Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Jak vznikl Váš nick?

02 črc. 2020, 10:57

Můj nick je prozaický, mám rád starou hudbu, zejména sedmdesátky se mi zvukově líbí. No, a protože z velké části této dekádě dominoval prog, tak jsem zvolil tento. (Anglicky by to vlastně mělo bý progger s dvěma g, ale to se mi nějak nepozdávalo).

Re: Jak vznikl Váš nick?

02 črc. 2020, 11:10

tak to jsme asi stejná kategorie - pink floyd, genesis, jethro tull, saga atd.?

Re: Jak vznikl Váš nick?

02 črc. 2020, 11:33

To si piš! A asi milion dalších :ok:

Re: Jak vznikl Váš nick?

02 črc. 2020, 12:23

Já jsem svůj nick ukradl kocourovi. Když jsme si ho kupovali, dostalo se nám privilegia ho pojmenovat. Byl to modrý briťák a ještě z B vrhu, takže jméno muselo začínat na B. Bylo to naše i jeho štěstí, protože chovatelka sourozence obdařila perlami jako Béďa, Budulínek, Barunka apod. Zkrátka chtělo to něco britského a hlavně důstojnějšího a tak dostal jméno Bentley. No a protože zcela prolnul mým životem, používám ho i jako nick. Jo a s tím autem nemám nic společnýho. Sice se mi řada modelů Bentley líbí, ale jednak se mi nelíbí většina lidí co tu s nimi jezdí a druhak nějak nejsou drobný.

Re: Jak vznikl Váš nick?

02 črc. 2020, 12:49

Bentley dobrý, kocour může bejt spokojenej. Můj kamarád měl kocoura, kterýho našli před Billou. Dal mu nejdřív jméno deBílek (jakože z Billy), ale pak uznal, že takhle se mstít na němé tváři není hezký, tak to zkrátili na Bílek (a to ta kočka byla černá!) :shock:

Re: Jak vznikl Váš nick?

02 črc. 2020, 16:47

Hmmmm, to nechápu. :think:

Kdyby aspoň Bíllek, tak to by mělo jistou nonšalanci.

Re: Jak vznikl Váš nick?

02 črc. 2020, 16:49

basa333 píše:tak to jsme asi stejná kategorie - pink floyd, genesis, jethro tull, saga atd.?


Zapomněl jsi na Yes, to se špatně omlouvá, zvlášť, když jsi basák a Christopher Russell Edward Squire prostě byl nejlepší, o čemž se samozřejmě dají vést debaty, lze se přít a zpochybňovat to, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat!
:cool: A proger propásl možnost se přihlásit k Progres2, to by mohl být v Brně hned jako našinec!

Re: Jak vznikl Váš nick?

02 črc. 2020, 17:16

Bentley brzdí, já mám Nick po naší čubě :mryellow:

Re: Jak vznikl Váš nick?

02 črc. 2020, 17:28

Neschovávej se za fenečku a vymysli něco uvěřitelnějšího (jako třeba já).
Každý ví, že BEDA = BE DAngerous.
Neesemkeskuješ třeba při chůzi? Nekouříš v autě za jízdy dýmku, nemáš přitom vzadu děti, tchýni a nestíháš přitom ještě přelaďovat rádio?

Re: Jak vznikl Váš nick?

02 črc. 2020, 18:49

basa333 píše:tak to jsme asi stejná kategorie - pink floyd, genesis, jethro tull, saga atd.?

Taky stejná kategorie, Yes vůbec ne. Přišlo mi to takový onanistický. Každej skvělej ale dohromady nic moc.

Re: Jak vznikl Váš nick?

02 črc. 2020, 19:04

Tisích lidí tisíc chutí. Já mám Yes moc rád.

Re: Jak vznikl Váš nick?

02 črc. 2020, 19:14

Děkuji náčelníku, že ses mne zastal!
Mamut prostě nemohl slyšet první tři alba, protože od toho čtvrtého bych s ním i trošku souhlasil. Ale jsme už asi trošku OT. :smoke2:

Re: Jak vznikl Váš nick?

03 črc. 2020, 08:11

tak asi ještě poslední připomínku, jinak se můžeme přesunout sem...viewtopic.php?f=3&t=4037&p=443023#p443023
yes k mým oblíbencům samozřejmě také patří, ale nechtěl jsem vypisovat všechno, co poslouchám. progres 2 např. žeru také, byl jsem i na jejich koncertech v praze a viděl jsem třeba třetí knihu naživo, dokonce 2x. jedu také třeba v king crimson, robertovi frippovi obecně a co jsem pořídil hi-res přehrávač, docela jsem se našel i v jazzu, ale je to pro mě dost nový svět. pokud chcete, můžeme si klidně předhazovat progové ajazzové lahůdky ve vláknu o muzice, mám jich v záloze mraky.

Re: Jak vznikl Váš nick?

10 črc. 2020, 21:41

proger píše:Můj nick je prozaický, mám rád starou hudbu, zejména sedmdesátky se mi zvukově líbí. No, a protože z velké části této dekádě dominoval prog, tak jsem zvolil tento. (Anglicky by to vlastně mělo bý progger s dvěma g, ale to se mi nějak nepozdávalo).


Díky bohu, já si pokaždé představím progerii :palm:

Re: Jak vznikl Váš nick?

13 črc. 2020, 09:47

Teda fénixy o téhle nemoci jsem nikdy neslyšel, tudíž měním nick na progger!
Odeslat odpověď