Výzkumy a průzkumy

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod paulie » 21 říj. 2007, 18:55

To zas bude flame... :roll:
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod JardaS » 21 říj. 2007, 19:10

Homer262 :arrow:
Tvůj první příspěvek v tomto tématu byl zcela nemístný . Když Ti toto téma tak vadilo , tak proč jsi se do toho míchal . Navíc ypres se slušně zeptal zda chce někdo připět na dané téma .
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod piter » 21 říj. 2007, 19:27

souhlasim s Jardou (chtel sem reagovat hned po svem prvnim prispevku, kdy jsem si precetl co homer napsal, akorat dymka.net zrovna prestala jet)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 21 říj. 2007, 19:46

na dotazník čas nemám na konstatování, že jsou Lékaři a lékaři, ano ti jedni léčí Ti druzí vybírají poplatky. Neznám chudýho doktora, ale znám pár parchantů kteří by měli platit za to, že k nim lidi chodí tož tak :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Fénix » 22 říj. 2007, 00:04

chlapi mírněte se :roll:

jinak ohledně threadu - nevidím v něm problém, ale počítám ypresi, že pokud o průzkumy lidi neprojeví zájem nebo jim dokonce budou vadit tak to sám zabalíš.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Homer262 » 22 říj. 2007, 07:45

JardaS píše:Homer262 :arrow:
Tvůj první příspěvek v tomto tématu byl zcela nemístný . Když Ti toto téma tak vadilo , tak proč jsi se do toho míchal . Navíc ypres se slušně zeptal zda chce někdo připět na dané téma .


Nemyslím. Připadá mně především dosti nemístné na fóru zaměřeném na jednu určitou zálibu účastníků, požadovat, byť i slušnou formou, aby věnovali pozornost mým zcela soukromým zájmům. To by tu za chvíli mohl kdokoli přicházet s čímkoli. Nezlobte se na mně, ale je to tak. Již v tanečních se člověk učí, že obracet se na cizí osoby se svými soukromými problémy či potřebami, je mírně řečeno neslušné. A domnívám se, že určitá míra společenského chování by měla být zachována i na internetových fóech a ve virtuálních komunitách. Je možné, že část lidí, zejména mladších, tato pravidsla nezná, nebo k nim nebyla vychována, to ale neznamená, že my ostatní se jim přizpůsobíme.
To za prvé a za druhé - podívejte se na ten dotazník ještě jednou, já vím, že jste jej vyplnil, ale zkuste se nad ním zamyslet. Vám připadá smysluplný? Bez urážky, ale má úroveň žáka základní školy. Vy sám byste chtěl platit učitele, kteří požadují po studentech takovéhle věci? Kolik byste byl ochoten jim dávat měsíčně ze svého platu? Zapomeňte na nějaké pomyslné (ve skutečnosti neexistující) veřejné peníze a přemýšlejte jen o těch svých.
A za třetí - ypressova pomlouvačná pseudoargumentace ad hominem místo ad rem je sama o sobě hrubě neslušná a je pod úroveň se jí zabývat. Nicméně je svědectvím o způsobu myšlení a komunikace. Domnívám se, že student vysoké školy by měl mít jiné argumenty a jiné chování a pokud je nemá, neměl by o sobě dávat znát, že studuje vysokou školu.
Myslím, že to k této diskusi stačí. Alespoň z mé strany určitě.
Uživatelský avatar
Homer262
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 125
Registrován: 08 srp. 2007, 16:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 22 říj. 2007, 08:10

to homer62 jak jen Ti říct slušně, že tato diskuse je v sekci "O všem možném" takže se bytostně nemusí dotýkat ani dýmek ani tabáku. Takže pokud se Ti nelíbí dej si pohov a odchod (z téhle sekce) :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod jcp » 22 říj. 2007, 08:13

:arrow: Homer262

ypres.bass píše:taky prosím, aby komu se to nelíbí, aby mi tu nenadával a tudíž by přispěl k tomu že se můj příspěvek s novou anketou ztratí...
dík

dotaz - umiš číst ?
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod tifik » 22 říj. 2007, 08:18

:arrow: Homer: Tvoji argumentaci nechápu. Prostě proč by jsme to, kdo má zájem, neposlali, kdo ne má možnost tenhle thread ignorovat! I kdyby nebylo vhodné to po nás chtít a dávat to na fórum, slušný a inteligentní člověk to radši přejde než rozpoutá další flame.
Proč by to proboha nebylo vhodné nebo dokonce slušné?? Je to přeci v tématu O všem možném. Pokud to ypresovi pomůže tak proč ne. S kvalitou dotazníku to nemá nic společného. Obvykle takhle nereaguju, ale tohle už mě vytočilo. Předesílám, že na další reakce odpovídat nebudu, nehodlám podporovat zbytečné dohady.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod bigdragon » 22 říj. 2007, 08:24

tak jsem vyplnil dotazník
z mého naprosto laického pohledu mu nedokáži nic vytknout
takže pokud někomu pomůže děj se vůle páně :-)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod bigdragon » 22 říj. 2007, 08:25

jcp píše::arrow: Homer262

dotaz - umiš číst ?

Ty si protivnej :D doktor ne? :twisted:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod jcp » 22 říj. 2007, 08:41

bigdragon píše:tak jsem vyplnil dotazník

původně mi to nestálo za to, ale taky jsem to vyplnil a poslal :lol:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků