OT k počtu příspěvků

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Jakub » 03 led. 2008, 15:35

treba je to jen nedotazeny pokus o aktualizovaneho smajlika
"1581+1 OT"
pricemz se to nejak vymklo z ruky....
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Příspěvekod paulie » 03 led. 2008, 15:40

Homer262 píše:
basa333 píše:není, ale někteří jedinci asi přesto soutěží... :lol:


A proč ne? Vždyť co je lepšího, než postavit se na závodní dráhu sám, doběhnout první, uklánět se prázdným tribunám a tetelit se nadšením, jak jsem dobrej... :lol:


Nemyslím že by Ypres měl v úmyslu právě tohle.
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martin Pedain » 03 led. 2008, 16:58

Tak ho tu tolik nekamenujte. Co byste si bez něj počali? Holt bez takých činitelů to není "ono". Některá OT jsou zbytečná, ale jiná zpestřením diskuze a zase se striktně držet vysoké úrovně by nenabudilo jistou "přátelskou" atmosféru.

Sice mu "ujíždí", ale zase lepší, než nějaký nováček založí vlákno, aniž by si prostudoval forum.

:offtopic2:
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod ypres.bass » 03 led. 2008, 17:18

tak to by mne nenapadlo kolik povyku udějá pár čísílek...

jestli vám to vadí, tak já to už dělat nebudu...

btw. s tou soutzěží ... nic takového nesleduji, ale jestli chcete něco co soutěží zavání , tak:
jsem v TOP20 nejplodnějších přispěvatelů podle počtu příspěvků
v TOP5 podle příspěvků/den
jeden ze tří nezasložilých členů s počtem příspěvků přes 1000
(já, mike kill a SpikeHARDcore)

začínám si připadat jako kdyby mi chtěl někdo udělat něco podobného tomuto threadu ... a to mne přátelé dost mrzí...

víte kolikrát už jsem se chtěl zpakovat a opustit to tu? ale neudělal jsem to! a proč? protože to tu i s některými nešvary mám rád...přiznávám že zasloužilství by mne potěšilo, ale nevidím důvod za co bych ho měl dostat. Být zaregistrovaný 1200 dnů a z toho se tady 1100 neukázat už asi nestihnu, za příspěvky bych to ani nechtěl a sraz zorganizovat asi nezvládnu, a založení VČB není jenom moje práce a ani to není nic zásadního možná pro členy...

takže o zvýšení statusu se nesnažím(ač to tak vypadá) a to že mám hodně příspěvků je jenom důsledek toho že mám nutkavou potřebu do všeho kafrat!

a jak říká několik nejmenovanýc lidí

HOWGH!

právě jsem napsal asi nejdelší příspěvek...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Breer » 03 led. 2008, 17:38

Rakis chodil aspon v klubovom tricku (osobne som videl) mal najdlhsie cakanie na klubovku od Jirsu..a tiez sa nedockal stvrtej fajocky..a neslo mu o cisla v prispevkoch :wink: :twisted:

a ty sa tu chvalis, ze pises prispevky :roll: niektore nedavaju zmysel, inde zas otvaras vlakna a regagujes na prispevky , ktore uz davno stratili svoj vyznam :roll: a potom sa dozadujes nejakej fajocky v imaginarnom stojane i ked to otvorene nepriznavas, ale ten tvoj posledny prispevok to dokazuje..jeden ze tří nezasložilých členů s počtem příspěvků přes 1000(já, mike kill a SpikeHARDcore)
radsej si daj ten sprint pred prazdnymi tribunami, ked to nepomoze k fajocke aspon si zlepsis kondiciu :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod ypres.bass » 03 led. 2008, 17:48

tak přemýšlím jak očistit své jméno, no bude to těžké když mi tu nikdo nevěří...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod klasik51 » 03 led. 2008, 18:21

bigdragon píše:
pasingr píše:Tady je nějaká soutěž, kdo toho napíše víc, nebo stačí psát jen když mám co říci?

no jak bych to jen řekl :oops: ne žádná soutěž není a příspěvek by měl mít vždy určitou vypovídací hodnotu. Jenže kolikrát se neudržíš :D

A to je dobře :wink: :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Příspěvekod Fénix » 03 led. 2008, 18:43

ypres.bass píše:tak přemýšlím jak očistit své jméno, no bude to těžké když mi tu nikdo nevěří...


jméno očišťovat netřeba, spíš svou karmu :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Scalex » 03 led. 2008, 19:02

ypres.bass píše:přiznávám že zasloužilství by mne potěšilo, ale nevidím důvod za co bych ho měl dostat. Být zaregistrovaný 1200 dnů a z toho se tady 1100 neukázat už asi nestihnu, za příspěvky bych to ani nechtěl a sraz zorganizovat asi nezvládnu, a založení VČB není jenom moje práce a ani to není nic zásadního možná pro členy...


Myslím že špatně chápeš statut zasloužilého člena. "Zasloužilý" je od slova "zasloužit si". To, že se někdo rok na dymka.net nepodíval, ještě neznamená, že pro komunitu v minulosti neudělal něco velmi záslužného. Třeba pořádal sraz nebo zorganizoval veleobjednávku nebo zajistil výrobu klubovky a tak.

Co jsi pro tenhle server udělal tak záslužného ty, že bys čtvrtou dýmku přijal? Na tomhle serveru jsme ty i já zhruba stejnou dobu a já si nic takového nevybavuju. Založení buňky v to nepočítám, to zas taková práce není.

Ale pozor, nemysli si, že tě nepovažuju za důležitého. Komunitu tvoří lidé a ty jsi jeden z nich. To, že nejsi zasloužilý, znamená jen jediné - že jsi pro tuhle společnost neudělal nějaký "výjimečný" čin.

Třeba Klasik tu taky není nějak extrémně dlouho, jen o týden déle než ty, ale zorganizoval výborný sraz, nechal udělat propisky na vánoce, zorganizoval objednávku fajfek z Ruska. U něj by byl hřích mu za tuhle snahu fajfčičku na stojánek nepřidat.

Já vím, že ty na to třeba nemáš prostředky nebo to nemáš tak jednoduchý doma, co se týká kuřáckých akcí. No tak holt nebudeš ještě nějakou dobu zasloužilý, vždyť o nic nejde, jednou třeba něco záslužného uděláš a bude to.

Pravda ale je, že (byť to teď trochu popíráš) ze tvých příspěvků občas čiší hořkost vůči lidem, kteří už tu třeba rok nebyli a jsou zasloužilí a přijdeš si zasloužilejší tím, že jsi tu denně. No a když se k tomu přidá to číslování jubilejních příspěvků, tak - i když to tak nemusíš zamýšlet - to vyznívá trochu negativně.

ypres.bass píše:takže o zvýšení statusu se nesnažím(ač to tak vypadá) a to že mám hodně příspěvků je jenom důsledek toho že mám nutkavou potřebu do všeho kafrat!


O počet příspěvků nejde, nikomu nevadí, že jich máš hodně. Jen to, že přehnaně zdůrazňuješ, že jich máš hodně. A je pravda, že i při tom probírání mrtvých threadů by sis měl zapnout nějaký autofiltr. Určitě je spousta témat, která si zasluhují oživení a je bezva, žes některá z nich vytáhl. Ale jsou i taková, která už raději měla zůstat u ledu a bylo to teď krásně vidět na tom tématu o klubovce, kde jsi napsal dvě slova, vzápětí se toho chytil vědec, který je tu nováčkem a nevšiml si, že to byl mrtvý thread, a už to jelo...
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod Mack » 03 led. 2008, 19:02

Fénix píše:
ypres.bass píše:tak přemýšlím jak očistit své jméno, no bude to těžké když mi tu nikdo nevěří...

jméno očišťovat netřeba, spíš svou karmu :D

pane prezidente, já bych naději nikomu nebral a za Yprese se přimlouvám, aby nezatrpkl. Navrhuji jisté řešení : dekorovat třemi a půl faječkou:
image_id: 3911 :lol:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Příspěvekod Tapinek » 03 led. 2008, 19:42

Mack píše:pane prezidente, já bych naději nikomu nebral a za Yprese se přimlouvám, aby nezatrpkl. Navrhuji jisté řešení : dekorovat třemi a půl faječkou:
image_id: 3911 :lol:

Jo, a jakej k nim udelit titul? ;-) Skorozaslouzily clen? :lol:
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 03 led. 2008, 19:48

Tapinek píše:
Mack píše:pane prezidente, já bych naději nikomu nebral a za Yprese se přimlouvám, aby nezatrpkl. Navrhuji jisté řešení : dekorovat třemi a půl faječkou:
image_id: 3911 :lol:

Jo, a jakej k nim udelit titul? ;-) Skorozaslouzily clen? :lol:


abyuždalpokojjakbudezasloužilý len :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Jakub » 03 led. 2008, 20:30

zasloužilý čekatel
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Příspěvekod bigdragon » 03 led. 2008, 20:34

Scalex píše:Třeba Klasik tu taky není nějak extrémně dlouho, jen o týden déle než ty, nechal udělat propisky na vánoce

kua to sem zas něco prošvihl :shock: :?
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Fénix » 03 led. 2008, 20:51

bigdragon píše:
Scalex píše:Třeba Klasik tu taky není nějak extrémně dlouho, jen o týden déle než ty, nechal udělat propisky na vánoce

kua to sem zas něco prošvihl :shock: :?


neprošvihl, to bylo jen pro pražský minisraz. A pokud máš objednaný Spigot, nejspíš dostaneš podobnou ;)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 návštevníků