Marodi a hypochondři

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Rog » 06 kvě. 2013, 19:58

Presne tak, vezmi faje so sebou. Aspoň máš motivíciu v chorobe sa čím skor vyzdravieť, lebo sa tešíš, ako si napcháš a zabafáš. Bez fajok by si sa len v chorobe ľutoval a vobec sa nesnažil dať dokopy ;)
Inak povedané ,lepšie mať faje so sebou a nemať kedy ich použiť, ako mať príležitosť a chuť, ale nemať z čoho bafať. :smoke1:
A nabudúce už to hádam klapne lepšie :ok: .

:arrow: Bača, držím palce a nepodceň to.
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Baca » 06 kvě. 2013, 20:51

DragonSoul, na taketo problemy (aspon mne) funguju dve kombinacie, prva - surovy cesnak a cervene vino hned ako citim, ze na mna nieco lezie + horuci kupel na hranicu znesitelnosti teploty vody (chladim si hlavu a srdce sackom s ladom) a druha kombinacia ( v Afrike asi tazko skombinovatelna) je trojdecovy pohar, do neho lyzica medu, stvrtina kavovej lyzicky skorice, stava s polky citrona, troska mleteho zazvoru, troska cierneho korenia, pol az deci kvalitnej domacej fajnovej palenky a to vsetko doliat vriacou vodou, za horuca srkat zabaleny najlepsie do polystyrenu :-) tepelne izolacie teda. :-D


Rog dakujem za podporu :-) nezanedbam, ale k nasim lekarom nepojdem ani uplnou nahodou. Zatial sa hotujem na saunu, masaze, chiropraktika a akupunkturu. Bude to stat majlant, ale viac verim tomuto sposobu ako nasim bieloplastovym uplatkarom. A navyse cez prazdniny sa chysta na nasom fleku na Ruzine elektrocentrala, taham tri gitary zo sebou, dalsie styry pridu po inych nohach (vsetko elektriky). To bude koncert :-D Od Blues, cez swing az po demental :-D ( To az po par litroch ribezloveho domaceho) Takze ruka musi byt do dvoch mesiacov OK :-)
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod nelimbei » 07 kvě. 2013, 09:35

Obávám se, že Pistačík má pravdu s diagnozou a asi bude dobrý se nechat vyšetřít. Jinak já mám stejný problém s kytarou ale na základě zánětu šlach palce levé ruky. Konopnou mastíčku sháním dlouho a nejsem schopný ji sehnat.Byl bych nesmírně vděčný za pár gramů masti.....pokud se najde dobrá duše, prosím SZ, náležitě se odvděčím
nelimbei
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 467
Věk: 61
Registrován: 25 led. 2011, 23:31
Bydliště: Praha

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod hop » 07 kvě. 2013, 09:49

A sháníš nějakou konkrétní mast? Na eshopech se něco najde, např.: http://www.devotionshop.cz/smart/kosmetika/
Nebo Cannaderm?
Uživatelský avatar
hop
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Věk: 46
Registrován: 26 bře. 2013, 00:59
Bydliště: Praha 4 - Chodov

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod beda » 07 kvě. 2013, 10:58

e-shopy jsou na tohle o ničem, ta mast musí bejt z potentního materiálu a musí mít vysokej obsah THC, jinak nešlape :wink: Na tuhle medicínu dávaj recept zahradníci, ne doktoři :wink:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Fanys » 07 kvě. 2013, 11:19

V metru na Floře je stánek.
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Visual » 07 kvě. 2013, 11:56

Fanýs píše:V metru na Floře je stánek.

Potvrzuji - taktez pouzivam....(z Flory).
Uživatelský avatar
Visual
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 328
Věk: 39
Registrován: 27 bře. 2012, 13:01
Bydliště: Praha

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod nelimbei » 07 kvě. 2013, 12:12

beda píše:e-shopy jsou na tohle o ničem, ta mast musí bejt z potentního materiálu a musí mít vysokej obsah THC, jinak nešlape :wink: Na tuhle medicínu dávaj recept zahradníci, ne doktoři :wink:



přesně tohle jsem měl na mysli. nepovedlo se mi sehnat kvalitní surovinu.........

ta z té Flory je s |THC ???
nelimbei
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 467
Věk: 61
Registrován: 25 led. 2011, 23:31
Bydliště: Praha

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Fanys » 07 kvě. 2013, 17:03

Netuším, jen chodím kolem a viděl jsem stánek. :think:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Nevill » 07 zář. 2013, 09:47

nelimbei píše:
přesně tohle jsem měl na mysli. nepovedlo se mi sehnat kvalitní surovinu.........

ta z té Flory je s |THC ???


ta z Flory je tohle: http://carun.cz/produkty/konopna-mast

jinak tady mám něco ze života s víceméně jednou rukou... :puffy:

http://vitek-novy.blogspot.cz/2013/09/j ... leska.html
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 27 lis. 2013, 01:57

Vím že teď porušuju pravidla o příspěvcích a že to co teď napíšu možná patří jinam,ale tohle kdo bude mít možnost,tak mi dá za pravdu-léta mám potíže se zády,ale absolvovala jsem úžasnou masáž(mimochodem řvala jsem při tom bolestí jako tur-a to mě prej brala jen zlehka)ale podstatný je to ,co po té masáži následovalo-nechala jsem se připoutat na autotrakční lehátko,které můžete sami řídit vahou vlastních paží(což ovšem při prvních zavěšeních nedoporučuju) a vlastně jsem se nechala pověsit za nohy tak,že až jsem lekla(první pocit),ale můžu Vám říct-rehabilitace a masáže předepsaný od ortopéda-můžou jít do háje.Jedna tahle procedůra a mám po bolesti(byla jsem sice ten den jako zmlácená holí,ale druhej den-jako znovuzrozená).Pravda je že jsem na tu masáž a pověšení šla rozehřátá z infra sauny co mám doma a tudíž ten účinek byl větší,neb jsem měla svalstvo uvolněné.Tak jestli máte možnost to někde vyskoušet,tak prubněte-je to fakt super :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod sonorek » 28 lis. 2013, 08:34

To neznáte to rčení? Kdo žere cibuli, k tomu nechodí doktor a kdo žere česnek, k tomu nechodí nikdo??
Uživatelský avatar
sonorek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 170
Věk: 48
Registrován: 26 zář. 2013, 09:38
Bydliště: Bystřec

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Baca » 11 led. 2014, 09:58

Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod McMad » 11 led. 2014, 14:37

No jo, Třebíč :D Tam mají hodně ostré doktory.
Kousek od Třebíče je středisko, kam jezdím dělat táborového vedoucího a raz dvě kolegyně poštípalo nějaké svinstvo, až jim strašlivým způsobem otekla lýtka. Tak jely do nemocnice. U jejich zdravotních zpráv jsme se váleli smíchy, protože se tam objevovaly výrazy jako "hnusohmyzokousanec" a bylo to psáno hodně podobným stylem. Nejvíc nás rozebralo jejich vyprávění.
Jedna z nich vyprávěla, jak seděla v ordinaci a doktor se ji vyptával na takové ty normální otázky. Kolik jí je, odkud je, co dělá u Třebíče, co studuje, na co je alergická a jak dlouho je těhotná. Kamarádka se úplně zarazila, zalapala po dechu a odpověděla, že není těhotná. Doktor ani nezvednul oči od klávesnice a povídá:"V pořádku, já se jenom ptal." :lol:
Uživatelský avatar
McMad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 202
Věk: 32
Registrován: 29 led. 2011, 23:17
Bydliště: Brno

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Baca » 19 úno. 2014, 17:41

Treti den po navsteve (prvej) u chiropraktika. Prstenik na lavej ruke zacina troska posluchat. HURA :-D Este tak rok, rok a pol a snad sa mi lavacka dostane do povodneho pouzitelneho stavu. Troska svetla na konci tunelu jupi :-D
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 návštevníků


cron