Marodi a hypochondři

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Alferi » 06 srp. 2017, 18:53

Drž se Romane!
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Schimmrovka » 08 zář. 2017, 22:05

Nevim kam to dát,ale jsem zpátky,ve středu mě pustili ze špitálu domu at´ se hojim,jsem zpečená zvenku i ze vnitř,plus chemošky,tak doufám že tu potvoru umrtvili.Už mi řekli že se to zmenšilo.Zvláštní je,že po těch chemoškách -a prej to byl dost silnej koktejl-neslezly mi vlasy.Vypadám jako bych byla spíš v lázních :palm: .Ani jsem nezhubla,tak do tý lon´ský sukně se furt nevejdu :wink: .Dneska jsem manželsonovi v rakousku krapet provětrala kartu-ale to jsme jeli jen koupit brendy na krevetovej koltejl.Celou dobu si myslel,že mi nic není,ale co-ty náušnice i s náramkem,sukně,kostýmek,krevetky i s nožičkama-ty budu moc hezky vypadat na koktejlu,nové bačkůrky a sportovní soupravičky,všechno jsem nutně potřebovala,jen jsem zapoměla jsem na butik se spodním prádlem.No a musim obnovit své tabáčky,trochu vzaly za své když jsem jim nedávala tu péči,tak vlastně začínám znova.Já dokonce neměla chut´ ani na plzen´-což je hodně špatně :think: .Tak příští tejden si zajedu do budějc něco nakoupit.Musím přiznat,že mě hodně podržel a každý den za mnou chodil,byl muj Úžanson,bylo to pro něj hodně těžký,zažil se mnou i hodně pro mě dost trapný okamžiky,ale on je prostě super,bral to tak super,že mi i dokonce bylo fajn a spolu jsme tomu zasmáli.Dokonce i šéf za mnou byl několikrát a ve středu se dost vyděsil,že tam nejsem.Volal mamželsonovi co se stalo,že mě tam hledal a já tam nebyla,nebyl tam nikdo kdo by mu srozumitelně v němčině nebo angličtině vysvětlil,že mě pustili domu a česky porozuměl jen že jsem pryč.Tak ted´ se budu jen regenerovat a až bude sil i vařit si lahůdky,Končím s honěním,jen odpočinek,na úklid si najmu -musim-ještě dlouho nebudu moct nic dělat,barák je dost zanedbanej.Ale zase musim složit poklonu manželsonovi,že sezonu ustál a zvládl.A konečně poznal že to hovno-podle něj-co jsem tu dělala,že fakt jsem si tu neválela šunky. :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Fénix » 09 lis. 2020, 22:28

Kluci tady viewtopic.php?p=444515#p444515 nakousli téma dna - jelikož už mě taky nahání, sháním tipy, jak se v životě nezříci skoro všeho dobrého k jídlu a pití :mryellow:
:?:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod basa333 » 10 lis. 2020, 08:51

tak už i ty brute? normálně na dnu můžeš kašlat, ale nepřeháněj to s hovězími steaky, nežer pořád seafood a nepij denně 5 guinesů. jo a jez hodně salátů a občas si zobni purinol. hlavně na to nekašli, když u to (byť slabě) začne, protože opravdové záchvaty jsou hooodně nepříjemné a dovedou pěkně zkazit den, obzvláště když tě to chytí na palci u nohy (ta děvka většinou napadá nejchladnější klouby, tedy palce u nohy nebo na rukou) a kloub ti nateče tak, že se nevejdeš ani do boty. to pak můžeš jít do práce v galoších nebo ve vietnamkách :joy: . vše už mám za sebou, vím o čem hovořím.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod beda » 11 pro. 2020, 20:56

Stačila pizza s ančovičkama, kaparama a olivama a polosladký červený na delší pivní kvartálek a včera k ránu malíček na noze. Svý asi udělaly i zmrzlý nohy z lesa a americkej žvejkací. Dnes jsem to celkem rozběhal i bez Purinolu, ale dva dny bez masa :( Teď večer byla gulášovka, jsem zvědavej na zejtřek, startuje mi to vždy ráno mezi čtvrtou a pátou.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod basa333 » 12 pro. 2020, 13:46

chápu. pivo, červený a ančovičky... :naughty:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod beda » 12 pro. 2020, 17:44

Vypozoroval jsem, že důležitej je pravidelnej pohyb, jak se moc nehejbu a pak naráz začnu s nějakým novým pohybem, tak se to rozfrčí. Poprvý to bylo při nárazový práci s pokosovou pilou. Dělali jsme kolegovi tady z fóra strop a jak jsem krájel palubky v kleče a ohybal palec na noze, tak se to dalo do pohybu. Během půl hodiny bolest jak zlomenina. Ale dva dny před tím večer tatarák z mladýho bejčka. Ve dvou dobrý kilčo. Zajímavý, že problematický je mladý světlejší maso. Stará konina je prej jediný, co můžou těžký případy.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod MBO » 20 kvě. 2021, 08:21

Po včerejším očkování jsem jak přejetý. :?
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod basa333 » 20 kvě. 2021, 09:56

mně očkování kupodivu neudělalo vůbec nic.

zato mám za sebou lehkou mozkovou příhodu, kterou jsem si asi způsobil sám neopatrným dávkováním warfarinu (na ředění srážlivosti krve). po návštěvě ordinace a hodnotě 3,6 (normálně bych měl mít cca 2,5 - 3) jsem na příští den warfarin vysadil a myslel jsem si, že to bude akorát, a večer mluvím a najednou mi nefunguje jazyk. po cca 10 sek to přešlo, tak jsem to svedl na něco jiného, ale přesto jsem ráno jel do nemocnice a cestou už mě brněla huba. co vám mám povídat - lehká mozková příhoda a 2 dny na jipu, takhle rychle se to může stát. naštěstí bez jakýchkoli následků :pray: .
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Tapinek » 20 kvě. 2021, 10:08

basa333 píše:...naštěstí bez jakýchkoli následků :pray: .

:clamp: :ok:
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod MBO » 20 kvě. 2021, 11:43

Tome, moje covidová kocovina ani nestojí za řeč. Hlavně, žes to zvládl. :ok:
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod basa333 » 20 kvě. 2021, 12:58

díky za účast. teď lítám po všech možných vyšetřeních, aby se vyloučily jiné potenciální příčiny, ale snad to nic jiného nebylo. už 23 let si to dávkování dokážu řídit sám a najednou tohle, fakt divná věc :think: .
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod Vobča » 20 kvě. 2021, 16:06

Drž se, chlape!
Uživatelský avatar
Vobča
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1221
Věk: 68
Registrován: 19 čer. 2010, 07:39
Bydliště: Praha

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod basa333 » 21 kvě. 2021, 07:18

díky!
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Marodi a hypochondři

Příspěvekod BATRACHOS » 24 kvě. 2021, 20:48

basa333 píše:mně očkování kupodivu neudělalo vůbec nic...
... zato mám za sebou lehkou mozkovou příhodu, ...


Mno ... :?

Když si dám ty dvě these pod sebe, tak se podle klasického syllogismu vkrádá podezření, že někde může být chyba. :think:
Tvůj závěr, že sis to způsobil sám, může být mylný ... resp. může to souviset s vlivem očkování, který jsi nevzal do úvahy. Mohlo ti to lehce rozházet rovnováhu v krvi, nebo třeba citlivost na warfarin a jeho vstřebávání. Pak sis upravil dávkování jako obvykle po 23 let ... jenže tělo nereagovalo jako 23 let, ježto bylo (po)změněno očkováním. Ty vlivy mohou být mnohotvárné - a to neříkám jako nějaký odpůrce očkování.

Jenom je třeba vzít na vědomí, že je to vždycky něco za něco. Věda není Bůh a lékaři neumí zázraky. V životě je vždy něco za něco - něco získáme, někde o něco budeme kratší. Že se zatím přesně neví kde a v čem neznamená, že to tak není. :idea:
Dopady očkování budeme spolehlivě schopni zhodnotit po jedné generaci. Zatím bych si dával bacha s každou chronickou nebo vážnější diagnózou, což je tvůj případ.
Držím palce, ať je to jenom další "chlapská" historka typu jizva z boje. :ok:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahrefs [Crawler] a 15 návštevníků