Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Jak vznikl Váš nick?

12 lis. 2011, 15:44

jersey.se píše:Tak to by ta kráva musela být opačného pohlaví, takže by ta kráva musela být spíš bejk. Pak bych to bral :ok:

Jenomže malýho bejka už tu máme a dokud si nezmění přezdívku na méďa snížek , tak máš smolíka :D

Re: Jak vznikl Váš nick?

12 lis. 2011, 16:19

Tak... zůstanem u toho ostrova, jo? Taky se tek menovalo několik lodí. :smoke3:

Re: Jak vznikl Váš nick?

13 lis. 2011, 18:31


viac k tomu hadam netreba - ludia od IT pochopia, ak by bol zaujem tak mozem aj vysvetlit

Re: Jak vznikl Váš nick?

14 lis. 2011, 10:13

Oldies (no zas tak veľmi nie), but goldies...

S.hort.Y

14 lis. 2011, 16:08

To jsem tak jednou, bude to přibližně 2266 dní, seděl u kámošky doma a ukazovala mi, co se dá všechno dělat na netu (krom toho, co člověk pochytí ve škole), protože jsem měl mít od začátku září toho roku internet i doma! V průběhu této ,,prezentace" mi ukázala ICQ a lide.cz, s tím, že rovnou uděláme i registrace..
Jelikož přezdívka musí charakterizovat něco z jejího majitele, tak se přeložilo mé příjmení (pravda, je to Short, kde se tam vzalo ypsilon, to už opravdu netuším).. Akorát problémem u přezdívky Shorty v době, kdy net mělo už relativně hodně lidí, bylo to, že již byla obsazena.. Tak chatů (tím pádem přezdívek) znalá kamarádka řekla, že se za přezdívku dávají čísla- např. Shorty88 apod., anebo oddělit tečkama- s.h.o.r.t.y.. To se mi nelíbilo... Pak navrhla S.hort.y, to již bylo dobré, nakonec jsme z toho udělali S.hort.Y a bylo vymalováno.. ;-)
Od té doby používám tohohle přízviska všude tam, kde registrační formulář povolí tečky ve jméně.. ;-)

Re: Jak vznikl Váš nick?

15 lis. 2011, 15:13

Byly doby, kdy jsem se pořád v něčem pitval.... a pak je to profese, kterou jsem vykonával přes 20 let. :wink:

Re: Jak vznikl Váš nick?

19 lis. 2011, 11:55

Běžec. Každej má ve svém životě období, kdy běží a nevidí na konec. No a mě se líbil anglický překlad.......Takže léta užívám toto :smoke1:

Re: Jak vznikl Váš nick?

19 lis. 2011, 17:48

Niekedy sme používali v práci na hľadanie netesností v plynových rozvodoch prípravok Snoopy, na fľaške bol obrázok ňuchajúceho psíka Snoopyho. No a v mojich fajkárskych začiatkoch som stále oňuchával hlavičky, trúbele a náustky a tabaky... až som zašomral, že som ako Snoopy. :D
Avatar je taká hlúposť - zrovna som dosť pribral, no a vravel som si, že keď neschudnem, budem ako ten tučniak na obrázku. :oops:

Re: Jak vznikl Váš nick?

19 lis. 2011, 21:16

Tak u mě to bylo asi takhle : od té doby co jsem si prvně přečetl Hobita a Pána prstenů mi byli nejvíc sympatičtí trpaslíci, díky těmhle knížkám jsem si na střední škole začal s dýmkou a jsem ohromě vysokej :cry: :wink: . Rád něco dělám vlastníma rukama a trošku to umím i s kamenem. I když do opravdového trpaslíka mám asi daleko .

Re: Jak vznikl Váš nick?

23 pro. 2011, 00:43

Já měla za svobodna spoustu přezdívek(majka,brejlovec,hraběnka,malinkatý....),ale většinou na mě volali Majerka.No a co jsem tady na Šumavě bezmála 20let,tak "Schimmrovka".Tak proč něco vymejšlet a měnit,že?A tak to je :ok: :mrgreen:

Re: Jak vznikl Váš nick?

30 pro. 2011, 22:23

Můj nick happyjimmy vznikl celkem legračním způsobem, chtěl jsem poslat anonymně email holce co se mi kdysi líbila a jelikož jsem měl oba emaily se jménem v adrese tak jsem hloubal a dloubal a vymyslel happyjimmy, veselý honza.. dejme tomu :) s drogama to nemá nic společného :D

Re: Jak vznikl Váš nick?

18 úno. 2012, 02:00

Přezdívku Suja (pro starý kamarády Sujál) jsem zdědil po svém o sedm let starším bráchovi a říkají mi tak už asi něco přes dvacet let. :wink:
Bylo to odvozeno od našeho příjmení Sojka
Je zajímavý, že u nás v práci neznám 80% lidí pravým jménem, ale přezdívkou. :think: :mryellow:

Re: Jak vznikl Váš nick?

26 dub. 2012, 19:08

Tak to bylo jednoduchý podle lokomotivy se kterou jezdíme kam se dá

Re: Jak vznikl Váš nick?

10 kvě. 2012, 23:45

U mňa tiež jednoduché. Ko pozná riekanku. Dobrý je tenživot krtka vo dne spí a v noci .... Ešte z čias vysokoškolských.

Re: Jak vznikl Váš nick?

10 lis. 2013, 10:06

Kdysi dávno na vysoké škole jsme s kamarády hrávali předchůdce MMORPG her. Takzvané MUDy.
Hodně oblíbený byl Lost in Time, kde jsem dlouho hrával mercenary Orka jménem Brutus inspirovaný jménem oblíbené skupiny.
Potom jsem chtěl hrát mága a přemýšlel jsem o přezdívce ve které by byl drak. Protože dragon apod. bylo obsazeno přemýšlel jsem co k tomu přidat. Drak s duší mi připadal jako dobrý nápad a tak jsem to začal používat.
Potom jsem si zařídil druhý email s tímto nickem a používám ho docela často..
Odeslat odpověď