Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Marodi a hypochondři

16 lis. 2007, 16:16

Čekal jsem, že podobný thread časem založí třeba Dogtůrek, ale ono nic ...

Jak se začínají zase šířit podzimní smrkanice a v "Top five" se začínají z tohoto důvodu množit údaje o NIC Mixture, tak si dovolím doporučit docela účinný životabudič, který alespoň mě tento týden postavil na nohy:

zázvorovou hlízu nakrájet na kostičky; plátky citronu; med (hodně); celou skořici; slivovici (podle chuti); - zalít vroucí vodou a nechat alespoň půl hodiny vyluhovat (když se to nechá přes noc, tak už je to fakt matroš).

16 lis. 2007, 16:30

to muze byt docela chutny likerek :P :)

16 lis. 2007, 16:34

Este lepsie je zazvor nastruhat a mozes pridat aj klinceky (hřebíčky)

16 lis. 2007, 17:16

tritrek píše:Este lepsie je zazvor nastruhat a mozes pridat aj klinceky (hřebíčky)

Proč ne, další přísady přidáváme dle chuti (já jsem to třeba vylepšil o tu slivovicu :) ).

16 lis. 2007, 17:37

Já jsem Alferiho recept vylepšil tak, že jsem z něj odstranil zázvor, citrón, med, skořici a horkou vodu.

16 lis. 2007, 18:04

:arrow: scalex
to mas pravdu, čista je na červa najlepsia Obrázek

16 lis. 2007, 18:33

Když to tady čtu, tak to si jdu hned panáčka dát :D

16 lis. 2007, 18:33

recept v začátku :
vytopit pokoj
připravit lůžko se dvěmi dekami
teplé pyjamas
svařit nejméně 0,5l rumu (bez vody!), osladit medem, kdo snese může přidat i mléko...
uvedený "grog" vypít co nejrychleji a co nejteplejší
okamžitě zalehnout a dát na sebe dvě deky

vtip je v tom, že člověk je přes noc trochu v mrákotách, takže těžké propocení krásně zaspí a ráno je po této "potní kůře" jako rybička...

ráno se doporučuje dobré pivo (náhrada úbytku tekutin) :wink:

16 lis. 2007, 18:49

:D to je ale jen pro silné jedince :D

16 lis. 2007, 18:55

Nejlepší je pánové ........... vypotit se na cizím těle :D
A vy tady nějaký fujtajbl jako zázvor a já nevím co ještě . Až na tu slivku , to jo . Ta by taky mohla pomoci :D

16 lis. 2007, 18:58

JardaS píše:Nejlepší je pánové ........... vypotit se na cizím těle :D
A vy tady nějaký fujtajbl jako zázvor a já nevím co ještě . Až na tu slivku , to jo . Ta by taky mohla pomoci :D

A promluvila zkušenost :D

16 lis. 2007, 19:07

Mack píše:recept v začátku :
vytopit pokoj
připravit lůžko se dvěmi dekami
teplé pyjamas
svařit nejméně 0,5l rumu (bez vody!), osladit medem, kdo snese může přidat i mléko...
uvedený "grog" vypít co nejrychleji a co nejteplejší
okamžitě zalehnout a dát na sebe dvě deky


takhle u me ucinkuje prvni a nejhorsi noc biseptol v pripade nouze posilneny paralenem

noc je priserna, rano o hodne lepsi a uz se to pak jen zlepsuje

mam to vyzkousene, kdyz uz onemocnim (diky Luivacu se tak jiz nastesti nedeje prilis casto) a nevemu biseptol, tak nemoc zvolnuje dost pomalu

biseptol se ale musi dozrat cele plato, i kdyz je pak cloveku ke konci dobre . . . navic u nekterych lidi ma docela neprijemne vedlejsi ucinky - ja napr. "pouze" svedivou kruhovou vyrazku vzdy na stejnych mistech kdyz ho beru: 2x pravy loket, 2x leva ruka, 1x mala na zacatku ukazovacku leve ruky (pokazde presne na stejnych mistech, pokazde stejne velke)

jinym lidem co znam pro zmenu velmi opuchavaji ruce (dlane/prsty) a jedna znama musela na pohotovost protoze se malem udusila

je to svinstvo, ale zaroven vselek skoro na vsechno

16 lis. 2007, 19:46

JardaS píše:Nejlepší je pánové ........... vypotit se na cizím těle :D
já jsem nachcípaný jak pes, tak asi zkusím domluvit nějaké to pocení...

16 lis. 2007, 20:05

ypres.bass píše:
JardaS píše:Nejlepší je pánové ........... vypotit se na cizím těle :D
já jsem nachcípaný jak pes, tak asi zkusím domluvit nějaké to pocení...


Máš rozum ne ? Ale musíš pořádně , opravdu tělo na tělo :D :D

16 lis. 2007, 20:17

Scalex píše:Já jsem Alferiho recept vylepšil tak, že jsem z něj odstranil zázvor, citrón, med, skořici a horkou vodu.

Taky to nejni špatný, akorát po půl litru už to má vedlejší účinky. :twisted:
Odeslat odpověď