Den BLBEC neboli erekce na slunci

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod pitrson » 25 zář. 2012, 11:45

Jj, blby 3 kilaky navic... :palm:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Yetenek » 25 zář. 2012, 18:35

Tapinek, soucítím s Tebou, půlroční perpektiva bez papírů je (alespoň pro mě, autem jezdím do práce - jinak to nejde) dost deprimující. Z tohoto pohledu ty (blbý) 3 kilometry dovedou zkomplikovat život...
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1736
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Rog » 26 zář. 2012, 08:30

Ja myslím, že to neboli blbe 3 km naviac, ale 47 :!: :think: .
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Copatej » 26 zář. 2012, 08:49

No Ťapko to není příjemné...držím pěsti, ať za tebou stojí všichni Svatí a nedopadne to nejhůř, jak by mohlo... :wink:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod jeleniste » 26 zář. 2012, 10:52

Rog :ok: :ok:
Uživatelský avatar
jeleniste
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1353
Věk: 42
Registrován: 19 zář. 2011, 13:22
Bydliště: Lipník (okres Mladá Boleslav)

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod pitrson » 26 zář. 2012, 17:36

Rog - no jasne, ale kdyz ses v podstate na dalnici, zapomenes se snadno...
Samozrejme, za blbost se plati, ale ty stopnuty papiry sou v tomhle pripade prave az moc. Kdyz si vemes, co se na silnicich deje umyslne nebezpecnejch manevru v hustym provozu. Skoda, ze cajti ztratili v podstate moznost trestat podle aktualni nebezpecnosti prestupku. Tabulky z nich udelaly policajty na baterky :think:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Tapinek » 26 zář. 2012, 18:50

Rog - pravdu dis... Ale presne jak psal Pitrs... Schvalne si to projed a pozorne sleduj znaceni. Jen nenapadna bila cedule mezi polma dela z dalnice silnici s 80-ti kilometrovym limitem... Jel jsem rychle, ok (i kdyz si nemyslim, ze jsem jel neumerne prostredi). Ze za to je pokuta a body, ok. Ale hned brat ridicak, jako bych valil v huste zalidneny oblasti... To je to, co mi prijde kapanek nespravedlivy. Nic vic, nic min.
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Rog » 26 zář. 2012, 19:06

Tomuto ja samozrejme rozumiem, aj keď danú cestu nepoznám. O policajtoch a situácii na cestách nemá význam sa baviť. Samozrejme Ti stratu papierov neprajem :? . Len mi prišlo zbytočné vyčítať si 3 km/hod keď šlo o rádovo iný rozdiel (v zmysle priestupku ako takého), je mi jasné že tie 3 km to posúvajú do iného pásma..
Daj potom vedieť ako to dopadlo.

Podstané je, či si o tom obmedzení vedel a riskol si to, alebo si do ich "pasce" ako ste to nazvali vletel nevedome..
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Tapinek » 26 zář. 2012, 20:10

Prave ze nevedel, zil jsem v tom, ze to je az do konce klasicka dalnice (coz je, ale bohuzel pulka ve meste) s lokalnim omezenim na 100 kolem sjezdu u Cernaku. Pritom by stacilo, kdyby pod ceduli se zacatkem obce dali jeste znacku s omezenou rychlosti... Dusin nejsem, rychleji obcas jezdim, ale hlidam si, aby to nebylo o vic nez tak 10 - 15 km nad mistni limit (a samozrejme taky jen v mistech, kde nehrozi, ze nekoho sejmu)...
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Rog » 26 zář. 2012, 20:32

No tak to verím, že može nasrať. Mirek Dušín nie som ani ja a verím že mi tiež niekedy nejaká značka ujde..
Tak to hádam keď to maju takto nenápadne značené, tak mohol vzniknúť priestor na debatu o celej veci.. ale predpokladám že s pomáhačmi a chráničmi nebola reč..?
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod pitrson » 26 zář. 2012, 21:38

Tohle se stejne musi resit ve spravnim rizeni. Bejt tebou, pozadam o radu nekteryho znamyho pravnika... :puffy:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Tapinek » 27 zář. 2012, 07:35

No, to jsem udelal (kolega z prace je mimo jine i pravnik). A jeho rada (a bohuzel se shoduje i s tim, co jsem nasel na diskuzich)? Byt maximalne pokornej, na miste se zrict odvolani a hned odevzdat papiry. A za 3 mesice si pozadat o zruseni zbytku trestu... :-/ Ze pry jakymkoli odvolavanim niceho nedocilim (neni pry na co, znaceni je jasne a to, ze jsem si nevsimnul cedule, je jen ma chyba) jen si to budu posouvat a ze na to pak prihlizeji pri zadosti o zruseni trestu...
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Schimmrovka » 28 zář. 2012, 01:32

Posledních pár tejdnů(ba i měsíců),když ráno vstanu,že den blbec mám v momentě ,kdy vodevřu oči :think: .No od listopadu budu mět jinší myšlénky(jen si musím vzít sebou pořádnou zásobu tabáčků :smoke4: )
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Schimmrovka » 24 říj. 2012, 23:26

Já už si myslím,že žiju i jiné lidské životy.To co se mi poslední dobou dějě ,je na mašly.Když už si člověk myslí,že popravý Ovečkyny,rozloučí se s pejskem :cry: ,tak za prvé koupím dalšího Ovečkyna(už nebudu chlastat,nebo příště mi nabýdnou "vola" a já Vůl to koupím.Ale každé zlo je k něčemu dobré-mrazák bude praskat ve švech :twisted: ).A dneska se manželson vypravil , jako vždy do rajchu za žáky.Mě čekaly masáže a "trápení" ,dopoledne v Planej a po poledni ve Volarech-vše jsem musela odvolat :evil: .No udělala jsem rekord z H.Plananej do Studánek za 24minut-ještě štěstí,že není sezona.Manželsonovi klekl Bobánek a já mu vezla Bobra ,aby mohl dál pokračovat a stihl vlak z Lince.No místo rehabilitace jsem roztlačovala Bobánka a místo masáží jsem to mastila k domovu tak ,že mi náš Mister automechanik pomalu nestačil.V Lipně jsem to na kruháku proprala v proti směru,abych předjela autobus.No nesměla jsem zastavit,málem jsem si překousla náustek u své autové faječky,ale dojela jsem a hlavně zejtra dám 6litrů za zimáky a v pátek dalších "asi"? 5litrů za startér.To je na mašly-Já to budu tvrdit stále-ŽE ŠUMAVA NENI PRO POSERY :clamp: :mrgreen:


zamykám, pokračujte prosím zde viewtopic.php?f=3&t=3041&p=310931#p310931
Sobpeta
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


cron