Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: O kočkách a dýmkách

20 srp. 2014, 09:45

Budu mít každym dnem koťata, Prťa Mrňavá, plemeno chlévní, duše čertí černá, je náruživá mrouskalka. Sotva je jí rok :roll: Ale lovec a zabiják, každej den jedna dvě myši :ok: Kocour Ivan je pod pantoflem, Prťa to čeká nejspíš se sousedovic Břetislavem, starym ucouranym mazákem. Váňa od nich dostal čočku, chudák je takovej uťáplej, domníváme se, že je gay :mryellow:

Re: O kočkách a dýmkách

22 srp. 2014, 21:11

Naši kamarádi. :)
Obrázek

Re: O kočkách a dýmkách

22 srp. 2014, 21:21

Tak tohle je krátkosrstá britka Čikita mojí přítelky .. a nechce mě vzít do rodiny a nechce :think:
image_id: 19272

Re: O kočkách a dýmkách

22 srp. 2014, 21:44

Britky jsou potvůrky, ani úplatky žrádlem nepomáhají?

Re: O kočkách a dýmkách

23 srp. 2014, 19:15

Pokud se nepratelstvi projevuje jen ignoraci, je jeste dobre. Taky by mohla chodit curat do bot, na polstar a delat jine podobne naschvaly :palm:

Re: O kočkách a dýmkách

23 srp. 2014, 19:58

JJ, ta mě (krom občasnýho vynadání) jen ignoruje - peršák Ben kterýho měla předtím byl jinej řízek .. to jsem si fakt musel boty ukládat někam kde se na ně nedostal :lol:
Naposledy upravil jcp dne 16 zář. 2014, 20:44, celkově upraveno 1

Re: O kočkách a dýmkách

23 srp. 2014, 20:18

Žárlí, asi se lísáš k přítelce lépe než ona. :think:

Re: O kočkách a dýmkách

23 srp. 2014, 23:44

To by mě zajímalo, proč mě teda podle týhle tvojí rovnice chčije do bot vlastní kočka.
Se sám k sobě lísám lépe než ona?
:lol:

Re: O kočkách a dýmkách

24 srp. 2014, 01:53

Nemá Tě ráda. Ani se jí nedivím.

Re: O kočkách a dýmkách

24 srp. 2014, 06:27

Jó liška je konkurent v potravním řetězci :lol:

Re: O kočkách a dýmkách

24 srp. 2014, 07:18

Ponevadz ti dela naschvaly za nejakou nespravedlnost ;)

Re: O kočkách a dýmkách

24 srp. 2014, 07:52

Málo dárků z ciziny :mryellow:

Re: O kočkách a dýmkách

24 srp. 2014, 08:07

RottenFox píše:To by mě zajímalo, proč mě teda podle týhle tvojí rovnice chčije do bot vlastní kočka.
:

:palm: Se Ti divim, takhle nahrát. :twisted:

Re: O kočkách a dýmkách

24 srp. 2014, 09:28

RottenFox píše:To by mě zajímalo, proč mě teda podle týhle tvojí rovnice chčije do bot vlastní kočka.

:lol:

Bud rad, kym ti nesti hned vedla hlavy na podhlavnik kym spis :-( je vsetko OK :-D

Re: O kočkách a dýmkách

24 srp. 2014, 22:21

RottenFox píše:To by mě zajímalo, proč mě teda podle týhle tvojí rovnice chčije do bot vlastní kočka.
Se sám k sobě lísám lépe než ona?
:lol:


Dělají to většinou ze žárlivosti... :think:

Známýho kocour vždycky, když přišla tchyně na návštěvu, on ji uvařil kafe a pili ho v obýváku té milé paní do boty rovnou n....l... :lol:
Odeslat odpověď