Turecky pritul a ypresuv pendrek

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Mike Hill » 19 říj. 2007, 18:39

...mňa kolega bývalí ošťal zo stromu a to bol triezvy...

...napísal som to do svojho blogu a keď sa na to prišlo, tak ma skoro vyrazili z roboty, že to vypisujem na net a kazím firme dobré meno a hrozili mi súdom ak to nevymažem...

...takže si láskavo robte srandu zo mňa a nie z ypres.bassa a paulieho... :twisted:

...btw, raz na štedrý deň(pred pár rokmi) som zapil pár Iburpofénov(400) niekolko decmi Becherovky a svokre som ogrcal celú kúpežňu...

...minulý rok vo februári som sa otrávil alpským rumom(80%), ale ešte predtým som na hajzli v tej krčme osudnej použil namiesto toaletného papieru umelý brečtan čo sa tam plazil na okne a ráno som sa zobudil v nemocnici...

...o pol roka na to som sa rozlúčil s alkoholom tak, že som totálne opitý chcel ujsť z pubu(Aligátor) a nejak omylom som rozbil celú bedňu škótskej whisky...nechytili ma, ale na druhý deň s opicou som rúbal stromy s motorovou pílou na cmiteri až do večera...

...na zraze v Mozolove som toho viac vyšňupal ako vy fajčila a snuss som zapíjal mliekom...lahká otrava nikotínom a halucinácie veškerého druhu...

...tohoto roku v januári som kamarátovu depresiu vyháňal tým, že som s ním behal celkom nahý po námestí v mraze... :twisted:

...okrem toho vďaka mojej "milujúcej" choti, mám na hlave tolko desiatok paroží, že by som bol kapitálnou trofejou na stene každého požovníka(myslivce)...

...a raz som s kamošom hral fžašu a...ale to už nemôžem napísať... :shock:

...tak a máte to, tak už dajte chudáčikovi ypres.bassovi pokoj a robte si srandu napríklad zo mňa... :twisted:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Krhút » 19 říj. 2007, 18:45

Mike Hill píše:...na zraze v Mozolove som toho viac vyšňupal ako vy fajčila a snuss som zapíjal mliekom...lahká otrava nikotínom a halucinácie veškerého druhu...


...tak a máte to, tak už dajte chudáčikovi ypres.bassovi pokoj a robte si srandu napríklad zo mňa... :twisted:

To ti všichni přítomní rádi dosvědčí...
image_id: 3583
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Příspěvekod Mike Hill » 19 říj. 2007, 18:49

Krhút píše:
Mike Hill píše:...na zraze v Mozolove som toho viac vyšňupal ako vy fajčila a snuss som zapíjal mliekom...lahká otrava nikotínom a halucinácie veškerého druhu...


...tak a máte to, tak už dajte chudáčikovi ypres.bassovi pokoj a robte si srandu napríklad zo mňa... :twisted:

To ti všichni přítomní rádi dosvědčí...
image_id: 3583
...vtej chvíli som potreboval vrece cez hlavu a zvieraciu kazajku, ale vystačil som si aj sám nejako...

...btw pamätám si ten moment keď si ma cvakol...

...spomínam si aj na rytmus krokov keď si sa ku mne zakrádal, ale bol som taký indisponovaný, že mi bolo všetko jedno...
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Krhút » 19 říj. 2007, 18:53

Mike Hill píše:
Krhút píše:
Mike Hill píše:...na zraze v Mozolove som toho viac vyšňupal ako vy fajčila a snuss som zapíjal mliekom...lahká otrava nikotínom a halucinácie veškerého druhu...


...tak a máte to, tak už dajte chudáčikovi ypres.bassovi pokoj a robte si srandu napríklad zo mňa... :twisted:

To ti všichni přítomní rádi dosvědčí...
image_id: 3583
...vtej chvíli som potreboval vrece cez hlavu a zvieraciu kazajku, ale vystačil som si aj sám nejako...

...btw pamätám si ten moment keď si ma cvakol...

...spomínam si aj na rytmus krokov keď si sa ku mne zakrádal, ale bol som taký indisponovaný, že mi bolo všetko jedno...

Chachachááá , foceno od dveří místnosti ve které jsme bafali . Zoom, to je svinstvo .
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Příspěvekod Mike Hill » 19 říj. 2007, 18:57

Krhút píše:Chachachááá , foceno od dveří místnosti ve které jsme bafali . Zoom a následný výřez to je svinstvo .
...omg... :shock:

...takže to boli zase len moje halucinácie to všetko...?

...to znamená že to so mnou bolo o noho horšie ako som si pôvodne myslel...

...njn, mne sa nezdalo hneď, že počujem psycho trance music všade naokolo a nejaké divné vône som cítil a čúdné hlasy a to že sa vlnila dlážka si asi tiež okrem mňa nikto iný nevšimol... :roll:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Martin Pedain » 19 říj. 2007, 19:13

A to jsi sa jen přiotrávil nikotinem, Mike?
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod Mike Hill » 19 říj. 2007, 19:26

Martin Pedain píše:A to jsi sa jen přiotrávil nikotinem, Mike?
...hej, ale v tom bolo viacej nelátkových faktorov... :roll:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Martin Pedain » 19 říj. 2007, 19:37

Mike Hill píše:...hej, ale v tom bolo viacej nelátkových faktorov... :roll:

Aha, skoro chápu.
Mně je pouze šoufl při přenikotinování. Ani to konopí se mnou moc nenadělá. :roll: A to bych se někdy rád do sebe ponořil.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod Mike Hill » 19 říj. 2007, 19:38

Martin Pedain píše:
Mike Hill píše:...hej, ale v tom bolo viacej nelátkových faktorov... :roll:

Aha, skoro chápu.
Mně je pouze šoufl při přenikotinování. Ani to konopí se mnou moc nenadělá. :roll: A to bych se někdy rád do sebe ponořil.
...to vieš, ale to bude asi tým, že ja niesom normálny človek... :wink:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Krhút » 19 říj. 2007, 20:04

Mike Hill píše:...to vieš, ale to bude asi tým, že ja niesom normálny človek... :wink:

Ale jsi , jenom ta lžička na CPTéčku se stopami šňupáku mě trochu vyvedla z míry, ale když jsem pak viděl ty dávky , tak jsem pochopil. :shock:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Příspěvekod paulie » 19 říj. 2007, 22:35

Fénix píše:jj super smajlíci :)

Tak je přihoď do seznamu smajlíků 8)
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martin Pedain » 19 říj. 2007, 23:17

Mike Hill píše:..to vieš, ale to bude asi tým, že ja niesom normálny človek... :wink:


Ano, taky mi to nějak připadá. Ale což, životní stereotyp je nudný a každý ať si žije jak si nejlíp myslí.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků