Tip na dobrou dovolenou

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Tip na dobrou dovolenou

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 12 bře. 2011, 17:10

marcusio píše:myslíš tou totálně rezavou lantrou, která má najeto 260 000km a spotřebu jako letadlo?


Netuším, co sedláš.
Nicméně já mám na autě natočeno 230 tkm a Řecko si troufnu klidně, ale je fakt, že spotřebu mám nižší... :D
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Re: Tip na dobrou dovolenou

Příspěvekod marcusio » 13 bře. 2011, 15:24

A kde se tam po Řecku touláš ? Doporuč něco prosím :) Dík
Uživatelský avatar
marcusio
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 340
Věk: 48
Registrován: 31 srp. 2008, 14:22
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Tip na dobrou dovolenou

Příspěvekod Baca » 13 bře. 2011, 16:30

Dostal som dobry tip, kde byt na dovolenke autom za dobre ceny a na krasnom pobrezi.
Kamarat siel pred tromi rokmi na blint do Chorvatska, presiel ho az na juznu hranicu a napadlo ho zajst do Albanska, ze iba na par hodin. Nakoniec presiel nejake hory a na dva tyzdne vykvasil na bielych plazach, takmer superluxusnom hoteli za turisticke peniaze. Spickova obzluha, skvele jedlo, rybari ho aj s frajerkou vyvazali kam len chcel. JEdine na co ho zakazdym mupozornovali, ze nesmie do vnutrozemia. Ze by ho tam okradli :mryellow:
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Tip na dobrou dovolenou

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 14 bře. 2011, 11:16

marcusio píše:A kde se tam po Řecku touláš ? Doporuč něco prosím :) Dík


Autem mám sjetou Olympskou riviéru, Soluň a okolí a "první prst" Chalkidiki - to byly 3 cesty autem do Řecka a zpět.
Letecky jsem byl na Zakynthosu (tam se nám moc líbilo) a letecky + lodí na Korfu.
Letos je v plánu Thasos (žena tam byla předloni s tchýní a moc se jí tam líbilo). Původně jsem myslel, že pošlu ženu s malou letadlem a s kamarády za nimi dojedeme autem, ale vypadá to, že nakonec všichni poletíme.

Do budoucna bych se rád podíval na Lesbos a autem bych si chtěl projet Lefkádu a Korfu.
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Re: Tip na dobrou dovolenou

Příspěvekod Mustang » 14 bře. 2011, 19:19

Já byl s přítelkyní loni a předloni v Chorvatsku v městečku Vodice a je tam nádherně. Krásné hospůdky, super kuchyně, dobré víno, pivo a laskaví domorodci. Jen pro ty co neradi noční život, doporučuji ubytovat se dál od centra. Já byl přímo v centru a chrochtal jsem blahem :wink:
Mustang
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 24
Věk: 40
Registrován: 12 bře. 2011, 19:55
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 89 návštevníků


cron