Den BLBEC neboli erekce na slunci

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Jaroslav » 04 lis. 2004, 05:59

Tak nevím, ale včera se to sypalo jedno za druhým - defekt, ztráta mobilu, nestíhání všeho možného, nervozita doma = děti mě vytáčely jakýmkoliv svým dotazem (a že jich bylo)...... Sice se z toho stačilo vyspat a dát si po ránu dýmečku, ale přesto to mrzí.

Co vy, platí i u Vás heslo "...Na posranýho i hajz_l spadne..."?
Uživatelský avatar
Jaroslav
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 137
Věk: 51
Registrován: 21 črc. 2004, 04:11
Bydliště: od Bruntálu

Příspěvekod Milos Cerman » 04 lis. 2004, 07:43

Nesmíš si dovolit nechat se n*****t, umíš si vůbec představit, jak by byl život nudnej, kdyby klapalo všechno tak jak má ??????????????????????
To nejhorší, co jednoho může potkat lehce odbudeš heslem používaným na jižní Motavě = STALO SE, A PANNA PORODILA.
Hlavně, že ti neskysla fajfka a nedošel tabák !
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod HeadH » 04 lis. 2004, 10:33

To jo, zivot by byl opravdu velice nudny, kdyby se to obcas nekde nezadrhlo, ale nemusi se zadrhavat vsechno a porad :x (nektere dny). Heslo u mne 100% plati a casto ho i pouzivam.
Uživatelský avatar
HeadH
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Věk: 41
Registrován: 21 črc. 2004, 14:17
Bydliště: Nedachlebice, okr. Uh. Hradiště

Příspěvekod imagoo » 04 lis. 2004, 11:34

Já používám: "čert se rozhodl srát na jednu hromadu". U mě je to vždy asi tak 1 - 3 týdenní období, ale ne víckrát jak jednou do roka (klepu na dřevo) - u auta se podělá co může, rozhádám se se ženou a současně v práci, do toho přijdou nějaký nečekaný složenky, no paráda.
Ale všechno zlý je na něco dobrý, vždycky si připomenu, že jediná jistota ve vesmíru je to, že vše je nejisté a cvičím nelpění. Anebo jak říká Terry Pratchet: "jediná jistota ve vesmíru je to, že dobrý sex nevydrží dlouho".
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Roman » 09 pro. 2004, 17:41

Dá se dnem "blbec" nazvat i to, že jsem dnes po dlouhé době sedl k PC, naladil stránky Dýmka a vzápětí zjistil, že mi přihlášení nefunguje ani na uživatelské jméno ani na heslo, takže jsem se musel zaregistrovat znovu, nebo se případně tomu dá už říkat "skleroza"? Každopádně jsem si nyní přístupová hesla napsal snad všude. A když už jsme u pojmu skleroza nebyl by to námět na další tema? :evil:
Uživatelský avatar
Roman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 269
Věk: 63
Registrován: 09 pro. 2004, 15:44
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 31 led. 2005, 09:03

Čert sere vždycky na jednu hromadu, ale proč já musím být uprostřed, mi zůstává utajeno. Po dvou měsících překážek se dostanu na jeden den na hory, tlustá němka mi přejede ruku (což bych ještě přežil), a na závěr dne jsem rozštípl rok nový prkno... a vzhledem k tomu, že jedinýho idiota z vyškova po cestě z jeseníků, kterej neví co je blinkr a zrcátko potkám taky já, tak jsem kamošovi na xsaře rozbil reflektor. To zaplatí to pako vyškovský, takže vcelku OK, ale litr flastr za zapomenutej řidičák už byla skutečně ta poslední třešnička na dortu... :evil:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Návštěvník » 31 led. 2005, 09:06

Ty si ty hory fakt umíš užít :D

Snad to příště bude lepší.
Návštěvník
 

Příspěvekod Simon » 31 led. 2005, 09:38

bromden píše:Čert sere vždycky na jednu hromadu, ale proč já musím být uprostřed, mi zůstává utajeno. Po dvou měsících překážek se dostanu na jeden den na hory, tlustá němka mi přejede ruku (což bych ještě přežil), a na závěr dne jsem rozštípl rok nový prkno... a vzhledem k tomu, že jedinýho idiota z vyškova po cestě z jeseníků, kterej neví co je blinkr a zrcátko potkám taky já, tak jsem kamošovi na xsaře rozbil reflektor. To zaplatí to pako vyškovský, takže vcelku OK, ale litr flastr za zapomenutej řidičák už byla skutečně ta poslední třešnička na dortu... :evil:


tomu se az nechce verit :roll:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 31 led. 2005, 09:46

bromden píše:Čert sere vždycky na jednu hromadu, ale proč já musím být uprostřed, mi zůstává utajeno. Po dvou měsících překážek se dostanu na jeden den na hory, tlustá němka mi přejede ruku (což bych ještě přežil), a na závěr dne jsem rozštípl rok nový prkno... a vzhledem k tomu, že jedinýho idiota z vyškova po cestě z jeseníků, kterej neví co je blinkr a zrcátko potkám taky já, tak jsem kamošovi na xsaře rozbil reflektor. To zaplatí to pako vyškovský, takže vcelku OK, ale litr flastr za zapomenutej řidičák už byla skutečně ta poslední třešnička na dortu... :evil:


To se ti tam nahoře mstí za to, že nejezdíš na lyžích :P
Tedy ale jak píše Simon, tomu se skoro nechce věřit :shock:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod harel » 31 led. 2005, 10:54

... ako sa hovorí: " Kožko sa človek natrápi kým o všetko príde."
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Alferi » 31 led. 2005, 10:57

Anebo: Je to všechno pos...ým nahoru. :x
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Qido » 02 úno. 2005, 08:56

Já su asi drobet natvrdlé, ale co znamená ta erekce na slunci?
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 02 úno. 2005, 09:04

Qido píše:Já su asi drobet natvrdlé, ale co znamená ta erekce na slunci?


Jo to já nevím, asi aby alespoň jeden thread měl trapný jméno. Ale den blbec se občas hodí, aspoň je kde skuhrat....
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 02 úno. 2005, 12:40

Qido píše:Já su asi drobet natvrdlé, ale co znamená ta erekce na slunci?


Tož já bych řekl, že to je slovní hříčka vycházející z drobné podobnosti se slovem erupce, ale s takovými dotazy se prosím obracejte přímo na autora :oops: :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Michal Hubacz » 02 úno. 2005, 12:44

Roman píše:Dá se dnem "blbec" nazvat i to, že jsem dnes po dlouhé době sedl k PC, naladil stránky Dýmka a vzápětí zjistil, že mi přihlášení nefunguje ani na uživatelské jméno ani na heslo, takže jsem se musel zaregistrovat znovu, nebo se případně tomu dá už říkat "skleroza"? Každopádně jsem si nyní přístupová hesla napsal snad všude. A když už jsme u pojmu skleroza nebyl by to námět na další tema? :evil:


Taková potetovaná stěna pracovny přístupovými hesly a loginy je teda něco.:))
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků