Marodi a hypochondři

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod klasik51 » 29 led. 2009, 19:27

Jakub píše:jen jestli to není kapavka.... :mrgreen: :plaster:

no bylo mi divný, že semnou všichni soucítí a snaží se mi poradit :ok:
jenom do té doby, než se tu objeví Jakub :mrgreen: ale musela by to být proudovka :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod jaffar » 29 led. 2009, 21:38

Tak som veru neodolal a zbehol k lekárke aj ja. Pozrela sa na mňa, otvorte pysk... Hodila strašný pohľad a vraví, že to mám škaredo zapálené, reku čo zvyknem brať na bolesť hrdla. Vravím, že nejaké tie cukríky z lekárne, raz keď bolo fakt, že zle tak bioparox (najsilnejšie lokálne antibiotiká). Pozerá na mňa, vraví hmmm, bioparox je veru na toto slabý, na zeberte si penicilín :shock:
Tak jak som nebol chorý aspoň 5 rokov (keď nerátam prechladnutie), tak som si to teraz vyžral poriadne. Ešte minimálne týždeň doma, s tým ako to bolí a nemôžem žrať sa dostanem na ideálnu hmotnosť určite :D (mal som nábeh na metrák, dnes ráno som sa zo srandy vážil a že 79kg na skoro meter 85 :roll: )
jaffar
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 123
Věk: 35
Registrován: 08 pro. 2007, 13:10
Bydliště: Bratislava

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Hades » 29 led. 2009, 23:47

jaffar píše:...Pozrela sa na mňa, otvorte pysk...

abys nedopadl jak klasik, kapavka je pěkný svinstvo :mrgreen: :twisted:
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 65
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod jaffar » 30 led. 2009, 00:49

Hades_ píše:abys nedopadl jak klasik, kapavka je pěkný svinstvo :mrgreen: :twisted:

Lexikón slovenského jazyka:
Pysk
2. hovor. expr. ľudské ústa, pery:
:mrgreen:
To tu fšetko musí vyznivať dvojzmyselne? (no ok, uznávam, čiastočne som to mal v úmysle :mrgreen: )
jaffar
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 123
Věk: 35
Registrován: 08 pro. 2007, 13:10
Bydliště: Bratislava

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Nevill » 01 úno. 2009, 12:10

Jsem nevěděl že něco takového existuje - solná dýmka. Náhodně jsem na to narazil, když jsem googlem hledal dýmky. Ale ještě lepší by bylo spojit příjemné s užitečným a udělat nějaký 9mm filtr, který by byl plněný těmi solnými krystalky... :P

http://www.zpflorence.cz/?mode=detail&p ... 33&sub=183
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Hades » 01 úno. 2009, 18:15

IMHO rozebrat nějaký uhlíkový a naplnit solí. Tvořivosti se meze nekladou :P
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 65
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod beda » 15 dub. 2009, 12:40

Asi se na ten Tuzemák vyseru, o dušičkách jsem si po půllitrovce zlámal dvě žebra na kole a teď, den po velikonocích, mi v mírné kocovině a nervozitě z ní, kráva zlomila další na druhé straně. Snažil jsem se jí dostat do boxu, ona tam jakžtakž vlezla a tak jsem za sebou zavřel, načež ona debil začala couvat a na ty vrata mne namáčkla. Otevřít už nešlo a tak jsem jenom doufal, že se pohne dopředu a já nebudu muset čekat, až někdo náhodou příjde na porodnu, řvát jsem nemohl. Jsou to kolosy. Asi to nemyslela zle, ale bolí to kurevsky, každej hlubší nádech. Nebejt zblblej po vopici, tak tam s ní nikdy nevlezu.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod JardaS » 15 dub. 2009, 12:52

To já už jsem šestý měsíc doma a po operaci jsem začal minulý týden jezdit na kole v rámci rehabilitace . Včera jsem opět vyjel a při výjezdu z parku na hl.cestu jsem zastavil , abych se podíval jestli mohu . Po zastavení a postavení na tu přitroublou levou nohu , se mi nějak podlomila v koleně a už jsem ležel . Jeden by řekl , že když stojíš a nejedeš , tak to bude v poho . Bohužel , noha zedřená jak čert a levá ruka na dlani to samé . Je vidět , že léta přibejvají , protože za mého mládí jsem se vydřel na motorce a tak zedřenej jsem tedy nebyl . Jó Bedo a to jsem po žádný opici nebyl . Dnes žádné kolo , :D :puffy:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod bigdragon » 15 dub. 2009, 13:10

chlapi to skoro patří do den blbec, ale hlavně se brzo uzdravte :ok:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod 8bambam » 15 dub. 2009, 16:16

Dneska pozoruju takovej divnej tlak na hrudi.Asi bude změna počasí.Jestli se dá pořádně do deště vidím to konečně na chvilku klidu u dobré dýmky.Zatím jsem od konce zimy kouřil jen ve stresu takový ty menší kousky. :pray:
Uživatelský avatar
8bambam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 427
Věk: 49
Registrován: 20 črc. 2008, 16:20
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod bromden » 15 dub. 2009, 17:17

Hades píše:abys nedopadl jak klasik, kapavka je pěkný svinstvo :mrgreen: :twisted:


Jéje, a co má klasik za potíže s kapavkou? :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod pepson » 15 dub. 2009, 17:17

Od štvrtku do nedele nad ránom som sa motal kade tade po rôznych kultúrnych ustanovizniach nižších cenových skupín a ešte dnes mi sople visia ako koňovi opraty :( Zajtra to snáď povolí a ide mi stále po chuti SG BF.Tak to snáď vyjde :wink:
Uživatelský avatar
pepson
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2239
Věk: 49
Registrován: 13 pro. 2008, 19:06
Bydliště: Prievidza

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Fanys » 15 dub. 2009, 17:40

Nevill píše:Jsem nevěděl že něco takového existuje - solná dýmka. Náhodně jsem na to narazil, když jsem googlem hledal dýmky. Ale ještě lepší by bylo spojit příjemné s užitečným a udělat nějaký 9mm filtr, který by byl plněný těmi solnými krystalky... :P

http://www.zpflorence.cz/?mode=detail&p ... 33&sub=183

No, jestli dýmku nešlukuješ, tak Ti budou krystalky na nic. Naopak by to chtělo z té soli dýmku vytesat. Já bych si užíval kouř z tabáku a okolní nekuřáci by inhalovali výpary ze zahřáté solné dýmky. Něco jako jsou solné lampy. :think:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod beda » 15 dub. 2009, 21:25

Už je vidím, jak si chrochtaj nad výpary z tvojí solné dýmky, nacpané Commonwealthem, teda pokud jsi ho už sehnal.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Nevill » 15 dub. 2009, 21:32

Fanýs píše:No, jestli dýmku nešlukuješ, tak Ti budou krystalky na nic. Naopak by to chtělo z té soli dýmku vytesat. Já bych si užíval kouř z tabáku a okolní nekuřáci by inhalovali výpary ze zahřáté solné dýmky. Něco jako jsou solné lampy. :think:


nešlukuju, to je fakt...ale nápad je to dobrý, nebyla by to pěnovka, ale byla by to solnička nebo slánka...třeba by šlo udělat i vložkovky se solnou vložkou... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků