je, proste obcas se to stane
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Alferi » 21 úno. 2005, 21:49

forgi píše:Asi som mal dnes nejaký blbý deň, zapálil som si iba dva krát a ani raz to nebolo ono. Nestalo sa mi to prvý krát, proste blbá konštalácia hviezd alebo čo. Máte rovnaké skúsensoti?


To je zvýšeným pH v klapačce. Musíš si vyčistit zuby, naimpregnovat ústní dutinu slivovicí, či jiným koncentrátem a neutralizovat destilovanou vodou. Možná taky živočišné uhlí, nebo vypláchnout žaludek ... jinak nevím :?
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 43
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod bigdragon » 25 kvě. 2005, 15:56

Tak jsem dneska vyrazil do Ostravy na školení dojel jsem v pohodě v devět ráno abych mohl projít město (školení začínalo ve 12:00) potom jsem zašel do Blesku na oběd a šel na prezenci. Ale na rozpisu školení to moje nebylo tak jsem zavolal do kanclu a zeptal se kolegyně jestli jsem si nespletl datum ta mi z letáčku (který jsem si zapoměl v kanclu) přečetla že školení skutečně proběhne 25.5. a potom se začala strašně smát protože to školení bylo v Brně :shock: :( . Takže zítra v práci budu vypadat jako idiot :? . ALE u pana Taraby jsem koupil posledního Erina ve flaku a čtyři tobolky Balkan Mixture 8) :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků