Elektrické holicí strojky

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod klasik51 » 18 lis. 2007, 22:32

madriguera - nenapsal jsi čim to zasřiháváš,nůžkama,nebo strojkem
jako já?
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Příspěvekod tifik » 19 lis. 2007, 08:04

Tapinek píše:
trosca píše:Když už jsme u toho, nevíte někdo o dobrém strojku na vlasy? Provoz ze sítě, silný motor, od 3mm do cca 2cm?

:oops: :lol:

Ja pouzivam Philips Philishave 241. Ale nevim, zdali se jeste vyrabi (prece jenom ho uz nejakej ten patek mam)...


Já používám Roventu http://www.elektro-megastore.cz/zastrih ... 11d0/2621/

Už mám druhou, levná, spolehlivá, první vydržela asi pět let což vzhledem k ceně je odpovídající
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Victor » 19 lis. 2007, 20:51

Breer píše:...odkedy mam britvu, holenie sa stalo ritualom...


Hm. Vidím, že máme rovnakú krvnú skupinu. :wink:

S britvou je to podobné ako s fajkou. Ak Vás len trochu fascinuje "traditional shaving", Vaše peňaženky budú plakať. Páni, ruky radšej preč! 8)

A to som sa ešte nezmienil o brúsnych kameňoch, o obťahovacích remeňoch, o luxusných holiacich krémoch & mydlách, etc, etc... :cry: :shock: :x
Uživatelský avatar
Victor
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 55
Registrován: 18 lis. 2007, 21:07
Bydliště: Kráľovský Chlmec

Příspěvekod Martin Pedain » 21 lis. 2007, 21:14

Elektrického holícího strojku se nějak štítím, tak používám čtvrtý rok Mach3 se spotřebou dvou hlavic ročně (holím se jednou za 1-2 týdny).
U někoho jsem viděl strojek na obyčejnou žiletku, který měl stavitelné krácení vousů od 0-7mm. Něco takového bych s radostí užil.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod charpentier » 23 lis. 2007, 15:40

Holival jsem se ziletkou... taky jsem misto vsech holicich mydel apod pouzival trochu samponu na vlasy:)

Ted se rok a pul holim a zastrihavam phillipsem. Zarazilo me, ze kdyz to vezmu na 3mm, roste to pdstatne min, nez pri oholeni dohola.... a tak si pestuju vydrz :)
Uživatelský avatar
charpentier
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 94
Věk: 47
Registrován: 08 čer. 2007, 14:04
Bydliště: Praha

Příspěvekod Coureur des Bois » 23 lis. 2007, 17:14

8) Ja to makam s Mach-om 3. Ide to v pohode. Niekedy gel na holenie, niekedy pena. Podla toho, co mam prave po ruke. Ziletky taktiez nemenim nejak X-tra casto. Predtym elektricky, ale neosvedcil sa mi ponevadz som si zacal "knir a bradu" tvarovat => zastrihavat => upravovat. :wink: Som uplny fesak. :roll: Nad britvou som rozmyslal a mozno do buducna si ju zaobstaram a mam vystarano.
:!: Ked nie su chlpy na hlave, budu na brade a fuzoch. :!: 8)
Uživatelský avatar
Coureur des Bois
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 210
Věk: 39
Registrován: 24 bře. 2007, 11:54
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod trosca » 23 lis. 2007, 19:20

tifik píše:Já používám Roventu http://www.elektro-megastore.cz/zastrih ... 11d0/2621/

Už mám druhou, levná, spolehlivá, první vydržela asi pět let což vzhledem k ceně je odpovídající

vypadá nadějně - ještě otázka: má dostatečnou sílu? máme doma nějaký starý strojek a dost se zahlcuje... :?
trosca
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 554
Registrován: 14 bře. 2006, 19:55
Bydliště: Praha

Příspěvekod BATRACHOS » 09 pro. 2007, 18:32

Pánové, poraďte laikovi v technických oborech:

často slyším o strojku Gillete na baterky a je myšlen strojek s žiletkovými vyměňovacími nástavci - snad trojbřit, holení na mokro s pěnou. Co tam ta baterie jako dělá? Bliká do rytmu?
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod paulie » 09 pro. 2007, 18:38

BATRACHOS píše:Pánové, poraďte laikovi v technických oborech:

často slyším o strojku Gillete na baterky a je myšlen strojek s žiletkovými vyměňovacími nástavci - snad trojbřit, holení na mokro s pěnou. Co tam ta baterie jako dělá? Bliká do rytmu?


Vibruje. Mám to doma, ale nepoužívám....vánoční dárek. Holím se strojkem.
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tapinek » 09 pro. 2007, 18:39

BATRACHOS píše:Pánové, poraďte laikovi v technických oborech:

často slyším o strojku Gillete na baterky a je myšlen strojek s žiletkovými vyměňovacími nástavci - snad trojbřit, holení na mokro s pěnou. Co tam ta baterie jako dělá? Bliká do rytmu?

Reklama pravi cosi o vibracich... Podle me je to hybrid. Bud pouzivam ziletky a holeni na mokro, nebo elektricke holici strojky. Pokud jsem doma nebo na hotelu, volim druhou variantu. Pokud jedu na cundr pod stan, volim strojek se dvema skrizenymi meci (staci mi voda a pena, nemusim resit nejaky baterky). ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 09 pro. 2007, 19:22

mám to doma a používám to podle mne to holí dobře kdysi jsem používal willkinsson (nevím jak se to píše správně :oops: ) ale měl jsem problémy s propláchnutím strojku u Gillette problém není
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod tifik » 09 pro. 2007, 20:41

BATRACHOS píše:
Bliká do rytmu?


:lol: :lol:

Údajně mají ty vibrace napřimovat vousy, ať už jo nebo ne, holí dobře, mám ho taky.
Naposledy upravil tifik dne 09 pro. 2007, 20:43, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod tifik » 09 pro. 2007, 20:42

trosca píše:
tifik píše:Já používám Roventu http://www.elektro-megastore.cz/zastrih ... 11d0/2621/

Už mám druhou, levná, spolehlivá, první vydržela asi pět let což vzhledem k ceně je odpovídající

vypadá nadějně - ještě otázka: má dostatečnou sílu? máme doma nějaký starý strojek a dost se zahlcuje... :?


Na mého 6 mm ježka stačí :wink: , jinak jsem ho nezkoušel.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Elektrikar » 25 pro. 2007, 01:21

nasi akurat vymysleli ze budem potrebovat elektricky holiaci strojcek. ponahlal som sa za holkou a nebol som oholeny. tak som to rychlo vyriesil a potom som za 5 minut zistil ze na ziletke bola mala strbina a ja mam po xichte same male krvave bodky . . . vyriesilo to trocha kolinskej a balzam. mohlo to byt aj horsie. som mohol za nou dojst ako keby som sa bozkaval so smetiakom na sklo. aspon nasi nebudu mat dilemu ze co mi zobrat na narodky. :)
Uživatelský avatar
Elektrikar
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 31
Věk: 36
Registrován: 07 pro. 2007, 13:43
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod jaffar » 26 pro. 2007, 23:14

Elektrikar píše:nasi akurat vymysleli ze budem potrebovat elektricky holiaci strojcek. ponahlal som sa za holkou a nebol som oholeny. tak som to rychlo vyriesil a potom som za 5 minut zistil ze na ziletke bola mala strbina a ja mam po xichte same male krvave bodky . . . vyriesilo to trocha kolinskej a balzam. mohlo to byt aj horsie. som mohol za nou dojst ako keby som sa bozkaval so smetiakom na sklo. aspon nasi nebudu mat dilemu ze co mi zobrat na narodky. :)

Ale vyzeral si eroticky :P
Ja osobne netuším, ako by som sa holil žiletkou, mám alergiu na tie peny, elektrika to istí. Aj tak sa holím tak raz za dva týždne :)
jaffar
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 123
Věk: 35
Registrován: 08 pro. 2007, 13:10
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


cron