Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: HW & SW poradna

05 zář. 2015, 18:31

zeby som spravil vpnku aby isla estevecka? :)

Re: HW & SW poradna

05 zář. 2015, 20:34

Tak Baca, vďaka za link, sleduem to na nejakom ruskom streame :-) :ok: :palm:

Re: HW & SW poradna

05 zář. 2015, 22:03

:ok:

Re: HW & SW poradna

17 zář. 2015, 16:14

Přátelé, vyznáte se někdo v jabkách? Mám doma funkční noťas Apple Macintosh PowerBook 5300cs - šel by nějak rozumně zpeněžit, bo si ho mám nechat? :puffy:

Re: HW & SW poradna

17 zář. 2015, 17:51

o 15 rokov ti zaplati generalku auta :-)

Re: HW & SW poradna

17 zář. 2015, 18:34

Mathias: To vy archeologové už nevykopáváte jen historický střepy, ale i historický Apple compjůtry? :mryellow: :plaster: :plaster:

Re: HW & SW poradna

18 zář. 2015, 09:38

Jo, vykopal sem ho ze skříně :mrgreen:

Re: HW & SW poradna

18 zář. 2015, 11:22

Ahoj vsichni. Mam dotaz ohledne appky tapatalk. Pri navsteve dymka.net na tabletu mi reklama rekla at to nainstaluju ale nejsem schopen dymka.net na tom rozjet.Je to mozne?

Re: HW & SW poradna

18 zář. 2015, 19:50

Není, mě to šlape bez potíží... :-\

Re: HW & SW poradna

22 zář. 2015, 14:00

Tak jsem tapatalk konecne rozjel. Neslo vyhledat Dýmka.net ale vyhledal jsem urcite vlakno a pak se k dymce proklikal a ono to fakt jede. :-) Diky adminum za jejich praci. Takhle se to cte velmi dobre.

Re: HW & SW poradna

19 říj. 2015, 12:05

Vážení a milí kolegové, mohl by mi někdo poradit, jak do app tapatalk přidat toto forum? Na telefonu mi to nechce nic najít a na tabletu mi to sice app nabídla sama od sebe, ale zase během dvou vteřiny aplikace vždy spadne. Předem děkuji za odpověď.

Re: HW & SW poradna

19 říj. 2015, 12:41

Kdyz jsem na telefonu pristupoval pres webovy prohlizec, tak mi to samo nabidlo nainstalovat tapatalk a kdyz jsem to nainstaloval, tak to forum uz tam bylo.

Re: HW & SW poradna

09 úno. 2016, 09:35

Narazil jsem na stránku s repas PC za, dle mně, zajímavé ceny. Třeba se to někomu hodí......
http://www.technimax.cz/

Re: HW & SW poradna

09 úno. 2016, 09:37

Někdo počítačově gramotný, pomozte!
Mám malý notebook Sony Vaio s Windows 8. Když jej pustím, zobrazí se logo vaio a hláška, že se připravuje automatická oprava. Pak hláška zmizí a neděje se nic..i několik hodin...
Ani speciální vaio tlačítka (Assist, Vaio) ani obvyklé !horké klávesy" nefungují...
Co s tím?

Re: HW & SW poradna

09 úno. 2016, 10:52

Pro zacatek bych prubnul nabootovat z instalacky a zvolit opravu, sam zjisti co a jak a ve vetsine pripadu opravi, zalezi na zavaznosti chyby, jestli je SW ci HW puvodu.
Odeslat odpověď