OT k počtu příspěvků

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Fénix » 04 led. 2008, 13:50

Jakub píše:tak zas nejak nevim - je cílem uzavrena spolecnost -ktera si mezi sebe jen tak nekoho nepusti (viz doporucovani a schvalovani kohokoliv kymkoliv)
nebo
diskusni forum ze vsemi jeho nerestmi ktere net jako takovy dovoluje (mirně korigovano moderátory a předsedy apod.)

jsou to podle mne 2 zcela neslucitelne veci

(...)

soucasne deleni je asi ok a nepripada mi ze by bylo proti necemu. Pokud jsem si vsiml , ale mozna je to jinak, tak jedina vyhoda z soucasneho clenstvi je v tom ze muzu cist a psat v trech dalsich mistnostech, dále potom vysi cleneni neni opravnujici k nicemu navic.

(...)



Já právě věřím, že to neslučitelné věci nejsou a snažím se od počátku o tento trend. Informace o dýmkách, tabáku etc pro každého (stačí platná mailová adresa, ke čtení ani to) a klubové srazy, klubové dýmky(atd) a soukromá diskuse pro členy pipE-clubu. Ačkoli někteří konecpci pipE-clubu jako "klubu" nevěří, tak já ano, i když má samozřejmě oproti těm klasickým mnohá specifika.

Tolik ke koncepci, kterou bych rád udržel. Něco jiného je otázka míry otevřenosti Klubu (v současnosti je téměř absolutní, což někteří, možná oprávněně, nesou s nelibostí) a z dlouhodobého hlediska je toto otázka k řešení.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Jakub » 04 led. 2008, 15:22

ano stim samozrejme plne souhlasim ale. moje snaha byla se vyjádrit asi nejak nedopadla

ta neslucitelnost spociva prave v temer absolutni otevrenosti klubu s temer volnym diskuznim forem.

naskyta se otazka (a uz to tu bylo) placeneho clenstvi???????

naskýtá se jiz výse zminena otazka o prijeti člekatele do klubu jako takoveho ktere probiha tak jak probiha. mylim ze je naprosto normalni o členstvi zadat (tim projevuji tomu spolecensvti loajalitu) druha vec je na zaklade zadosti clenstvi udelit. napada me deleni ktere pouzivame v nekterych vedeckych spolecnostech (nekde se na to s.r. , na radné a mimoradne cleny - radni - to jsou ti co neco delaj pro spolecnost(klub) a mimoradni jen blafou, (vzdy a vsude) a vsichni maj sve povinosti a ruzna prava atd.
nejsem proti placeni byt symbolickych prispevku - ono to taky dokaze procistit rady - ale uz je to o oficialitach, stanovach, nahlaseni na pidisterstvu pokladnik, predsednictvo, valne hromady, prukazky atd,atd,

a to vse chce cas

nejsem rozhodne ten kdo by to tu chtel rozvracet - me to docela vyhovuje, ale treba prijde cas na zmeny a pak jsem ochoten by napomocen...
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Příspěvekod Gobey » 08 led. 2008, 21:09

Zdravím pánové a samozřejmě dámy, jsou - li tady,

úvodem toliko podotknu, že vyjma členství v advokátní komoře a našem potápěčském klubu o celkovém počtu 3 členů, nejsem členem žádného dalšího.

Co se týče členství, resp. přístupu do uzavřených místností mě jako nováčka zde mrzí a píchne u srdce, že ve veřejném vlákně je asi zajímavý odkaz na informaci nebo fotku, ke které nemám oprávnění přístupu :cry:

např. zde:

http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=1425

ypres.bass píše:http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=610&postdays=0&postorder=asc&start=0 co takhle to sloučit?


nebo mám něco blbě nastaveného, což při mé počítačové gramotnosti nemohu vyloučit :D

jinak přeji suché sirky, vlhký tabák a večerní pohodu, u mě opět se St. Brunem :pipe2:

H.

PS: závěrem jeden o právnících, i když je tady na to speciální vlákno:

"Víš jaký je rozdíl mezi prostitutkou a právníkem? Velký, prostitutka Tě po smrti nechá" :twisted:
Uživatelský avatar
Gobey
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 370
Věk: 47
Registrován: 02 led. 2008, 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 08 led. 2008, 22:03

nemáš nic špatně nastaveno prostě jen nejsi členem, takže přes tenhle thread se to dá vyřešit :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Alferi » 08 led. 2008, 22:13

Fénix píše:... já psal jen o zavedení čekatelství v rámci celkové reformy Klubu, navyšování funkcí také považuji za zbytečné.
Znamenalo by to naopak nejspíš zrušení Aktivního uživatelství (jehož dnes hlavní funkce determinátoru by zmizela) i Zaslouženého členství (vzhledem k tomu že by se už nestával členem +- každý kdo projeví zájem, jako je tomu dnes)

To by byla podle mě docela rozumná změna - systém: registrovaný uživatel (v současné podobě), čekatel na členství (s přístupem do všech místností) a člen klubu (status nadále udělovaný například po určité lhůtě na doporučení několika stávajících členů...) by byl určitě přehlednější. Zrušení zasloužilého členství by taky prospělo (aspoň by Rakis s ypresem dali pokoj :twisted: )
Takové uspořádání by rovněž toho, kdo má třeba "jen" zájem o informace o místních srazech či některá alba, nenutilo k překotnému žádání o členství. Osobně bych nerad, aby se z udělování členství dělala nějaká velká věda, ale současný způsob jeho udělování je přece jenom až moc administrativní: žádost -> vyhovění. Když už jednou máme klubové uspořádání (ač volné) ...
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Gobey » 08 led. 2008, 22:49

bigdragon píše:nemáš nic špatně nastaveno prostě jen nejsi členem, takže přes tenhle thread se to dá vyřešit :wink:


Díky.

H.

PS: dívám se do šuplíku a nějaký St. Bruno tam je :wink:
Uživatelský avatar
Gobey
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 370
Věk: 47
Registrován: 02 led. 2008, 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martin Pedain » 08 led. 2008, 22:54

Gobey píše:
bigdragon píše:nemáš nic špatně nastaveno prostě jen nejsi členem, takže přes tenhle thread se to dá vyřešit :wink:


Díky.

H.

PS: dívám se do šuplíku a nějaký St. Bruno tam je :wink:


A já bych jej tak rád zkusil... :oops:
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod ypres.bass » 09 led. 2008, 01:24

Alferi píše:
Fénix píše:... já psal jen o zavedení čekatelství v rámci celkové reformy Klubu, navyšování funkcí také považuji za zbytečné.
Znamenalo by to naopak nejspíš zrušení Aktivního uživatelství (jehož dnes hlavní funkce determinátoru by zmizela) i Zaslouženého členství (vzhledem k tomu že by se už nestával členem +- každý kdo projeví zájem, jako je tomu dnes)

To by byla podle mě docela rozumná změna - systém: registrovaný uživatel (v současné podobě), čekatel na členství (s přístupem do všech místností) a člen klubu (status nadále udělovaný například po určité lhůtě na doporučení několika stávajících členů...) by byl určitě přehlednější. Zrušení zasloužilého členství by taky prospělo (aspoň by Rakis s ypresem dali pokoj :twisted: )
Takové uspořádání by rovněž toho, kdo má třeba "jen" zájem o informace o místních srazech či některá alba, nenutilo k překotnému žádání o členství. Osobně bych nerad, aby se z udělování členství dělala nějaká velká věda, ale současný způsob jeho udělování je přece jenom až moc administrativní: žádost -> vyhovění. Když už jednou máme klubové uspořádání (ač volné) ...
1.plně s tebou souhlasím ve všech bodech tvého vyjádření i v těch které jsou mířeny proti mně a mému druhu ve srani
2.nemohl by mi někdo poradit jak se zbavit té samolepky "čekatele na zasloužilství"? já jsem si plně vědom že ho nemám za co dostat a nemíním na tom nic vedět a vše co dělám dělám pro obecné blaho(až to v kombinaci s tou nálepkou všechno vypadá prvoplánovitě)
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod bigdragon » 09 led. 2008, 06:13

ypres.bass píše:2.nemohl by mi někdo poradit jak se zbavit té samolepky "čekatele na zasloužilství"? já jsem si plně vědom že ho nemám za co dostat a nemíním na tom nic vedět a vše co dělám dělám pro obecné blaho(až to v kombinaci s tou nálepkou všechno vypadá prvoplánovitě)

no těžko hlavně to furt "blbecky" nepřipomínej prostě to musí vyšumět :wink: čím víc se do hovna rýpe tím víc smrdí aneb babu nejlíp sbalíš když ji vlastně vůbec nepotřebuješ :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod BATRACHOS » 10 led. 2008, 23:32

ypres.bass píše:
Alferi píše:
Fénix píše:... já psal jen o zavedení čekatelství v rámci celkové reformy Klubu, navyšování funkcí také považuji za zbytečné.
Znamenalo by to naopak nejspíš zrušení Aktivního uživatelství (jehož dnes hlavní funkce determinátoru by zmizela) i Zaslouženého členství (vzhledem k tomu že by se už nestával členem +- každý kdo projeví zájem, jako je tomu dnes)

To by byla podle mě docela rozumná změna - systém: registrovaný uživatel (v současné podobě), čekatel na členství (s přístupem do všech místností) a člen klubu (status nadále udělovaný například po určité lhůtě na doporučení několika stávajících členů...) by byl určitě přehlednější. Zrušení zasloužilého členství by taky prospělo (aspoň by Rakis s ypresem dali pokoj :twisted: )
Takové uspořádání by rovněž toho, kdo má třeba "jen" zájem o informace o místních srazech či některá alba, nenutilo k překotnému žádání o členství. Osobně bych nerad, aby se z udělování členství dělala nějaká velká věda, ale současný způsob jeho udělování je přece jenom až moc administrativní: žádost -> vyhovění. Když už jednou máme klubové uspořádání (ač volné) ...
1.plně s tebou souhlasím ve všech bodech tvého vyjádření i v těch které jsou mířeny proti mně a mému druhu ve srani
2.nemohl by mi někdo poradit jak se zbavit té samolepky "čekatele na zasloužilství"? já jsem si plně vědom že ho nemám za co dostat a nemíním na tom nic vedět a vše co dělám dělám pro obecné blaho(až to v kombinaci s tou nálepkou všechno vypadá prvoplánovitě)


Zase jsem nezapadl mezi lid obecný... Ať dělám, co dělám, vždycky dopadnu jako jelitář :lol:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod Krhút » 10 led. 2008, 23:38

Hmmm , červená barva , napůl umravňovací a napůl vzdělávací připomínka- nejsou voni učitelskej :?: :twisted:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Příspěvekod paulie » 10 led. 2008, 23:40

Koukám, že navážet se do yprese je tu nějáká nová móda, už tu pro tento účel jsou 2 thready.

Totiž nechápu, proč všem najednou tak strašně vadí každý jeden jeho příspěvek. Jako děti. (já mám co kecat teda :twisted: )
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod BATRACHOS » 10 led. 2008, 23:47

Já bych to být Tebou vzal jako příležitost k zamyšlení, proč máš v Praze BAN.
(jen malá a veskrze přátelská rada bez jakékoli ironie)
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod paulie » 11 led. 2008, 01:47

BATRACHOS píše:Já bych to být Tebou vzal jako příležitost k zamyšlení, proč máš v Praze BAN.
(jen malá a veskrze přátelská rada bez jakékoli ironie)

Ten důvod je mi jasný. Už proto že jsem si s i díky Fénixovi(mám na mysli rozhovor v hospodě v kostelci) ujasnil to, co jsem trochu tušil. Mimochodem, za měsíc a kousek mi bude 18. Ne, opravdu to není důvod abych se cpal někam kam mě nikdo nezve.
Víš, je zajímavé, že jsi můj BAN vzpomenul zrovna u příležitosti honu na yprese, který, jakožto personifikovaný off-topic, svými šestnácti sty příspěvky zcela jistě poslal kvalitu tohoto fóra úplně do kytek. Já jsem jenom, pravda, bez glancu, grácie a všeho toho okolo, naznačil že se mi to nelíbí.
Možná rád rozdáváš přátelské rady, podněty k zamyšlení, zlepšovací návrhy....etc....ale řekl bych že z tohohle soudku žádnou radu nepotřebuju. A už vůbec ne přátelskou radu, takový bejvají nejhorší.

PS: Když mi Fénix psal o tom banu, použil při tom SZ.
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků