Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Marodi a hypochondři

29 úno. 2016, 21:14

Toto je zrovna to téma, u kterého je snad lepší, když upadá...
Každopádně držím palce, ať ti to dobře dopadne!

Re: Marodi a hypochondři

02 bře. 2016, 11:28

romane, myslíme na tebe...

Re: Marodi a hypochondři

02 bře. 2016, 11:35

Romane, drž se!

Re: Marodi a hypochondři

02 bře. 2016, 13:10

Roman píše:No koukam,že toto fórum trochu upadá, tak hlásím,že ve středu jdu opět zalehnout na urologii UVN,okouknout nové sestřičky a ve čtvrtek mě čeká pitevna("rak" se vratil), potom doufám,že se mi podaří dále si "kazit zdraví" mezi vámi a zase vykecat díru do hlavy Pitrsnovi,


Držím všechny palce, kamaráde !

Re: Marodi a hypochondři

02 bře. 2016, 20:04

... tak ať to dopadne!

Obrázek

Re: Marodi a hypochondři

12 bře. 2016, 09:15

Díky všem za podporu,jsem doma,nyní budu očekávátí výsledky z odběru, jinak až na tu stravu musím UVN jen chvalit.

Re: Marodi a hypochondři

12 bře. 2016, 10:25

Tak ať jsi brzo zase ve formě! :smoke5:

Re: Marodi a hypochondři

15 bře. 2016, 12:50

Romane, ať to dobře dopadne. Můj táta teďka řeší prostatu :( A aby toho nebylo málo, tak já jsem od začátku roku na inzulínu. Řeknu vám, znám lepší hobby, než je cukrovka. Kdyby nic jinýho, tak s tím dost dobře nemůžu přestat :?

Re: Marodi a hypochondři

28 bře. 2016, 19:14

Nevím kam můj dotaz zařadit, tak ho šoupnu sem..

Chci se zeptat, zda se při kouření dýmky někomu z vás dostavuje i bolest břicha. U některých tabáků (a né vždy), mě začne zhruba v polovině dýmání bolet v oblasti břicha/žaludku. Netuším čím to je, zda špatným dýcháním, kdy se při dýcháním břichem okysličují orgány a měl bych tedy víc dýchat plícemi (podobně jako u běhání, kdy se naopak musí dýchat břichem, aby se správně okysličovaly játra a nedocházelo tak k píchání v boku), či reakcí na některé tabákové složky

Re: Marodi a hypochondři

28 bře. 2016, 19:39

Tohle se mě stávalo při hodně silném tabáku a kouření na lačno.

Re: Marodi a hypochondři

28 bře. 2016, 20:02

Přesně tak, zkus se před kouřením najíst, během něj pij a mělo by být po problémech. ;-)

Re: Marodi a hypochondři

03 dub. 2016, 10:18

Pokud by si někdo chtěl zvýšit "lékovou gramotnost", velice doporučuji. :ok:

Re: Marodi a hypochondři

30 črc. 2017, 17:01

No už někdo zde poznamenal,že toto je téma,které moc nerozmazávat,ale abych nějak omluvil svou neúčast na srazech a dalším dění,tak jen hlásím kouřit jsem nepřestal i když už jsem bohužel po 4 operacich a v současné době chodím na chemoterapii, vzhledem k tomu že je aplikována přímo do místa výskytu,tak má minimální vedlejší účinky,ale přeci jen se něco objeví,chystám se do Blanický dochází zásoby.

Re: Marodi a hypochondři

01 srp. 2017, 10:09

jsme s tebou :ok:

Re: Marodi a hypochondři

01 srp. 2017, 11:08

Jj, držím palce, ať vše dobře dopadne
Odeslat odpověď